We have detected that you may be using an outdated browser that is not compatible with our website.
Events
About
Features & pricing
Scoreboard
Livestreams
Federation Platform
About Smoothcomp
Support
Community
Academies
Affiliations
Athletes
Log in
Create account
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Account
Log in
Create account
Events
Upcoming events
Past events
Your events
Community
Academies
Affiliations
Athletes
About
Features & pricing
Scoreboard
Livestreams
Federation Platform
About Smoothcomp
Support
Open Kids de Ju-Jitsu International de Brunehaut
23 Mar - 20 Mar
Register
Info
rmation
Athletes
119
Matches
Brackets
& schedule
Results
Register
Results
Top lists
Results
Print
All nationalities
Aboriginal Australian
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antarctica
Antigua and Barbuda
Aramean
Argentina
Armenia
Aruba
Assyria
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Bouvet Island
Brazil
British Indian Ocean Territory
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Caribbean Netherlands
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chechen Republic of Ichkeria
Chile
China
Christmas Island
Cocos (Keeling) Islands
Colombia
Comoros
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czechia
DR Congo
Dagestan
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Eswatini
Ethiopia
Falkland Islands
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
Free Belarus
French Guiana
French Polynesia
French Southern and Antarctic Lands
Gabon
Gambia
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Heard Island and McDonald Islands
Honduras
Hong Kong
Hungary
IOC Team
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Iroquois
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kosovo
Kurdistan
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macau
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Micronesia
Moldova
Monaco
Mongolia
Montenegro
Montserrat
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
Norfolk Island
North Korea
North Macedonia
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Pitcairn Islands
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Republic of Adygea
Republic of the Congo
Rodrigues
Romania
Russia
Rwanda
Réunion
Saint Barthélemy
Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Pierre and Miquelon
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sardinia
Saudi Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
South Africa
South Georgia
South Korea
South Sudan
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Svalbard and Jan Mayen
Sweden
Switzerland
Syria
São Tomé and Príncipe
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
The United Tribes of New Zealand
Timor-Leste
Togo
Tokelau
Tonga
Torres Strait Islander
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
UWW Team
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
United States Minor Outlying Islands
United States Virgin Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Vatican City
Venezuela
Vietnam
Wales
Wallis and Futuna
Western Sahara
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Åland Islands
All categories
Samedi / Zaterdag
Search
Total medals
31 Gold
31 Silver
45 Bronze
Fighting Men/Boys / U14 - Cadets I (2006-2007) / -38 kg
Bracket
Bracket
1
Oscar Bruno
Belgium
Ju-Jitsu Club Pepinster
2
ENZO VERGIN
Belgium
ACAMA COMINES
3
KEWAN LUSSEAU
Belgium
ACAMA COMINES
3
Dalil Youzgha
Belgium
ns jiujitsu youz
