Total medals
32 Gold
29 Silver
24 Bronze
Juniorer / 6-9 years / -32 kg
4
Melvin Balic
Söders Fight Gym
– SBG
Juniorer / 6-9 years / +32 kg
4
Liam Damberg
Söders Fight Gym
– SBG - Straight Blast Gym
4
Dilyar Alkhalf
Söders Fight Gym
– SBG - Straight Blast Gym
Juniorer / 10-12 years / -35 kg
4
Melba Edin
Söders Fight Gym
– SBG - Straight Blast Gym
5
Tindra Damberg
Söders Fight Gym
– SBG - Straight Blast Gym
Juniorer / 10-12 years / -42 kg
4
Isac Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
– Frontline
5
Sami Kollgård
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
– Hilti BJJ
Juniorer / 10-12 years / +42 kg
4
Jonathan Ekström
Prana Jiu Jitsu klubb
– Checkmat
4
Yassine Kollgard
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
– Hilti BJJ
4
Wilgot Holmström
Checkmat Haninge
– Checkmat
5
Alvin Rust Linderholm
Checkmat Haninge
– Checkmat
5
Zana Alkhalf
Söders Fight Gym
– SBG - Straight Blast Gym
5
Dawid Haidari
Söders Fight Gym
– SBG - Straight Blast Gym
6
Alex Milinovic
Checkmat Haninge
– Checkmat
6
Max Hellström
Checkmat Haninge
– Checkmat
Juniorer / Girls 11-13 years / -52 kg
4
Tuva Linder
Söders Fight Gym
– SBG - Straight Blast Gym
Juniorer / Boys 13-15 years / -57 kg
Juniorer / Boys 13-15 years / +57 kg
4
Ismail Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
– Frontline
Juniorer / Girls 16-18 years / +60 kg
Juniorer / Boys 16-18 years / -70 kg
4
Qossai Douba
Samurang Fightcenter IF
– Hilti BJJ
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Fortsättare / +62 kg
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Avancerad / -56 kg
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Avancerad / -62 kg
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Avancerad / +62 kg
Seniorer & Veteraner / Female / Seniorer / Avancerad / Exhibition 1
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -66 kg
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -71 kg
4
Daiki Moriwaki
Dala BJJ
– Dynamix
4
Oskar Ceder
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
– Hilti BJJ
5
Simon Rygaard
Checkmat Haninge
– Checkmat
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -77 kg
4
Edward Zineti
Söders Fight Gym
– SBG - Straight Blast Gym
4
Anton Hellström
Söders Fight Gym
– SBG - Straight Blast Gym
5
Aidin Akbari
Hilti Västerås Bjj Klubb
– Hilti BJJ
5
Hannes Hedkvist
Söders Fight Gym
– SBG - Straight Blast Gym
6
Husan Karim
Söders Fight Gym
– SBG - Straight Blast Gym
6
Abdigani Abdi
Team Tumba Bjj
– Team Concrete
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / -84 kg
4
Linus Hjälte
Norrtälje Grapplingcenter
– Dynamix
5
Axel Sundström
Söders Fight Gym
– SBG - Straight Blast Gym
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Nybörjare / +93 kg
4
Cengizhan Özdemirok
Idrottsförening Tumba Brasilian JiuJitsu
4
Hampus Damberg
Söders Fight Gym
– SBG - Straight Blast Gym
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -71 kg
4
Munawer Ali
Primate Lounge
– BJJ Globetrotters
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -77 kg
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -84 kg
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / -93 kg
4
Paul Wefer
Supreme Gym
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Fortsättare / +93 kg
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Avancerad / -71 kg
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Avancerad / -77 kg
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Avancerad / -84 kg
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Avancerad / -93 kg
4
Stig Rune Jønsson
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
– Team Concrete
Seniorer & Veteraner / Male / Seniorer / Avancerad / +93 kg
4
Anton Särnstedt
Gävle Ju-Jutsu
– Dynamix
5
Simson Mattsson
Draco
JUNIORER/ GIRLS / 6-9 YEARS/ +32 KG
4
Nellie Balic
Söders Fight Gym
– SBG - Straight Blast Gym