06 Aug - 09 Aug

Summercamp 2020

Normal registration
12 Jun - 12 Jul 23:59
Late registrations
Deadline 08 Aug 23:59

participants

Yoga / Thursday / 09.00-09.45

Marcus Hedlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1973

Lina Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1978

Behrang Masoumi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1976

Paul Grönborg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1997

Jibril Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1978

Amanda Vikingsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1993

Eva Walden Selin SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1966

Ibrahima Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 2006

Laurent Carocero FR

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1971

NYAYESH ABDOLLAHI SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1990

Emma Sadarangani SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 2006

Jessica Lindecrantz SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 2006

Charlotta Alpäng SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1972

Yoga / Friday / 09.00-09.45

Marcus Hedlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1973

Lina Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1978

Behrang Masoumi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1976

Vendela Rupp SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1995

Amanda Vikingsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1993

Eva Walden Selin SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1966

Ibrahima Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 2006

Emma Sadarangani SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 2006

Jessica Lindecrantz SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 2006

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 2002

Yoga / Saturday / 09.00-09.45

Marcus Hedlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1973

Emil Lundberg SE

Sundsvalls Budoklubb
JSBJJ

  • Day Saturday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1978

Lina Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1978

Behrang Masoumi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1976

Vendela Rupp SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1995

Jibril Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1978

Amanda Vikingsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1993

Ibrahima Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 2006

NYAYESH ABDOLLAHI SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 1990

Emma Sadarangani SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 2006

Jessica Lindecrantz SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 09.00-09.45
  • Born 2006

