Total medals
58 Gold
57 Silver
53 Bronze
Herrar +100 kg
Herrar Veteran -100 kg
4
Peter Sellgren
Judo Club Sundsvall
4
Hans-Göran Sundström
Judo Club Sundsvall
Herrar Veteran -73 kg
Herrar Veteran -90 kg
4
Mats Johansson
Judo Club Sundsvall
5
Emilio Pérez
IKSU
– Dynamix
Damer / Damer / -57 kg / Elit
Herrar / Herrar / -90 kg / Nybörjare/Avancerad
4
Fredrik Åhlén
Tierps Judoklubb
Herrar -73 kg
4
Lukas Stenbacka
Söderhamns Judoklubb
5
Maksim Em
DU21 / DU21 / -57 kg / Elit
Damer +63 kg
4
Moa Sandström
IKSU
– Dynamix
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
4
Djabrail Ibragimov
Söderhamns Judoklubb
4
Johannes Sjöström
Judo Club Sundsvall
5
Simon Persson
Judo Club Sundsvall
5
Lukas Stenbacka
Söderhamns Judoklubb
HU21 / HU21 / -81 kg / Elit
HU21 -66 kg
4
Ahmad Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg / Elit
4
Sara Hansson
Knivsta Judoklubb
5
Elsa Sellgren
Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -60 kg / Nybörjare/Avancerad
PU18 / PU18 / -66 kg / Nybörjare/Avancerad
PU18 / PU18 / -66 kg / Elit
4
Troy Elgbratt
Landvetter Judoklubb
5
Ahmad Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
4
Arnas Baronaitis
Tierps Judoklubb
4
Simon Persson
Judo Club Sundsvall
5
Sondre Wien
Namsos Judo Club
5
Björn Granberg
Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -81 kg / Elit
4
Torjus Ertzaas
Levanger Judo & BJJ
5
linus andersson hallgren
Landvetter Judoklubb
PU18 +81kg
FU15 +57 kg
FU15 -52 kg
FU15 -57 kg
4
Ariana Kalenja
IKSU
– Dynamix
PU15 / PU15 / -46 kg / Elit
PU15 / PU15 / -50 kg / Elit
PU15 -73 kg Nybörjare/Avancerad
PU15 -73 kg Elit
PU15 +73kg Nybörjare/avancerade X
4
Zeke Blom
Uppsala Norra Judoklubb
4
Enzo Lagerström
Ålands judoklubb
PU15 -55 kg
4
Johannes Fernström Al Maqdasi
Bollnäs judoklubb
4
Jacob Stålnacke
IKSU
– Dynamix
PU15 -66 kg
FU13 grupp A
FU13 grupp B
4
Fanny Granudd
Landvetter Judoklubb
FU13 grupp C
PU13 Grupp X
4
Milian Stenskog
Judo Club Sundsvall
4
Pelle Grindebäck
Judo Club Sundsvall
PU13 grupp A
4
Shiraz Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
PU13 grupp B
4
Elliot Richardsson
Ljusdals judoclub
PU13 grupp D
4
Anton Höglund
IKSU
– Dynamix
PU13 grupp F
4
Rasmus Österberg
IKSU
– Dynamix
5
Elliot Marsja
IKSU
– Dynamix
PU13 grupp G
FU11 grupp A
4
Lentje Eilers
IKSU
– Dynamix
5
klara ingvarsson
Landvetter Judoklubb
FU11 grupp C
PU11 grupp A
PU11 grupp B
4
Ville Wedell
Judo Club Sundsvall
PU11 grupp C
PU11 grupp D
4
Frank H Sagvold
Judo Club Sundsvall
PU11 grupp E
4
Eddie Strid
Uppsala Norra Judoklubb
PU11 grupp F
4
Leo Nikolai Tofte Aasberg
Levanger Judo & BJJ
PU11 grupp G
4
Joel Lönn
Östersunds Judoklubb
5
William Persson
Vilhelmina Judoklubb
PU11 grupp H
4
Edwin Överby
Judo Club Sundsvall
FU9 grupp A
FU9 grupp B
PU9 / PU9 / Nybörjare/Avancerad
PU9 grupp A
PU9 grupp C
Ne-Waza / -73 kg / Elit
Ne-Waza / -90 kg / Elit
4
Mats Johansson
Judo Club Sundsvall
5
Torjus Ertzaas
Levanger Judo & BJJ
Ne-Waza / +90 kg
4
Archibald Holmer
Sollefteå Judoklubb
4
Abhishek Roshan
Uppsala judoklubb
Ne-Waza Damer
4
Stina Lövdin
Vilhelmina Judoklubb
5
Linda Rostedt Andersson
Tierps Judoklubb