Total medals
15 Gold
15 Silver
27 Bronze
Men's M: Youth A / Men's M: Youth A / M: Youth A Strawweight 52.2 kg (115 lbs)
4
Unknown user
Team Ukraine
4
Avazjon Rustamov
Team Uzbekistan
4
Ozodbek Rakhmatillaev
Team Uzbekistan
4
Unknown user
Team Ukraine
5
Eyup Muhammed
Team Turkey
5
Khaled Alghalib
Team Saudi Arabia
5
Tarshit Yalamanchili
Team India
5
Kevin Walsh
Team Ireland
6
Tamim Seroor
Team Bahrain
6
Mihai Dadiloveanu
Team Romania
6
Ali Alyaarbi
Team UAE
6
Taye Jago Druchen
Team South Africa
Men's M: Youth A / Men's M: Youth A / M: Youth A Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
5
Patrik Kutil
Team Czech Republic
5
Shynggys Aitzhanov
Team Kazakhstan
5
Eoghan Masoliver
Team Northern Ireland
6
Befan Hall
Team Wales
6
Gavin Mitchell
Team USA
6
Mahmoud Hachicho
Team Lebanon
6
Tyler Derbyshire
Team England
6
Unknown user
Team Ukraine
6
Nathan Kelly
Team Ireland
6
Hikmatullo Mahkamov
Team Uzbekistan
7
Daniel Arellano
Team USA
7
Hamad Salman
Team Bahrain
7
Silver Tagu
Team Estonia
7
Unknown user
Team Ukraine
7
Jan Habijanic
Team Czech Republic
7
Mukhammadrizo Ubaydullaev
Team Uzbekistan
7
Francesco Calandra
Team Italy
8
Ivelin Minev
Team Bulgaria
8
Luis Fernando Salazar Castillo
Team Mexico
8
Omar Siraj
Team Egypt
8
Gal Shiboli
Team ISR-MMAF
8
Hennie Botes
Team South Africa
8
Emmanuel Guadagno
Team Italy
8
Polat Mehmed
Team Bulgaria
Men's M: Youth A / Men's M: Youth A / M: Youth A Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
5
Helio Caio
Team Angola
5
Oyatullo Isoev
Team Tajikistan
5
Unknown user
Team Ukraine
6
Xander Ramirez
Team USA
6
Rhydian Rhydian George
Team Wales
6
Brandon Blake
Team Ireland
6
Asatillo Rasulov
Team Uzbekistan
6
Unknown user
Team Ukraine
6
Alexandru Garoafa
Team Romania
6
Raul Sbitty
Team ISR-MMAF
7
Krasimir Nedkov
Team Bulgaria
7
Kian Heaney
Team Ireland
7
Kavan Evans
Team Wales
7
Daniel Martinez Gonzalez
Team Mexico
7
Rasmus Jalonen
Team Finland
7
Simon Cavaleri
Team Italy
7
Francesco Vanzetto
Team Italy
8
Ricardo Pireza
Team Angola
8
Pearse Fleming
Team Northern Ireland
8
Abdulla Alhamdi
Team UAE
8
Mansoor Alharthi
Team UAE
8
Denylson Joel Martinez Robles
Team Mexico
8
Mukhammadali Kenzhbayev
Team Kazakhstan
8
Viwin Nithyanand
Team India
Men's M: Youth A / Men's M: Youth A / M: Youth A Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
5
Mohamed Al Awlaqi
Team UAE
5
Sukhrob Boymamatov
Team Uzbekistan
5
Rafayel Ktikyan
Team Armenia
5
Zaki Kayyali
Team Jordan
6
Andrew Barber
Team USA
6
Rodrigo Daniel Gutierrez Ascencio
Team Mexico
6
Timotej Garaj
Team Slovakia
6
Ibrokhimi Saidmumin
Team Tajikistan
6
Nicolo Puglisi
Team Italy
6
Teoman Akarcay
Team Turkey
6
Jamie Doyle
Team Ireland
6
Alex Keogh
Team Ireland
6
Unknown user
Team Ukraine
6
Youssef Halawa
Team Egypt
7
Mizrob Murodov
Team Uzbekistan
7
Henri Must
Team Estonia
7
Vladislav Makovskis
Team Lithuania
7
Kritonas Panagi
Team Cyprus
7
Bennie Fourie
Team South Africa