Yoga / Sunday / 09.00-09.45

Jiu-Jitsu Gi / Thursday / 10.00-11.30 Martina Gramenius

Marcus Hedlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1973

Antonio Licari SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1977

M Abelsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1983

Lina Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1978

Behrang Masoumi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1976

Theo Nylander-Vårdal SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2005

Paul Grönborg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1997

Jibril Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1978

Fredrik Björkander SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1984

Amanda Vikingsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1993

Therese Norman SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1976

Eva Walden Selin SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1966

Ola Håkanson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1971

Isac Hedman SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2001

Linda Lindström SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1977

Danny Avermo SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1974

Vilmer Kalbhenn SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2006

Fredrik Lindstedt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1989

Damian Herbert GB

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1976

Oskar Skatt

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1977

Laurent Carocero FR

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1971

Jessica Tanzilli SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1974

Krim Talia SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1973

Jiu-Jitsu Gi / Thursday / 11.45-13.15 Martina Gramenius

Antonio Licari SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1977

M Abelsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1983

Lina Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1978

Behrang Masoumi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1976

Theo Nylander-Vårdal SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2005

Paul Grönborg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1997

Jibril Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1978

Therese Norman SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1976

Eva Walden Selin SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1966

Ola Håkanson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1971

Isac Hedman SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2001

Danny Avermo SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1974

Vilmer Kalbhenn SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2006

Fredrik Lindstedt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1989

Damian Herbert GB

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1976

Oskar Skatt

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1977

Jessica Tanzilli SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1974

Krim Talia SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1973

Jiu-Jitsu Gi / Thursday / 13.30-15.00 Sparringclass

Marcus Hedlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1973

Amanda Vikingsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1993

Therese Norman SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1976

Marc Lundberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1979

Ola Håkanson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1971

Isac Hedman SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2001

Eva-My Persson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1988

Damian Herbert GB

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1976

Fredrik Lindstedt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1989

Laurent Carocero FR

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1971

Jessica Tanzilli SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1974

Krim Talia SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1973

Jiu-Jitsu Gi / Thursday / 15.15-16.45 Ricard Carneborn

Oscar Alsing SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1993

Antonio Licari SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1977

Magnus Granlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1972

M Abelsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1983

Lina Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1978

Behrang Masoumi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1976

Theo Nylander-Vårdal SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2005

Jibril Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1978

Eva Walden Selin SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1966

Marc Lundberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1979

Livia Högbom SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2005

Ola Håkanson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1971

Isac Hedman SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2001

Vilmer Kalbhenn SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2006

Oskar Skatt

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1977

Laurent Carocero FR

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1971

Jiu-Jitsu Gi / Thursday / 17.00-18.30 Ralf Carneborn

Jiu-Jitsu Gi / Thursday / 18.45-20.15 Sparringclass

Ola Lantéli SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1964

Jessica Roboz SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1966

Vendela Rupp SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1995

Fredrik Björkander SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1984

Kim Nordlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1997

Jiu-Jitsu Gi / Friday / 10.00-11.30 Maxine Thylin

Oscar Alsing SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1993

Marcus Hedlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1973

Antonio Licari SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1977

Lina Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1978

Behrang Masoumi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1976

Theo Nylander-Vårdal SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 2005

Vendela Rupp SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1995

Jibril Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1978

Fredrik Björkander SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1984

Amanda Vikingsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1993

Therese Norman SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1976

Eva Walden Selin SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1966

Marc Lundberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1979

Ola Håkanson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1971

Isac Hedman SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 2001

Danny Avermo SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1974

Vilmer Kalbhenn SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 2006

MAXINE THYLIN SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1991

Laurent Carocero FR

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1971

NYAYESH ABDOLLAHI SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Friday
  • Born 1990

Jiu-Jitsu Gi / Friday / 11.45-13.15 Linda Lindström

Oscar Alsing SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1993

Antonio Licari SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1977

Emil Lundberg SE

Sundsvalls Budoklubb
JSBJJ

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1978

Lina Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1978

Behrang Masoumi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1976

Theo Nylander-Vårdal SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2005

Jibril Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1978

Therese Norman SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1976

Eva Walden Selin SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1966

Ola Håkanson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1971

Isac Hedman SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2001

Danny Avermo SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1974

Vilmer Kalbhenn SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2006

Marc Lundberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1979

Laurent Carocero FR

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1971

NYAYESH ABDOLLAHI SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1990

Jiu-Jitsu Gi / Friday / 13.30-15.00 Sparringclass

Marcus Hedlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1973

Vendela Rupp SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1995

Therese Norman SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1976

Mikaela Af Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1982

Ola Håkanson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1971

Isac Hedman SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2001

Emil Lundberg SE

Sundsvalls Budoklubb
JSBJJ

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1978

Damian Herbert GB

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1976

Fredrik Lindstedt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1989

NYAYESH ABDOLLAHI SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1990

Jiu-Jitsu Gi / Friday / 15.15-16.45 Ralf Carneborn

Antonio Licari SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1977

Magnus Granlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1972

Emil Lundberg SE

Sundsvalls Budoklubb
JSBJJ

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1978

Lina Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1978

Behrang Masoumi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1976

Theo Nylander-Vårdal SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2005

Vendela Rupp SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1995

Jibril Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1978

Eva Walden Selin SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1966

Mikaela Af Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1982

Livia Högbom SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2005

Ola Håkanson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1971

Isac Hedman SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2001

Vilmer Kalbhenn SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2006

Damian Herbert GB

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1976

Fredrik Lindstedt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1989

Laurent Carocero FR

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1971

NYAYESH ABDOLLAHI SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1990

Jiu-Jitsu Gi / Friday / 17.00-18.30 Maxine Thylin

Jiu-Jitsu Gi / Friday / 18.45-20.15 Sparringclass

Ola Lantéli SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1964

Jessica Roboz SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1966

Fredrik Björkander SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1984

Marc Lundberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1979

Jiu-Jitsu Gi / Saturday / 10.00-11.30 Martina Gramenius

Oscar Alsing SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1993

Marcus Hedlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1973

Antonio Licari SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1977

Magnus Granlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1972

Emil Lundberg SE

Sundsvalls Budoklubb
JSBJJ

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1978

Lina Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1978

Ola Lantéli SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1964

Jessica Roboz SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1966

Behrang Masoumi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1976

Theo Nylander-Vårdal SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 2005

Jacob Andersson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1975

Peter Korpås SE

Dynamix Herrljunga
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1973

Vendela Rupp SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1995

Jibril Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1978

Fredrik Björkander SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1984

Amanda Vikingsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1993

Isabell Anderberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1991

Therese Norman SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1976

Danny Avermo SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1974

Babak Haghshenas SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1985

Dexter Gunnhage SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 2005

Daniel Eklund SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1997

Mikaela Af Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1982

Daniel Rafidashti SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1999

Jessica Tanzilli SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1974

Krim Talia SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Saturday
  • Born 1973