4
Anas Zinebioui
ns jiujitsu youz
4
Khalid Bouzerda
ns jiujitsu youz
Show more results
Fighting Men/Boys / U14 - Cadets I (2006-2007) / -42 kg
Bracket
Bracket
1
Unknown user
Belgium
Nivelles JiJutsu
2
Sacha Vinckier
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
3
Abdelhadim OUADI
Belgium
ACAMA COMINES
3
Maxence PICAVET
France
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
Fighting Men/Boys / U16 - Cadets II (2004-2005) / -50 kg
Bracket
Bracket
1
Unknown user
Belgium
Nivelles JiJutsu
2
Wautier Nicolas
Belgium
Nivelles JiJutsu
3
Yasser El Khaldi
Belgium
Ju-Jitsu Club Pepinster
3
Wassim Bouzarda
Belgium
Ju-Jitsu Club Pepinster
3
Itse Beernaert
Belgium
Jitsukan
Fighting Men/Boys / U16 - Cadets II (2004-2005) / -55 kg
Bracket
Bracket
1
Abdelkarim Imassodane
Belgium
YOSHIN JIU JITSU CLUB ANDERLECHT
2
Thomas Crabbe
Belgium
Fighting team Kuo-Lung
Fighting Men/Boys / U16 - Cadets II (2004-2005) / -73 kg
Bracket
Bracket
1
Lény PICAVET
France
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
2
Imran El Adak
Belgium
YOSHIN JIU JITSU CLUB ANDERLECHT
3
Ilhan Atesalp
Belgium
ns jiujitsu youz
Fighting Men/Boys / U18 - Aspirants (2002-2003) / -60 kg
Bracket
Bracket
1
Luciano Vanhal
Belgium
2
Adile Bourghrar
Belgium
YOSHIN JIU JITSU CLUB ANDERLECHT
3
Nassim Errazzouki
Belgium
ns jiujitsu youz
3
Abdelkarim Imassodane
Belgium
YOSHIN JIU JITSU CLUB ANDERLECHT
Fighting Men/Boys / U18 - Aspirants (2002-2003) / -66 kg
Bracket
Bracket
1
Adil Cherkaoui
Belgium
ns jiujitsu youz
2
Imran El Adak
Belgium
YOSHIN JIU JITSU CLUB ANDERLECHT
3
Nicolas MINNE
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
Fighting Men/Boys / U18 - Aspirants (2002-2003) / -81 kg
Bracket
Bracket
1
Adib EL OSROUTI
Belgium
YOSHIN JIU JITSU CLUB ANDERLECHT
2
Mathias RODERKERKEN-BOGAERT
Belgium
Royal Kodokan Marche
Fighting Men/Boys / U21 - Juniors (1999-2000-2001) / -69 kg
Bracket
Bracket
1
Nabil Belmir
Belgium
ns jiujitsu youz
2
Adile Bourghrar
Belgium
YOSHIN JIU JITSU CLUB ANDERLECHT
3
Sebastian Benitez Lopez
Spain
Fighting Men/Boys / -77 kg / U21 - Juniors (1999-2000-2001)
Bracket
Bracket
1
Rutger Heyvaert
Belgium
Fighting team Kuo-Lung
2
Terence Lerat
Belgium
3
Arnaud Vassart
Belgium
Goshin hoshin ryu Aiseau presless
Fighting Men/Boys / U21 - Juniors (1999-2000-2001) / -85 kg
Bracket
Bracket
1
Adil El Allati
Belgium
ns jiujitsu youz
2
Xander Heyvaert
Belgium
Fighting team Kuo-Lung
3
Michael Vassart
Belgium
Goshin hoshin ryu Aiseau presless
3
Ayoub Bouzarda
Belgium
Fighting Female/Girls / U14 - Cadets I (2006-2007) / -40 kg
Bracket
Bracket
1
Vaïnui CASIER
Belgium
JU-JITSU Rumes
2
Lola DESIRE
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
3
Shelsea Dupuis
Belgium
Isabelle Liévin
Fighting Female/Girls / U14 - Cadets I (2006-2007) / -52 kg
Bracket
Bracket
1
Tulin Atesalp
Belgium
ns jiujitsu youz
2
Eloïse VANDEPEUTE
Belgium
JU-JITSU Rumes
3
Jade MAHY
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
3
Kim RODERKERKEN-BOGAERT
Belgium
Royal Kodokan Marche
Fighting Female/Girls / U18 - Aspirants (2002-2003) / -62 kg
Bracket
Bracket
1
Sandy Van-Kerkoven
Belgium
2
Shadya Mouslim
Belgium
Nivelles JiJutsu
3
Loriana John
Belgium
Ne-Waza (BJJ) Men/Boys / U16 - Cadets II (2004-2005) / -50 kg
Bracket
Bracket
1
Unknown user
Belgium
Nivelles JiJutsu
2
Yakhyaev Abubakar
Belgium
Lamiro Fight Club
3
Unknown user
Belgium
Nivelles JiJutsu
Fighting Female/Girls / U10 (2010-2011) / -28
Bracket
Bracket
1
Fatima Bouzarda
Belgium
