Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male - Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
2-1
Afgelopen
Sascha Köhler
Soul Rollers Immenstaad
Gewonnen via Punten - 05:00
Gammachiis Duguma Six Blades
Female - Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
3-1
Afgelopen
Virginia Köpke
Schubert Jiujitsu Deutschland
Laura Kürsteiner Casa De Luta Gewonnen via Overgave - 02:48
Male - Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
4-1
Afgelopen
Bastian Engel
Fight Bros Freiburg
Luca Linder Carlson Gracie Austria Gewonnen via Overgave - 02:50
Female - Gi / White / Adult / -64,0 kg (Light)
(Day 1)
3-2
Afgelopen
Theresia Jakoby
Casa De Luta
Gewonnen via Overgave - 01:44
Nabila Khbaizi INFINI JIU JITSU
Female - Gi / White / Adult / -64,0 kg (Light)
(Day 1)
3-3
Afgelopen
Unknown User
Casa De Luta
Chantal Andriessen Team Coelhão - 1. Bruchsaler Budo Club Gewonnen via Overgave - 02:41
Male - Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
4-2
Afgelopen
Florian Emsmann
AJJK
Gewonnen via Overgave - 04:40
Fabian Eisebraun HJC Heidelberg - BJJ
Male - Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-1
Afgelopen
Eduard Tschebotarjov
Six Blades
Gewonnen via Punten - 05:00
Sergej Gerzen Fight Fusion
Female - Gi / White / Adult / -64,0 kg (Light)
(Day 1)
3-4
Afgelopen
Theresia Jakoby
Casa De Luta
Gewonnen via Overgave - 01:18
Chiara Lampert Carlson Gracie Austria
Male - Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
4-3
Afgelopen
Hendrik Tobner
Gewonnen via Punten - 05:00
Ruslan Müslümov TeamXtreme
Female - Gi / White / Adult / -64,0 kg (Light)
(Day 1)
3-5
Afgelopen
Chantal Andriessen
Team Coelhão - 1. Bruchsaler Budo Club
Gewonnen via Punten - 05:00
Lena Hetzel TeamXtreme
Male - Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-3
Afgelopen
Nicholas Discawicz
HJC Heidelberg - BJJ
Bernd Burkert Roll´n Flow Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 05:00
Male - Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-5
Afgelopen
Issam Chabba
INFINI JIU JITSU
Gewonnen via Punten - 06:00
René Longequeue TeamXtreme
Male - Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-6
Afgelopen
Simon Wolf
_LLL_
Kevin Hägele Foreveryone Brazilian Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 02:08
Male - Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-4
Afgelopen
Adrian Hechelmann
Soul Rollers Immenstaad
Maximilian Oks Roll´n Flow Jiu-Jitsu Gewonnen op Beslissing - 05:00
Female - Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
3-9
Afgelopen
Claudia Weihbrecht
Schubert Jiu-jitsu Deutschland
Gewonnen via Punten - 06:00
Isabel Krug TeamXtreme
Male - Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
4-4
Afgelopen
Luca Linder
Carlson Gracie Austria
Gewonnen via Overgave - 01:53
Florian Emsmann AJJK
Male - Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-8
Afgelopen
Kevin Hägele
Foreveryone Brazilian Jiu-Jitsu
Benjamin Fischer INFINI JIU JITSU Gewonnen via Overgave - 00:23
Male - Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-5
Afgelopen
Eduard Tschebotarjov
Six Blades
Gewonnen via Overgave - 02:55
Philipp Srock Vuong Doan BJJ
Male - Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
4-5
Afgelopen
Hendrik Tobner
Unknown User Roll´n Flow Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 01:13
Male - Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-6
Afgelopen
Mario Vu
HJC Heidelberg - BJJ
Tamerlan Chapanov Fight Fusion Gewonnen via Overgave - 00:31
Male - Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
2-9
Afgelopen
Wladimir Holodenko
Fight Fever Bruchsal
Kevin Schwitalla _LLL_ Gewonnen via Overgave - 00:45
Female - Gi / White / Adult / -64,0 kg (Light)
(Day 1)
3-6
Afgelopen
Nabila Khbaizi
INFINI JIU JITSU
Lena Hetzel TeamXtreme Gewonnen via Overgave - 03:06
Male - Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
4-6
Afgelopen
Bastian Engel
Fight Bros Freiburg
Gewonnen via Overgave - 01:51
Fabian Eisebraun HJC Heidelberg - BJJ
Male - Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-7
Afgelopen
Bernd Burkert
Roll´n Flow Jiu-Jitsu
Sejin Shin Polar Jiu Jitsu Team Gewonnen via Punten - 05:00
Female - Gi / Blue / Adult / -64,0 kg (Light)
(Day 1)
3-10
Afgelopen
Saskia Bauer
Christine Gaebler Polar Jiu Jitsu Team Gewonnen via Overgave - 00:30
Female - Gi / White / Adult / -64,0 kg (Light)
(Day 1)
3-7
Afgelopen
Unknown User
Casa De Luta
Chiara Lampert Carlson Gracie Austria Gewonnen via Overgave - 03:22
Male - Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
4-10
Afgelopen
Sascha Bittmann
Team Coelhão - 1. Bruchsaler Budo Club
David König Polar Jiu Jitsu Team Gewonnen via Overgave - 03:56
Male - Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-8
Afgelopen
Maximilian Oks
Roll´n Flow Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Gerzen Alex Fight Fusion
Male - Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
2-10
Afgelopen
Wladimir Holodenko
Fight Fever Bruchsal
Daniel Huchler Fight Fever Gewonnen op Beslissing
Male - Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-9
Afgelopen
Eduard Tschebotarjov
Six Blades
Tamerlan Chapanov Fight Fusion Gewonnen op Beslissing - 00:35
Female - Gi / White / Adult / -64,0 kg (Light)
(Day 1)
3-8
Afgelopen
Theresia Jakoby
Casa De Luta
Gewonnen via Overgave - 02:24
Chantal Andriessen Team Coelhão - 1. Bruchsaler Budo Club
Male - Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
4-7
Afgelopen
Bastian Engel
Fight Bros Freiburg
Hendrik Tobner Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 03:31