Jiu-Jitsu Gi / Saturday / 11.45-13.15 Ricard Carneborn

Oscar Alsing SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1993

Antonio Licari SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1977

Magnus Granlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1972

Emil Lundberg SE

Sundsvalls Budoklubb
JSBJJ

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1978

Lina Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1978

Ola Lantéli SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1964

Jessica Roboz SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1966

Behrang Masoumi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1976

Theo Nylander-Vårdal SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2005

Jacob Andersson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1975

Peter Korpås SE

Dynamix Herrljunga
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1973

Jibril Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1978

Therese Norman SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1976

Mikaela Af Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1982

Danny Avermo SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1974

Isabell Anderberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1991

Kim Nordlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1997

M Abelsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1983

Oliver Bokvist SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1996

Vilmer Kalbhenn SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2006

Eva Walden Selin SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1966

Richie Koria SE

Sundsvalls Budoklubb
JSBJJ

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1979

Hannes Mellberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1985

Jiu-Jitsu Gi / Saturday / 13.30-15.00 Sparringclass

Marcus Hedlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1973

Emil Lundberg SE

Sundsvalls Budoklubb
JSBJJ

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1978

Vendela Rupp SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1995

Amanda Vikingsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1993

Therese Norman SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1976

Kim Nordlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1997

M Abelsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1983

Babak Haghshenas SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1985

Dexter Gunnhage SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2005

Oliver Bokvist SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1996

Vilmer Kalbhenn SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2006

Daniel Eklund SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1997

Daniel Rafidashti SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1999

Jessica Tanzilli SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1974

Jacob Andersson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1975

Oscar Alsing SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1993

Jiu-Jitsu Gi / Saturday / 15.15-16.45 Martina Gramenius

Antonio Licari SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1977

Lina Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1978

Ola Lantéli SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1964

Jessica Roboz SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1966

Behrang Masoumi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1976

Theo Nylander-Vårdal SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2005

Vendela Rupp SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1995

Jibril Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1978

Livia Högbom SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2005

Kim Nordlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1997

M Abelsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1983

Eva-My Persson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1988

Vilmer Kalbhenn SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2006

Jessica Tanzilli SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1974

Richie Koria SE

Sundsvalls Budoklubb
JSBJJ

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1979

Michelle Öhman SE

Slagskeppet
Slagskeppet

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1993

Jiu-Jitsu Gi / Saturday / 17.00-18.30 Ralf Carneborn

Ola Lantéli SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1964

Jessica Roboz SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1966

Theo Nylander-Vårdal SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 2005

Marc Lundberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1979

Kim Nordlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1997

M Abelsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1983

Babak Haghshenas SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1985

Dexter Gunnhage SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 2005

Oliver Bokvist SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1996

Vilmer Kalbhenn SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 2006

Daniel Eklund SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1997

Daniel Rafidashti SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1999

Jiu-Jitsu Gi / Saturday / 18.45-20.15 Sparringclass

Fredrik Björkander SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1984

Mikaela Af Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1982

Babak Haghshenas SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1985

Dexter Gunnhage SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 2005

Oliver Bokvist SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1996

Daniel Eklund SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1997

Marc Lundberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1979

Daniel Rafidashti SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1999

Richie Koria SE

Sundsvalls Budoklubb
JSBJJ

  • Day Saturday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1979

Jiu-Jitsu Gi / Sunday / 10.00-11.30 Maxine Thylin

Oscar Alsing SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1993

Marcus Hedlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1973

Antonio Licari SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1977

Magnus Granlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1972

Lina Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1978

Jessica Roboz SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1966

Ola Lantéli SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1964

Behrang Masoumi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1976

Theo Nylander-Vårdal SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 2005

Jibril Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1978

Peter Korpås SE

Dynamix Herrljunga
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1973

Fredrik Björkander SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1984

Amanda Vikingsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1993

Therese Norman SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1976

Eva Walden Selin SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1966

Marc Lundberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1979

Danny Avermo SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Time 10.00-11.30
  • Day Sunday
  • Born 1974

