Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Monstar Boys & Girls / Under 27kg
(Day 1)
2-1
انتهى
Kai Taylor
Kano Judo Club
Elena Tanaka SouthWest Judo Academy Won by Ippon - 00:36
Monstar Boys & Girls / Under 27kg
(Day 1)
2-4
انتهى
Judah Van Der Westhuizen
Kano Judo Schools
Won by Ippon - 00:07
Stirling Bennett Australian Institute of Judo
Monstar Boys & Girls / Under 30kg
(Day 1)
2-8
انتهى
Reuben Tivendale
Australian Institute of Judo
Oliver Fernandes Montenegro Judo Ryu WA Won by Ippon - 00:56
Monstar Boys & Girls / Under 24kg
(Day 1)
1-1
انتهى
Anouk Van Der Westhuizen
Kano Judo Schools
Won by Decision - 04:01
Abigail Van Der Westhuizen Kano Judo Schools
Monstar Boys & Girls / Under 30kg
(Day 1)
2-9
انتهى
John Peterson
Muchea Judo Club
Hoani Tracey Judo Ryu WA Won by Ippon - 00:14
Monstar Boys & Girls / Under 27kg
(Day 1)
2-2
انتهى
Kai Taylor
Kano Judo Club
Ray Pearse Kano Judo Schools Won by Ippon - 00:08
Monstar Boys & Girls / Under 24kg
(Day 1)
1-2
انتهى
Archer Goff
SouthWest Judo Academy
Len Segond Von Banchet Australian Institute of Judo Won by Ippon - 00:40
Monstar Boys & Girls / Under 27kg
(Day 1)
2-5
انتهى
Judah Van Der Westhuizen
Kano Judo Schools
Won by Ippon - 00:04
Jordy Orchard Judo Ryu WA
Combined Junior & Senior Girls / Under 32kg
(Day 1)
2-14
انتهى
Lena Wolak
Judo International
Won by Ippon - 00:33
Jasmine Taylor Kano Judo Club
Monstar Boys & Girls / Under 22kg
(Day 1)
1-11
انتهى
Quinn Goff
SouthWest Judo Academy
James Farmer SouthWest Judo Academy Won by Ippon - 01:09
Monstar Boys & Girls / Under 30kg
(Day 1)
2-10
انتهى
Reuben Tivendale
Australian Institute of Judo
Won by Ippon - 00:27
Hoani Tracey Judo Ryu WA
Monstar Boys & Girls / Under 22kg
(Day 1)
1-12
انتهى
Genevieve Peterson
Muchea Judo Club
Benjamin Van Der Westhuizen Kano Judo Schools Won by Ippon - 00:26
Monstar Boys & Girls / Under 24kg
(Day 1)
1-4
انتهى
Abigail Van Der Westhuizen
Kano Judo Schools
Ryan Bakker Kano Judo Schools Won by Ippon - 01:12
Monstar Boys & Girls / Under 27kg
(Day 1)
2-3
انتهى
Ray Pearse
Kano Judo Schools
Won by Ippon - 00:31
Elena Tanaka SouthWest Judo Academy
Monstar Boys & Girls / Under 27kg
(Day 1)
انتهى
Jordy Orchard
Judo Ryu WA
Stirling Bennett Australian Institute of Judo Won by Walkover
Monstar Boys & Girls / Under 30kg
(Day 1)
2-11
انتهى
Oliver Fernandes Montenegro
Judo Ryu WA
Won by Ippon - 00:41
John Peterson Muchea Judo Club
Combined Junior & Senior Girls / Under 32kg
(Day 1)
2-15
انتهى
Lena Wolak
Judo International
Leilah Lavea Judo International Won by Ippon - 00:44
Monstar Boys & Girls / Under 24kg
(Day 1)
1-3
انتهى
Len Segond Von Banchet
Australian Institute of Judo
Anouk Van Der Westhuizen Kano Judo Schools Won by Ippon - 01:28
Monstar Boys & Girls / Under 22kg
(Day 1)
1-17
انتهى
Arlo Churchil Windberg
Judo Ryu WA
Won by Ippon - 00:45
Arturo Adamini SouthWest Judo Academy
Monstar Boys & Girls / Under 22kg
(Day 1)
1-13
انتهى
Quinn Goff
SouthWest Judo Academy
Benjamin Van Der Westhuizen Kano Judo Schools Won by Ippon - 00:06
Monstar Boys & Girls / Under 34kg
(Day 1)
2-17
انتهى
Macquarie Bennett
Australian Institute of Judo
Conrad Hosken Australian Institute of Judo Won by Ippon - 02:09
Monstar Boys & Girls / Under 24kg
(Day 1)
1-6
انتهى
Abigail Van Der Westhuizen
Kano Judo Schools
Won by Ippon - 00:07
Archer Goff SouthWest Judo Academy
Monstar Boys & Girls / Under 24kg
(Day 1)
1-5
انتهى
Ryan Bakker
Kano Judo Schools
Anouk Van Der Westhuizen Kano Judo Schools Won by Ippon - 00:55
Monstar Boys & Girls / Under 27kg
(Day 1)
2-6
انتهى
Elena Tanaka
SouthWest Judo Academy
Won by Ippon - 01:00
Stirling Bennett Australian Institute of Judo
Monstar Boys & Girls / Under 30kg
(Day 1)
2-12
انتهى
Hoani Tracey
Judo Ryu WA
Won by Ippon - 00:45
Oliver Fernandes Montenegro Judo Ryu WA
Monstar Boys & Girls / Under 30kg
(Day 1)
2-13
انتهى
Reuben Tivendale
Australian Institute of Judo
Won by Ippon - 00:20
John Peterson Muchea Judo Club
Monstar Boys & Girls / Under 22kg
(Day 1)
1-14
انتهى
James Farmer
SouthWest Judo Academy
Won by Wazari - 02:00
Genevieve Peterson Muchea Judo Club
Combined Junior & Senior Girls / Under 32kg
(Day 1)
2-16
انتهى
Leilah Lavea
Judo International
Won by Ippon - 00:17
Jasmine Taylor Kano Judo Club
Monstar Boys & Girls / Under 22kg
(Day 1)
1-18
انتهى
Arlo Churchil Windberg
Judo Ryu WA
Freya Shah Judo International Won by Ippon - 00:16
Monstar Boys & Girls / Under 27kg
(Day 1)
2-7
انتهى
Ray Pearse
Kano Judo Schools
Won by Wazari - 02:00
Judah Van Der Westhuizen Kano Judo Schools
Monstar Boys & Girls / Under 24kg
(Day 1)
1-10
انتهى
Abigail Van Der Westhuizen
Kano Judo Schools
Won by Ippon - 01:50
Len Segond Von Banchet Australian Institute of Judo
Monstar Boys & Girls / Under 34kg
(Day 1)
2-18
انتهى
Felix Morton
Judo Ryu WA
Rocco Adamini SouthWest Judo Academy Won by Ippon - 00:18