AA_K1 M / 1_-60 kg

Dominik Kováč

TJ Sokol Bor
TJ Sokol Bor

  • Váhové kategorie 1_-60 kg
  • Born 2005

AA_K1 M / 2_-63,5 kg

Marko Cicko

TJ Sokol Bor
TJ Sokol Bor

  • Váhové kategorie 2_-63,5 kg
  • Born 2001

Jakub Sklář CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 2_-63,5 kg
  • Born 1995

AA_K1 M / 3_-67 kg

Lukáš Strnad CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 3_-67 kg
  • Born 2004

Vladimír Malina

Spartak Žebrák
Spartak Žebrák

  • Váhové kategorie 3_-67 kg
  • Born 2002

AA_K1 M / 4_-71 kg

Petr Haiser CZ

Gibu-X-Gym
Gibu-X-Gym

  • Váhové kategorie 4_-71 kg
  • Born 1997

Michal Justich

TEEP MUAY THAI
TEEP MUAY THAI

  • Váhové kategorie 4_-71 kg
  • Born 1999

Lukáš Boháč

TEEP MUAY THAI
TEEP MUAY THAI

  • Váhové kategorie 4_-71 kg
  • Born 2002

AA_K1 M / 5_-75 kg

Michal Krása CZ

M.K.K.T. PRAHA
M.K.K.T. PRAHA

  • Váhové kategorie 5_-75 kg
  • Born 1987

Jan Kříž

Academy not confirmed
Rednecks gym Holešov

  • Váhové kategorie 5_-75 kg
  • Born 2002

Ondřej Tauchman CZ

SK Mudroch team
SK Mudroch team

  • Váhové kategorie 5_-75 kg
  • Born 1989

Petr Novotný CZ

SK Mudroch team
SK Mudroch team

  • Váhové kategorie 5_-75 kg
  • Born 1997

AA_K1 M / 6_-81 kg

Jakub Mazzolini

Academy not confirmed
Mystery gym

  • Váhové kategorie 6_-81 kg
  • Born 2000

David Červený

SK Mudroch team
SK Mudroch team

  • Váhové kategorie 6_-81 kg
  • Born 2000

Jan Blažek

Spartak Žebrák
Spartak Žebrák

  • Váhové kategorie 6_-81 kg
  • Born 1995

Michal Habrych

SKP RAPID PLZEŇ
SKP RAPID PLZEŇ

  • Váhové kategorie 6_-81 kg
  • Born 1987

AA_K1 M / 7_-86 kg

Jan Mudraninec

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 7_-86 kg
  • Born 1994

David Křistek

Como-3 gym
Como-3 gym

  • Váhové kategorie 7_-86 kg
  • Born 1994

AA_K1 M / 8_-91 kg

JUDr. Jan Greisiger CZ

G-Titán Žatec
G-Titán Žatec

  • Váhové kategorie 8_-91 kg
  • Born 1995

AB_K1 Z / 1_-52 kg

Pavla Konečná

Yaksha Gym Plzeň
Yaksha Gym Plzeň

  • Váhové kategorie 1_-52 kg
  • Born 2001

Eliška Malíková CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 1_-52 kg
  • Born 2002

AB_K1 Z / 2_-56 kg

Olga Kvaiserová

Como-3 gym
Como-3 gym

  • Váhové kategorie 2_-56 kg
  • Born 2000

AB_K1 Z / 5_-70 kg

Simona Rohlickova

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 3_-60 kg
  • Born 2000

Dita Zimmermannová

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 5_-70 kg
  • Born 1986

Eliška Chábová

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 5_-70 kg
  • Born 1993

Lucie Neaguová

Como-3 gym
Como-3 gym

  • Váhové kategorie 5_-70 kg
  • Born 2001

AB_K1 Z / 6_+70 kg

Petra Němcová

Gibu-X-Gym
Gibu-X-Gym

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 1993

Barbora Procházková

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 1988

Eva Názlerová

Yaksha Gym Plzeň
Yaksha Gym Plzeň

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 2000

AC_K1 JC / 2_-63,5 kg

Alex Králík

G-Titán Žatec
G-Titán Žatec

  • Váhové kategorie 2_-63,5 kg
  • Born 2006

Matyáš Treybal CZ

Hakim gym Kladno
Hakim gym Kladno

  • Váhové kategorie 2_-63,5 kg
  • Born 2006

Samuel Rataj CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 2_-63,5 kg
  • Born 2006

