Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
Terminé
Unknown User
Lotus BJJ España
Diego Esteche CRAZY TEAM Gagné par forfait
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
Terminé
David Morales
Ronin fight club
Gagné par forfait
Marcos Henriquez Gonzalez Gracie Barra Santa Cruz
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
Terminé
Atanas Nikolaev Terziev
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Mariano Hernandez Pankration MMA
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
Terminé
Daniel Cortes
CLIMENT CLUB
Francisco Jose Fernandez Valverde Praxis Fight Academy Gagné par forfait
Male No-Gi / Brown / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
1-3
Terminé
Lucas Tenorio De Araujo
Corpo e Mente International
Gagné par points
Male No-Gi / Purple / Master 2 (36+) / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-25
Terminé
Alejandro Blanco Duarte
Titanes XFIGHT
Gagné par points
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Terminé
Jesus Garcia Bellido
C-Fighter Academy
Miguel Lopez BUDOKAN - CASTELLÓN Gagné par forfait
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenil / -53,5 kg (Rooster)
(Day 1)
Juvenile Boys Gi / White / Juvenil / Above 89,3+ (Ultra heavy)
(Day 1)
2-36
Terminé
Adasat Mesa Perez
Gracie barra granadilla de abona
Gagné par points
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
Terminé
Tujan Fabregat
BUDOKAN - CASTELLÓN
DACHZ STYLE Alpha Wolf Pack Gagné par forfait
Niños Gi / Grey / Alevín / -30 Kg
(Day 1)
Terminé
Martin Blasco Bravo
mathias ribeiro team
Gagné par forfait
Ezekiel Gyimah Parle TEAM GANBARU
Niñas Gi / Orange / Cadete 2 / -48 Kg
(Day 1)
1-54
Terminé
Alejandra Gambi De La Fuente
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Gagné par points
Niñas Gi / Orange / Cadete 1 / -48 Kg
(Day 1)
1-55
Terminé
Claudia Gambi De La Fuente
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Gagné par points
Niños Gi / Yellow / Infantil / +51 Kg
(Day 1)
Terminé
Gorka Blaya
TEAM GANBARU
Nikolai Yordanov Lararov C-Fighter Academy Gagné par forfait
Niñas Gi / Grey / Infantil / -33 Kg
(Day 1)
2-43
Terminé
Carlota Gambi De La Fuente
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Gagné par points
Niños Gi / Grey / Alevín / -33 Kg
(Day 1)
Terminé
Raul Del Saz Atencia
TEAM GANBARU
Gagné par forfait
Ray Boixader MG TEAM Spain
Female No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -66,5 kg (Middle)
(Day 1)
1-21
Terminé
Marta Garcia Carballo
TEAM GIL CATARINO
Gagné par points
Niños Gi / Yellow / Cadete 2 / +73 Kg
(Day 1)
Terminé
Alejando Victor Vega Rodrigez
TEAM GIL CATARINO
Daniel Jimenez MATHIAS RIBEIRO TEAM Gagné par forfait
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
Terminé
Alejandro Blanco Duarte
Titanes XFIGHT
Gagné par forfait
Javier Toquero Cabeza TEAM GIL CATARINO
Male No-Gi / Black / Master 2 (36+) / -61,5 kg (Light feather)
(Day 1)
3-1
Terminé
Luis Castano
Alpha Wolf Pack
PEDRO MORENO ORTIZ Gagné par soumission - 02:46
Male No-Gi / White / Adult / -61,5 kg (Light feather)
(Day 1)
1-2
Terminé
Julian Rosas
LEO GALATI JIUJITSU & MMA MARBELLA
Samuel Curbelo Titanes XFIGHT Gagné par points - 05:00
Male No-Gi / Black / Master 5 (51+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
3-2
Terminé
Pavel Junior Rojo Saavedra
TEAM GIL CATARINO
Jose Maria Guillen Gracie barra granadilla de abona Gagné par soumission - 00:48
Male No-Gi / Brown / Master 2 (36+) / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
2-2
Terminé
Manuel Trigo Mateo
MATHIAS RIBEIRO TEAM
Gagné par points - 08:00
Nabib Mohamedi Amaruch CRAZY TEAM
Male No-Gi / Black / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-1
Terminé
Guilherme Cadena
Corpo e Mente International
JOSE AARON MARTIN TORRES Caio Terra Spain Gagné par décision
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
2-3
Terminé
Sergi Garcia Canet
Gagné par points - 05:00
Kasper Peterson MATHIAS RIBEIRO TEAM
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
3-3
Terminé
Raul Corral Gallego
Corpo e Mente International
Sergio Tejela MATHIAS RIBEIRO TEAM Gagné par points - 06:00
Male No-Gi / Brown / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
1-1
Terminé
Mikheil Zavrashvili
ADAMAS BJJ
Gagné par décision - 08:00
Jean Pierre Gando CARLSON GRACIE CANARIAS
Female No-Gi / Blue / Adult / -61,5 kg (Light)
(Day 1)
3-4
Terminé
Corinne Meade
Titanes XFIGHT
Gagné par points - 06:00
Tania Calle Cortes CRAZY TEAM
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
2-4
Terminé
Arkaitz Viana
Six Blades
Osiris Omar Castellano Casanova Gracie Barra Santa Cruz Gagné par points - 05:00
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
3-10
Terminé
Marius Andrei Vacaru Vacaru
Escuela de judo José Antonio Martín
Gagné par points - 05:00
Unknown User Lilius Barnatt Academy
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
2-6
Terminé
Diego Esteche
CRAZY TEAM
Daniel Meana Llorens Titanes XFIGHT Gagné par soumission - 04:30