Jiu-Jitsu Gi / Sunday / 11.45-13.15 Sparringclass

Antonio Licari SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1977

Magnus Granlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1972

Emil Lundberg SE

Sundsvalls Budoklubb
JSBJJ

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1978

Lina Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1978

Ola Lantéli SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1964

Jessica Roboz SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1966

Behrang Masoumi SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1976

Theo Nylander-Vårdal SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2005

Jibril Jallow SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1978

Peter Korpås SE

Dynamix Herrljunga
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1973

Therese Norman SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1976

Danny Avermo SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1974

Livia Högbom SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2005

Mohsin Khawari SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1999

Oliver Bokvist SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1996

Vilmer Kalbhenn SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2006

Daniel Eklund SE

Valhalla Jiu Jitsu IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1997

Marcus Hedlund SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1973

Jiu-Jitsu No-Gi / Thursday / 10.00-11.30 Michael Alpäng

Jiu-Jitsu No-Gi / Thursday / 11.45-13.15 Liam Alpäng

Jiu-Jitsu No-Gi / Thursday / 13.30-15.00 Sparringclass

Jiu-Jitsu No-Gi / Thursday / 15.15-16.45 Eva-My Persson

Jiu-Jitsu No-Gi / Thursday / 17.00-18.30 Eva-My Persson

David Svensson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1980

Fredrik Björkander SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1984

Jiu-Jitsu No-Gi / Thursday / 18.45-20.15 Sparringclass

David Svensson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1980

Amanda Vikingsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1993

Jiu-Jitsu No-Gi / Friday / 11.45-13.15 Martina Gramenius

Jiu-Jitsu No-Gi / Friday / 13.30-15.00 Sparringclass

Jiu-Jitsu No-Gi / Friday / 15.15-16.45 Eva-My Persson

Henrik Wendel SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1981

Michelle Öhman SE

Slagskeppet
Slagskeppet

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1993

Jiu-Jitsu No-Gi / Friday / 17.00-18.30 My Persson

David Svensson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1980

Jiu-Jitsu No-Gi / Friday / 18.45-20.15 Sparringclass

David Svensson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1980

Jiu-Jitsu No-Gi / Saturday / 10.00-11.30 Michael Alpäng

Jiu-Jitsu No-Gi / Saturday / 11.45-13.15 Liam Alpäng

Fredrik Björkander SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1984

Amanda Vikingsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1993

Henrik Wendel SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1981

David Svensson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1980

NYAYESH ABDOLLAHI SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1990

Charlotta Alpäng SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1972

Michelle Öhman SE

Slagskeppet
Slagskeppet

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1993

Jiu-Jitsu No-Gi / Saturday / 13.30-15.00 Sparringclass

Oscar Alsing SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1993

Henrik Wendel SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1981

David Svensson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1980

NYAYESH ABDOLLAHI SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1990

Jiu-Jitsu No-Gi / Saturday / 15.15-16.45 Ralf Carneborn

Jiu-Jitsu No-Gi / Saturday / 17.00-18.30 Michael Alpäng

Peter Korpås SE

Dynamix Herrljunga
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1973

Eva-My Persson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1988

David Svensson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1980

Richie Koria SE

Sundsvalls Budoklubb
JSBJJ

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1979

NYAYESH ABDOLLAHI SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1990

Michelle Öhman SE

Slagskeppet
Slagskeppet

  • Day Saturday
  • Time 17.00-18.30
  • Born 1993

Jiu-Jitsu No-Gi / Saturday / 18.45-20.15 Sparringclass

Eva-My Persson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1988

David Svensson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1980

Amanda Vikingsson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 1993

Jiu-Jitsu No-Gi / Sunday / 10.00-11.30 Liam Alpäng

Eva-My Persson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1988

David Svensson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1980

Richie Koria SE

Sundsvalls Budoklubb
JSBJJ

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1979

Jiu-Jitsu No-Gi / Sunday / 11.45-13.15 Sparringclass

Sport Ju-Jutsu / Thursday / 10.00-11.30 Fredrik Widgren

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2002

Agnes Persson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2006

Jacob Andersson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1975

Stefan Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1972

Elliot Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Viktorija Milosevic RS

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Emma Lette SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2002

Hannes Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Olof Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Jonathan Nilsson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2005

Ella Jakobsen SE

Kumla Kampsportsförening
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2003

Alva Lette SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2005

Nisse Lindberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2001

Robin Vistam SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2001

Sport Ju-Jutsu / Thursday / 11.45-13.15 Emma Lette

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2002

Jacob Andersson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1975

Livia Högbom SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2005

Jonathan Nilsson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2005

Ella Jakobsen SE

Kumla Kampsportsförening
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2003

Alva Lette SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2005

Nisse Lindberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2001

Robin Vistam SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2001

Sport Ju-Jutsu / Thursday / 13.30-15.00 Sparringclass

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2002

Jacob Andersson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1975

Agnes Persson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2006

Viktorija Milosevic RS

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2007

Jonathan Nilsson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2005

Nisse Lindberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2001

Sport Ju-Jutsu / Thursday / 15.15-16.45 Linda Lindström

Stefan Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1972

Elliot Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2007

Hannes Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2007

Olof Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2007

Jonathan Nilsson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2005

Ella Jakobsen SE

Kumla Kampsportsförening
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2003

Alva Lette SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2005

Nisse Lindberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2001

Robin Vistam SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2001

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2002

Sport Ju-Jutsu / Thursday / 18.45-20.15 Sparringclass

Robin Vistam SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Thursday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 2001