Damian Kirschner

Como-3 gym
Como-3 gym

  • Váhové kategorie 2_-63,5 kg
  • Born 2005

AC_K1 JC / 3_-67 kg

Pavel Šrotíř CZ

SK Kickbox Most
SK Kickbox Most

  • Váhové kategorie 3_-67 kg
  • Born 2004

Lukáš Němeček CZ

Yaksha Gym Plzeň
Yaksha Gym Plzeň

  • Váhové kategorie 3_-67 kg
  • Born 2007

Lukáš Strnad CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 3_-67 kg
  • Born 2004

AC_K1 JC / 4_-71 kg

Jan Kolář CZ

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 4_-71 kg
  • Born 2004

AC_K1 JC / 8_-91 kg

Tomáš Svoboda

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 8_-91 kg
  • Born 2006

AD_K1 JD / 1_-52 kg

Apolena Maulisová CZ

Hakim gym Kladno
Hakim gym Kladno

  • Váhové kategorie 1_-52 kg
  • Born 2005

AD_K1 JD / 2_-56 kg

Zuzana Malíková

Rednecks gym Holešov
Rednecks gym Holešov

  • Váhové kategorie 2_-56 kg
  • Born 2004

AD_K1 JD / 3_-60 kg

Emma Cardová

Fight Arena Slaný
Fight Arena Slaný

  • Váhové kategorie 3_-60 kg
  • Born 2005

BA_LK M / 2_-63,5 kg

Ondřej Vráblík CZ

MMA Brothers Gym
MMA Brothers Gym

  • Váhové kategorie 2_-63,5 kg
  • Born 1997

BA_LK M / 3_-67 kg

Daniel Halamka

Fight Arena Slaný
Fight Arena Slaný

  • Váhové kategorie 3_-67 kg
  • Born 2000

Jakub Kodad CZ

Panthers Písek
Panthers Písek

  • Váhové kategorie 3_-67 kg
  • Born 1998

BA_LK M / 6_-81 kg

Michal Habrych

SKP RAPID PLZEŇ
SKP RAPID PLZEŇ

  • Váhové kategorie 6_-81 kg
  • Born 1987

BA_LK M / 7_-86 kg

Jan Vachuška

MMA Bazgier
MMA Bazgier

  • Váhové kategorie 7_-86 kg
  • Born 2002

Jan Mudraninec

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 7_-86 kg
  • Born 1994

BA_LK M / 8_-91 kg

Jaroslav Zyka

KickBox team Habartov z.s.
KickBox team Habartov z.s.

  • Váhové kategorie 8_-91 kg
  • Born 1983

Kryštof Topinka

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 8_-91 kg
  • Born 1992

BA_LK M / 9_+91 kg

Dominik Růžička CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 9_+91 kg
  • Born 2000

BB_LK Z / 1_-52 kg

Pavla Konečná

Yaksha Gym Plzeň
Yaksha Gym Plzeň

  • Váhové kategorie 1_-52 kg
  • Born 2001

BB_LK Z / 2_-56 kg

Olga Kvaiserová

Como-3 gym
Como-3 gym

  • Váhové kategorie 2_-56 kg
  • Born 2000

BB_LK Z / 3_-60 kg

Simona Rohlickova

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 3_-60 kg
  • Born 2000

BB_LK Z / 5_-70 kg

Dita Zimmermannová

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 5_-70 kg
  • Born 1986

Eliška Chábová

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 5_-70 kg
  • Born 1993

Lucie Neaguová

Como-3 gym
Como-3 gym

  • Váhové kategorie 5_-70 kg
  • Born 2001

BB_LK Z / 6_+70 kg

Petra Němcová

Gibu-X-Gym
Gibu-X-Gym

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 1993

Barbora Procházková

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 1988

Eva Názlerová

Yaksha Gym Plzeň
Yaksha Gym Plzeň

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 2000

BC_LK JC / 3_-67 kg

Lukáš Němeček CZ

Yaksha Gym Plzeň
Yaksha Gym Plzeň

  • Váhové kategorie 3_-67 kg
  • Born 2007

Lukáš Strnad CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 3_-67 kg
  • Born 2004

BC_LK JC / 4_-71 kg

Jan Kolář CZ

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 4_-71 kg
  • Born 2004

BC_LK JC / 5_-75 kg

Marek Kolář

Panthers Písek
Panthers Písek

  • Váhové kategorie 5_-75 kg
  • Born 2007

Jan Kolář CZ

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 5_-75 kg
  • Born 2004

BC_LK JC / 6_-81 kg

Dominik Brousil

Panthers Písek
Panthers Písek

  • Váhové kategorie 6_-81 kg

FA_FC M / 7_-86 kg

Jan Vachuška

MMA Bazgier
MMA Bazgier

  • Váhové kategorie 7_-86 kg
  • Born 2002

FA_FC M / 9_+91 kg

Dominik Růžička CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 9_+91 kg
  • Born 2000