Ju-Jitsu Club Pepinster
2
Dionie LAHAYE
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
3
Zoé BASSILIERE
Belgium
JU-JITSU Rumes
3
MANEL OUADI
Belgium
ACAMA COMINES
Fighting Female/Girls / U10 - U12 / -32
Bracket
Bracket
1
Baya-Santina Beth-Kinne
Belgium
YOSHIN JIU JITSU CLUB ANDERLECHT
2
EVA KERCKENAERE
Belgium
ACAMA COMINES
3
Romane Dagnicourt
Belgium
Goshin hoshin ryu Aiseau presless
3
Amira Bouzerda
Belgium
ns jiujitsu youz
Fighting Female/Girls / U10 - U12 / -34
Bracket
Bracket
1
Aurélia Tenaerts
Belgium
Ju-Jitsu Club Pepinster
2
Maïssa Rodriguez Alvarez
Belgium
Ju-Jitsu Club Pepinster
3
Elie REIGNIER
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
3
Assia Bouzerda
Belgium
ns jiujitsu youz
3
Chaneze Sebaihi
Belgium
Fighting Female/Girls / U10 - U12 / -38
Bracket
Bracket
1
Aya El Marchouh
Belgium
Ju-Jitsu Club Pepinster
2
Shahina Zinebioui
Belgium
ns jiujitsu youz
3
Margo MARECHAL
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
3
Farah Mouhou
Belgium
Fighting Female/Girls / U12 / -42
Bracket
Bracket
1
Wiham Youzgha
Belgium
ns jiujitsu youz
2
Lucy RODERKERKEN-BOGAERT
Belgium
Royal Kodokan Marche
3
Coline LODEFIER
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
Fighting Female/Girls / U12 / -54
Bracket
Bracket
1
Tulin Atesalp
Belgium
ns jiujitsu youz
2
Lisa DENEUBOURG
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
Fighting Men/Boys / U10 - U12 / -34
Bracket
Bracket
1
Hugo Heckmans
Belgium
2
Imrane Benali
Belgium
ns jiujitsu youz
3
Louis CABY
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
3
Noah Keyser
Belgium
Fighting Men/Boys / U10 (2010-2011) / -28
Bracket
Bracket
1
Edouard Keyeux
Belgium
Ju-Jitsu Club Pepinster
2
Arthur Bruno
Belgium
Ju-Jitsu Club Pepinster
3
Toan LECUL
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
3
Lucas DENEUBOURG
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
Fighting Men/Boys / U10 - U12 / -32
Bracket
Bracket
1
Julien THIERY
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
2
Yanis FOUCART
Belgium
JU-JITSU Rumes
3
Mathis Hassaini
Belgium
3
Jules LEROY
Belgium
JU-JITSU Rumes
3
Nathan BOUVY
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
Fighting Men/Boys / U10 / - 26 B
Bracket
Bracket
1
William Denutte
Belgium
2
Souliman Bouzarda
Belgium
ns jiujitsu youz
3
Mathéo Van Candelaere
Belgium
3
Selyan Sebaihi
Belgium
Fighting Men/Boys / U10 / - 44
Bracket
Bracket
1
Alican Atesalp
Belgium
ns jiujitsu youz
2
Tom Pottelet
Belgium
3
Raphaël DUCHATELET
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut
Fighting Men/Boys / U10 / -26A
Bracket
Bracket
1
Chahine Bouzraa
Belgium
ns jiujitsu youz
2
Gabriel CALLAERTS
Belgium
JU-JITSU Rumes
3
Baptiste Skuvie
Belgium
Ju-Jitsu Club Pepinster
3
Julius Pierard
Belgium
Fighting Men/Boys / U12 / -36
Bracket
Bracket
1
Khalid Bouzerda
Belgium
ns jiujitsu youz
2
Adrien DELBEKE
France
JU-JITSU Rumes
Fighting Men/Boys / U14 - U16 / -50 kg
Bracket
Bracket
1
Cyprien DUMORTIER
Belgium
JU-JITSU Rumes
2
Sacha Haye
Belgium
Goshin hoshin ryu Aiseau presless
Fighting Men/Female/ U10 - U12 / -23
Bracket
Bracket
1
Télio Covarelli
Belgium
Ju-Jitsu Club Pepinster
2
Luca Hubrick
Belgium
Ju-Jitsu Club Pepinster
3
Avisshaï CASIER
Belgium
JU-JITSU Rumes
3
Sofia Bouzraa
Belgium
ns jiujitsu youz
Fighting Men/Female/ U12 / -48
Bracket
Bracket
1
Adam Robyou
Belgium
ns jiujitsu youz
2
Waïl El Osrouti
Belgium
YOSHIN JIU JITSU CLUB ANDERLECHT
3
Zia BECART
Belgium
Ecole de Ju-Jitsu de Brunehaut