7
Rene Vainiomaki
Team Finland
7
Jacob Matthew Martinez Rivera
Team USA
8
Liam Davies
Team Wales
8
Edoardo Dell'endice
Team Italy
8
John-lee Jones
Team South Africa
8
Chirag Sankar
Team India
Men's M: Youth A / Men's M: Youth A / M: Youth A Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
5
Damiano Grillo
Team Italy
5
Stanislav Kazantsev
Team Kazakhstan
5
Flynn Evans
Team New Zealand
7
Unknown user
Team Ukraine
7
Momchil Yanakiev
Team Bulgaria
7
Yussup Aiymbetov
Team Kazakhstan
7
Ethan Mayhew
Team Wales
7
Orson McComish
Team Australia
7
Morgan Clements
Team Northern Ireland
7
Rene Lai
Team Estonia
8
Ronald David Anderson III
Team USA
8
Ulughbek Asrorov
Team Tajikistan
8
Marco Esposito
Team Italy
8
Tomer Sivani
Team ISR-MMAF
8
Oisin Daly
Team Northern Ireland
8
Robert Mihai Cotoanta
Team Romania
9
Teodor Markov
Team Bulgaria
9
Liam Burke
Team Ireland
9
Riley Barton-williams
Team Wales
9
Teo Tarkkanen
Team Finland
9
Matúš Harant
Team Slovakia
Men's M: Youth A / Men's M: Youth A / M: Youth A Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
5
Shakhzod Asatullaev
Team Uzbekistan
5
Ryan Dunne
Team Ireland
5
Daniels Podmisanins
Team Latvia
12
Unknown user
Team Ukraine
12
Cristian Alexis Cruz Macias
Team Mexico
12
Kristiyan Kanev
Team Bulgaria
12
Erik Benson
Team Angola
12
Hernani Marques Airosa
Team Angola
12
Gethin Johnes
Team Wales
12
Unknown user
Team Ukraine
13
Alexandr Nazarenko
Team Kazakhstan
13
Mark Zandberg
Team South Africa
13
Nazar Leontev
Team Tajikistan
13
Veeti Kurhela
Team Finland
13
Adomas Alanas Razma
Team Lithuania
13
Thomas Meagher
Team Northern Ireland
13
Edhem Avdovic
Team Serbia
14
Brian Blumfeldt
Team Estonia
14
Siim Viljus
Team Estonia
14
Youssef Alyaaraba
Team UAE
14
Mahdi Mohamed
Team Bahrain
14
Giorgos Xenophontos
Team Cyprus
Men's M: Youth A / Men's M: Youth A / M: Youth A Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
4
Marcello Zappala
Team Italy
4
Yoav Daniel
Team ISR-MMAF
4
Stefan Alexandru Loboda
Team Romania
4
Kristofer Tammevali
Team Estonia
5
Tinus Barnard
Team South Africa
5
Erik Kozar
Team Slovakia
5
Hristomir Genov
Team Bulgaria
5
Corbin Harle
Team South Africa
Men's M: Youth A / Men's M: Youth A / M: Youth A Light Heavyweight 93 kg (205 lbs)
Men's M: Youth A / Men's M: Youth A / M: Youth A Heavyweight 120.2 kg (265 lbs)
4
Brandon Moore
Team Ireland
Women's F: Youth A / Women's F: Youth A / F: Youth A Atomweight 47.7 kg (105 lbs)
4
Aarya Choudhary
Team India
4
Geanina Stoica
Team Romania
Women's F: Youth A / Women's F: Youth A / F: Youth A Strawweight 52.2 kg (115 lbs)
4
Ayeera Chishti
Team India
4
Adelina Rialmo
Team USA
Women's F: Youth A / Women's F: Youth A / F: Youth A Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
Women's F: Youth A / Women's F: Youth A / F: Youth A Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
4
Unknown user
Team Ukraine
4
Andrea Frisque
Team USA
5
Aranjot Kaur
Team India