FB_FC Z / 1_-52 kg

Nela Babicová CZ

CSC Karviná
CSC Karviná

  • Váhové kategorie 1_-52 kg
  • Born 2000

FB_FC Z / 6_+70 kg

Renata Pecháčková CZ

REN-DÓ JU-JITSU LANŠKROUN
REN-DÓ JU-JITSU LANŠKROUN

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 1999

Eva Názlerová

Yaksha Gym Plzeň
Yaksha Gym Plzeň

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 2000

HA_HF OPEN / 1_HFC-15

Tomáš Horký

Karate Letná
Karate Letná

  • Váhové kategorie 1_HFC-15
  • Born 2011

Jonáš Kořenek

Karate Letná
Karate Letná

  • Váhové kategorie 1_HFC-15
  • Born 2012

HA_HF OPEN / 2_HFD-15

Lucie Coufalová CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_HFD-15
  • Born 2007

HA_HF OPEN / 3_HFM+16

Petr Neumann

Inferno
Inferno

  • Váhové kategorie 3_HFM+16
  • Born 1984

Petr Vaculín CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 3_HFM+16
  • Born 1979

Zdeněk Veselý

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 3_HFM+16
  • Born 1990

HB_HFZ OPEN / 1_HFZC-15

Petr Winkler

Karate Letná
Karate Letná

  • Váhové kategorie 1_HFZC-15
  • Born 2010

Oliver Cingl

Karate Letná
Karate Letná

  • Váhové kategorie 1_HFZC-15
  • Born 2010

HB_HFZ OPEN / 2_HFZD-15

Lucie Coufalová CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_HFZD-15
  • Born 2007

Marie Počtová CZ

Karate Letná
Karate Letná

  • Váhové kategorie 2_HFZD-15
  • Born 2014

HB_HFZ OPEN / 3_HFZM+16

Petr Neumann

Inferno
Inferno

  • Váhové kategorie 3_HFZM+16
  • Born 1984

Petr Vaculín CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 3_HFZM+16
  • Born 1979

KA_KL M / 2_-69 kg

Daniel Halamka

Fight Arena Slaný
Fight Arena Slaný

  • Váhové kategorie 2_-69 kg
  • Born 2000

Martin Semanco CZ

SK Kickbox Most
SK Kickbox Most

  • Váhové kategorie 2_-69 kg
  • Born 2003

KA_KL M / 3_-74 kg

Štěpán Boháč

SBS Hlinsko
SBS Hlinsko

  • Váhové kategorie 3_-74 kg
  • Born 2002

ONDRA FAIMAN CZ

SBS Hlinsko
SBS Hlinsko

  • Váhové kategorie 3_-74 kg
  • Born 2002

Marek Panský CZ

SKP RAPID PLZEŇ
SKP RAPID PLZEŇ

  • Váhové kategorie 3_-74 kg
  • Born 1994

Denis Habrdla CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 3_-74 kg
  • Born 2001

David Babovák CZ

Spolek kickbox Mariánské Lázně
Spolek kickbox Mariánské Lázně

  • Váhové kategorie 3_-74 kg
  • Born 1999

KA_KL M / 4_-79 kg

Ondřej Stengl CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 4_-79 kg
  • Born 2002

KA_KL M / 5_-84 kg

František Picek

SBS Hlinsko
SBS Hlinsko

  • Váhové kategorie 5_-84 kg
  • Born 2001

Ondřej Stengl CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 5_-84 kg
  • Born 2002

Ondřej Kohout CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 5_-84 kg
  • Born 1987

KA_KL M / 6_-89 kg

Vladimír Zinevyč

Spolek kickbox Mariánské Lázně
Spolek kickbox Mariánské Lázně

  • Váhové kategorie 6_-89 kg
  • Born 1985

Petr Kosina

Spolek kickbox Mariánské Lázně
Spolek kickbox Mariánské Lázně

  • Váhové kategorie 6_-89 kg
  • Born 1998

Jan Paďourek

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 6_-89 kg
  • Born 1998

Vojtěch Fiala

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 6_-89 kg
  • Born 1992

Jakub Patočka CZ

REN-DÓ JU-JITSU LANŠKROUN
REN-DÓ JU-JITSU LANŠKROUN

  • Váhové kategorie 6_-89 kg
  • Born 2002

KA_KL M / 7_-94 kg

Patrik Kozel CZ

REN-DÓ JU-JITSU LANŠKROUN
REN-DÓ JU-JITSU LANŠKROUN

  • Váhové kategorie 7_-94 kg
  • Born 1993

Marek Pátek

Spolek kickbox Mariánské Lázně
Spolek kickbox Mariánské Lázně

  • Váhové kategorie 7_-94 kg
  • Born 1997

Jan Paďourek

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 7_-94 kg
  • Born 1998

KA_KL M / 8_+94 kg

Lukáš Trpišovský CZ

KickBox team Habartov z.s.
KickBox team Habartov z.s.

