Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(Gi Weight Divisions)
3-9
Afgelopen
Donnie Mackenzie
SBG Inverness
Gewonnen via Overgave - 04:29
Shaun Caldwell Scottish Martial Arts Centre
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Gi Weight Divisions)
4-11
Afgelopen
John Lamont
Inverclyde BJJ
Shaun Cassidy rick youngs black belt academy Gewonnen via Overgave - 02:54
Female - Gi / White / -64 kg (Light) / Adult
(Gi Weight Divisions)
5-12
Afgelopen
Amy Ether
Gewonnen via Overgave - 03:24
Kirsty Jeffrey Scottish Hit Squad
Male - Gi / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Masters (30+)
(Gi Weight Divisions)
6-9
Afgelopen
Stephen Cole
Coração Valente BJJ
Barry Millar GF Team Gewonnen via Punten - 05:00
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Masters (30+)
(Gi Weight Divisions)
4-14
Afgelopen
Craig Stevenson
Radgie Rollers
Nicol Buchan Aberdeen Combat Centre Gewonnen via Overgave - 03:15
Male - Gi / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Gi Weight Divisions)
2-10
Afgelopen
Mark Turner
Coracao valente
Gewonnen via Punten - 05:00
Tadzio G-Bruce GF Team Livingston
Female - Gi / White / -64 kg (Light) / Adult
(Gi Weight Divisions)
5-13
Afgelopen
Rebecca Flint
Scottish Martial Arts Centre
Kerry Bayne COMBAT BASE UK Gewonnen via Punten - 05:00
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(Gi Weight Divisions)
3-10
Afgelopen
Kevin Hamilton
Rick Young´s Blackbelt Academy
Gewonnen via Punten - 05:00
Kyle Barclay Aberdeen Combat Centre
Female - Gi / White / -79,3 kg (Heavy) / Adult
(Gi Weight Divisions)
6-12
Afgelopen
Carys Hawkey
Twenty Four Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Nicola Day Scottish Martial Arts Centre
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Masters (30+)
(Gi Weight Divisions)
Afgelopen
To be decided
Ramsay McDonald Rising Phoenix BJJ Gewonnen via Walkover
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Gi Weight Divisions)
4-12
Afgelopen
Dominic Sharkey
Aberdeen Combat Centre
Gewonnen via Overgave - 01:12
Josh Donoghue North East Jiu Jitsu
Male - Gi / White / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Gi Weight Divisions)
1-8
Afgelopen
Andy Mullen
Higher Level MMA
Kieran Oliveira Aberdeen Combat Centre Gewonnen via Overgave - 04:42
Male - Gi / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Gi Weight Divisions)
2-11
Afgelopen
James Clark
Rick Young's Black Belt Academy
Michael Hunter SBG Moray Gewonnen via Overgave - 00:23
Female - Gi / White / -64 kg (Light) / Adult
(Gi Weight Divisions)
5-14
Afgelopen
Suzanne Docherty
The Griphouse BJJ
Gewonnen via Overgave - 01:39
Ellinor Pilquist Coracao valente
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Masters (30+)
(Gi Weight Divisions)
Male - Gi / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Gi Weight Divisions)
2-12
Afgelopen
Adrian Wong
Radgie Rollers
Gewonnen via Overgave - 00:37
Warren Killingback SBG Inverness
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(Gi Weight Divisions)
3-11
Afgelopen
Callum Clark
SBG Moray
Luke Gibson The Griphouse BJJ Gewonnen via Overgave - 00:44
Male - Gi / White / -94,3 kg (Heavy) / Masters (30+)
(Gi Weight Divisions)
4-16
Afgelopen
Unknown User
Krzysztof Dec Rick Young´s Blackbelt Academy Gewonnen op Beslissing - 01:45
Male - Gi / White / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Gi Weight Divisions)
1-9
Afgelopen
Liam McAllister
MNBJJ
Jamie Binnie Sparta Vale Tudo Gewonnen via Overgave - 05:00
Male - Gi / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Gi Weight Divisions)
2-13
Afgelopen
Paul Murdoch
The Griphouse BJJ
Gewonnen via Overgave - 04:53
Thomas Cairney Scottish Hit Squad
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(Gi Weight Divisions)
Afgelopen
Andrew Larkin
MMA Paisley
Gewonnen via Walkover
Michael Greig Gracie Barra Fife
Female - Gi / White / -64 kg (Light) / Adult
(Gi Weight Divisions)
5-15
Afgelopen
Amy Ether
Gewonnen via Overgave - 03:49
Kerry Bayne COMBAT BASE UK
Male - Gi / Blue / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Gi Weight Divisions)
6-15
Afgelopen
Bojan Donevski
D.G Grappling
Gewonnen via Overgave - 03:09
Michael Love MMA Paisley
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(Gi Weight Divisions)
3-12
Afgelopen
Matthew Goodman
Itaipava BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Callan Cuthbert MNBJJ
Male - Gi / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Masters (30+)
(Gi Weight Divisions)
6-10
Afgelopen
JACEK Grodzki
Aberdeen Combat Centre
Robbie Girvan SBG Inverness Gewonnen via Punten - 05:00
Male - Gi / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Gi Weight Divisions)
2-14
Afgelopen
Mark Turner
Coracao valente
Michael Hunter SBG Moray Gewonnen via Overgave - 01:40
Female - Gi / White / -64 kg (Light) / Adult
(Gi Weight Divisions)
5-16
Afgelopen
Suzanne Docherty
The Griphouse BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:52
Paula McHale Innovation Jiu Jitsu Academy
Male - Gi / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Gi Weight Divisions)
4-19
Afgelopen
Paris Dickens
Cross Combat
Jamie Gaffney GF Team West of Scotland Gewonnen via Punten - 06:00
Male - Gi / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Gi Weight Divisions)
2-15
Afgelopen
Adrian Wong
Radgie Rollers
Gewonnen via Overgave - 04:43
Paul Murdoch The Griphouse BJJ
Female - Gi / Blue / -69 kg (Middle) / Adult
(Gi Weight Divisions)
1-10
Afgelopen
Jennifer Killeen
The Griphouse BJJ
Gewonnen via Overgave - 01:56
Erin Wilson MNBJJ
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(Gi Weight Divisions)
3-13
Afgelopen
Alan White
Higher Level MMA
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 00:59
Piotr Pozdniakow RICK YOUNG BJJ ACADEMY
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(Gi Weight Divisions)
3-14
Afgelopen
Donnie Mackenzie
SBG Inverness
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 00:52
Kevin Hamilton Rick Young´s Blackbelt Academy