Sport Ju-Jutsu / Friday / 10.00-11.30 Emma Lette

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2002

Agnes Persson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2006

Jacob Andersson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1975

Stefan Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1972

Elliot Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Viktorija Milosevic RS

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Hannes Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Olof Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Jonathan Nilsson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2005

Alva Lette SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2005

Nisse Lindberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2001

Robin Vistam SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2001

Sport Ju-Jutsu / Friday / 11.45-13.15 Fredrik Widgren

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2002

Jacob Andersson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1975

Viktorija Milosevic RS

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2007

Jonathan Nilsson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2005

Alva Lette SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2005

Nisse Lindberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2001

Robin Vistam SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2001

Sport Ju-Jutsu / Friday / 13.30-15.00 Sparringclass

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2002

Agnes Persson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2006

Jacob Andersson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1975

Jonathan Nilsson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2005

Nisse Lindberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2001

Sport Ju-Jutsu / Friday / 15.15-16.45 Linda Lindström

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2002

Stefan Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1972

Elliot Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2007

Hannes Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2007

Olof Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2007

Jonathan Nilsson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2005

Alva Lette SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2005

Nisse Lindberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2001

Robin Vistam SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2001

Viktorija Milosevic RS

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2007

Sport Ju-Jutsu / Friday / 18.45-20.15 Sparringclass

Robin Vistam SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Friday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 2001

Sport Ju-Jutsu / Saturday / 10.00-11.30 Fredrik Widgren

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2002

Agnes Persson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2006

Stefan Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1972

Elliot Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Viktorija Milosevic RS

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Hannes Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Olof Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Ola Håkanson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1971

Isac Hedman SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2001

Jonathan Nilsson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2005

Ella Jakobsen SE

Kumla Kampsportsförening
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2003

Alva Lette SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2005

Nisse Lindberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2001

Robin Vistam SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2001

Sport Ju-Jutsu / Saturday / 11.45-13.15 Emma Lette

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2002

Viktorija Milosevic RS

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2007

Livia Högbom SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2005

Ola Håkanson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1971

Isac Hedman SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2001

Jonathan Nilsson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2005

Ella Jakobsen SE

Kumla Kampsportsförening
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2003

Alva Lette SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2005

Nisse Lindberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2001

Robin Vistam SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2001

Sport Ju-Jutsu / Saturday / 13.30-15.00 Sparringclass

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2002

Agnes Persson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2006

Ola Håkanson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 1971

Isac Hedman SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2001

Jonathan Nilsson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2005

Nisse Lindberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 13.30-15.00
  • Born 2001

Sport Ju-Jutsu / Saturday / 15.15-16.45 Fredrik Widgren

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2002

Stefan Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1972

Elliot Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2007

Hannes Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2007

Olof Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2007

Ola Håkanson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 1971

Isac Hedman SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2001

Jonathan Nilsson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2005

Ella Jakobsen SE

Kumla Kampsportsförening
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2003

Alva Lette SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2005

Nisse Lindberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2001

Robin Vistam SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 15.15-16.45
  • Born 2001

Sport Ju-Jutsu / Saturday / 18.45-20.15 Sparringclass

Robin Vistam SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Saturday
  • Time 18.45-20.15
  • Born 2001

Sport Ju-Jutsu / Sunday / 10.00-11.30 Fredrik Widgren

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2002

Agnes Persson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2006

Jacob Andersson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1975

Stefan Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1972

Elliot Lundgren SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Viktorija Milosevic RS

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Hannes Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Olof Rehbinder SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2007

Ola Håkanson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 1971

Isac Hedman SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2001

Jonathan Nilsson SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2005

Alva Lette SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2005

Nisse Lindberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2001

Robin Vistam SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 10.00-11.30
  • Born 2001

Sport Ju-Jutsu / Sunday / 11.45-13.15 Sparringclass

Lovisa Schmidt SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2002

Agnes Persson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2006

Jacob Andersson SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 1975

Viktorija Milosevic RS

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2007

Alva Lette SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2005

Nisse Lindberg SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2001

Robin Vistam SE

Nacka Dojo IF
Dynamix

  • Day Sunday
  • Time 11.45-13.15
  • Born 2001

Kids Camp / Thursday-Sunday

Wille Wendt SE

Lomma CJJ
Dynamix

  • Day Thursday-Sunday
  • Born 2008

Sleep at the school / Thursday - Sunday

Sleep at the school / Friday-Sunday

Sleep at the school / Saturday-Sunday