Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Main Competition)
완료됨
Pete Hall
Gracie Barra Leeds
Reinaldo Fuzil TEAM GIL CATARINO Won by Walkover
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Main Competition)
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Main Competition)
완료됨
Unknown User
Gracie Barra Bolton
Won by Walkover
Timur Bargishev
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
Male Absolute Gi / Blue / Adult / -76
(Main Competition)
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(Main Competition)
1-1
완료됨
Lucas Thompson
North East Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:48
Archie Anderson Jax Mixed Martial Arts
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Main Competition)
1-2
완료됨
Ghillie Middleton
Aberdeen Combat Centre
Mason Finn Ace MMA Won by points - 03:00
Boys & Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Main Competition)
완료됨
Layton Hindhaugh
North East Jiu Jitsu
Won by Walkover - 00:00
Lily Lacey Blackburn Predators BJJ
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Main Competition)
3-1
완료됨
Thomas Irvine
Merville Jiu-Jitsu
James Whiteside Grove Jiu-Jitsu Won by Submission - 02:00
Boys & Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Main Competition)
4-1
완료됨
Fionnuala Irvine
Merville Jiu-Jitsu
Won by points - 04:00
Kai Robson Ace MMA
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Main Competition)
완료됨
Peter Irvine
Merville Jiu-Jitsu
Won by Walkover
Kenzie Lacey Blackburn Predators BJJ
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Main Competition)
2-1
완료됨
Ethan Bonne
Rising Phoenix BJJ
Won by Submission - 00:55
Andrew Neill Grove Jiu-Jitsu
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Main Competition)
1-5
완료됨
Ty Hindhaugh
North East Jiu Jitsu
Lewis Toet Aberdeen Combat Centre Won by Submission - 01:04
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Main Competition)
3-2
완료됨
Rafael Rice
Grove Jiu-Jitsu
Won by Submission - 03:06
Alex MacWatt Matt Holland Jiu Jitsu
Girls Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Main Competition)
2-4
완료됨
L.J Barit
Merville Jiu-Jitsu
Leonei Coates Rising Phoenix BJJ Won by Submission - 03:12
Boys & Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Main Competition)
4-2
완료됨
Emily Ogilvie
Merville Jiu-Jitsu
Max Wilson Rising Phoenix BJJ Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Main Competition)
1-3
완료됨
Nicolas Zienkiewicz
Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Ghillie Middleton Aberdeen Combat Centre
Boys Gi / Green / Teen III (15yrs) / -69,0 kg
(Main Competition)
3-3
완료됨
Blair Hamilton
The Griphouse BJJ
JAY SHARP Fighters Hive Won by Decision - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Main Competition)
2-2
완료됨
Sean Flannery
Merville Jiu-Jitsu
Won by Submission - 01:44
Andrew Neill Grove Jiu-Jitsu
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Main Competition)
4-5
완료됨
Adam Moosa
East Kilbride BJJ
Won by Submission - 03:25
Kyle Delaney COMBAT BASE UK
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Main Competition)
1-7
완료됨
Unknown User
Checkmat Berwick
Luca Hughes Grove Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:39
Girls Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Main Competition)
2-5
완료됨
Aisling O'Hara
Merville Jiu-Jitsu
Won by points - 04:00
L.J Barit Merville Jiu-Jitsu
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Main Competition)
1-6
완료됨
Peter Irvine
Merville Jiu-Jitsu
Lewis Toet Aberdeen Combat Centre Won by Submission - 00:16
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Main Competition)
1-4
완료됨
Mason Finn
Ace MMA
Nicolas Zienkiewicz Immortals Gold Crew Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Main Competition)
3-4
완료됨
Rob Blair
Callachans BJJ
Won by Submission - 00:16
Unknown User SBG South Shields
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
3-7
완료됨
Carmelo Liotta
Old Guard Jiu Jitsu
Jamie Mitchell Danimal BJJ Won by points - 05:00
Boys & Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Main Competition)
4-3
완료됨
Orlaigh Hooke
Grove Jiu-Jitsu
Emily Ogilvie Merville Jiu-Jitsu Won by points - 04:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Main Competition)
1-9
완료됨
Lewis Adams
Macaco Gold Team
Gary Muir Jax Mixed Martial Arts Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Main Competition)
2-7
완료됨
Adrian Stencel
CVA Jiu-Jitsu
Won by points - 05:00
Wojciech Wyrebek Rick Young´s Blackbelt Academy
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Main Competition)
3-5
완료됨
Alan Anderson
Rick Young´s Blackbelt Academy
Won by points - 05:00
Unknown User SBG South Shields
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Main Competition)
완료됨
Adam Currie
Rick Young´s Blackbelt Academy
Kyle Delaney COMBAT BASE UK Won by Walkover
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Main Competition)
2-3
완료됨
Ethan Bonne
Rising Phoenix BJJ
Won by Submission - 01:24
Sean Flannery Merville Jiu-Jitsu