  • Váhové kategorie 8_+94 kg
  • Born 1987

Filip Hanzak

Fight club ceske budejovice
Fight club ceske budejovice

  • Váhové kategorie 8_+94 kg
  • Born 1999

Josef Špírek

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 8_+94 kg
  • Born 1992

Pavel Sochor

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 8_+94 kg
  • Born 1990

Dominik Růžička CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 8_+94 kg
  • Born 2000

KB_KL Z / 2_-55 kg

Nela Šrámková

Panthers Písek
Panthers Písek

  • Váhové kategorie 2_-55 kg
  • Born 2003

Klaudie Kuboušková CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 2_-55 kg
  • Born 2003

Eliška Malíková CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 2_-55 kg
  • Born 2002

Vendula Zemanova CZ

Fight club ceske budejovice
Fight club ceske budejovice

  • Váhové kategorie 2_-55 kg
  • Born 1996

Kristýna Rožňáková CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-55 kg
  • Born 2005

Tereza Růžičková CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-55 kg
  • Born 2005

KB_KL Z / 3_-60 kg

Simona Rohlickova

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 3_-60 kg
  • Born 2000

Nela Šrámková

Panthers Písek
Panthers Písek

  • Váhové kategorie 3_-60 kg
  • Born 2003

KB_KL Z / 5_-70 kg

Eliška Chábová

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 5_-70 kg
  • Born 1993

Barbora Káplová CZ

Panthers Písek
Panthers Písek

  • Váhové kategorie 5_-70 kg
  • Born 2004

KB_KL Z / 6_+70 kg

Barbora Procházková

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 1988

Aneta Mirčevská CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 1999

Eva Názlerová

Yaksha Gym Plzeň
Yaksha Gym Plzeň

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 2000

Lenka Dušková

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 2004

Dita Zimmermannová

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 1986

KC_KL MV / 1_-80 kg

Pavel Ploch CZ

BULLDOGS GYM Praha
BULLDOGS GYM Praha

  • Váhové kategorie 1_-80 kg
  • Born 1974

Elmer Moncada

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 1_-80 kg
  • Born 1982

KC_KL MV / 2_+80 kg

Jaroslav Zyka

KickBox team Habartov z.s.
KickBox team Habartov z.s.

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1983

Petr Mareš CZ

REN-DÓ JU-JITSU LANŠKROUN
REN-DÓ JU-JITSU LANŠKROUN

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1978

Vladimír Dub CZ

BULLDOGS GYM Praha
BULLDOGS GYM Praha

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1977

Jan Bradáč CZ

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1972

Lumír Veselý

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1977

Miroslav Kupec

Spolek kickbox Mariánské Lázně
Spolek kickbox Mariánské Lázně

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1983

Jiří Škrdlant

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1980

Milan Fučík CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1968

Marek Havel

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1984

Ondřej Fischl

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1978

KD_KL ZV / 2_+65 kg

Dita Zimmermannová

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 2_+65 kg
  • Born 1986

KE_KL SZC / 1_-42 kg

Daniel Sarkany CZ

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 1_-42 kg
  • Born 2011

Kryštof Švarc CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 1_-42 kg
  • Born 2009

Vojtěch Takács CZ

Academy not confirmed
Fight club Duchcov

  • Váhové kategorie 1_-42 kg
  • Born 2006

Vladislav Kushnir

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 1_-42 kg
  • Born 2009

KE_KL SZC / 2_-47 kg

Robert Racz CZ

Mystery gym
Mystery gym

  • Váhové kategorie 2_-47 kg
  • Born 2010

Jan Šilhavý

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 2_-47 kg
  • Born 2008

Ondřej Václavek CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-47 kg
  • Born 2009

KE_KL SZC / 3_-52 kg

Adam Fidrmuc

KURO gym
KURO gym

  • Váhové kategorie 3_-52 kg
  • Born 2010

Petr Hurych CZ

KURO gym
KURO gym

  • Váhové kategorie 3_-52 kg
  • Born 2009

Tomas Konia CZ

Academy not confirmed
Mystery gym

  • Váhové kategorie 3_-52 kg
  • Born 2010

Matěj Stibor

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 3_-52 kg
  • Born 2007

Samuel Plašil CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 3_-52 kg
  • Born 2007

KE_KL SZC / 4_-57 kg

Jakub Bárta

Academy not confirmed
Rednecks gym Holešov

  • Váhové kategorie 4_-57 kg
  • Born 2008

Kryštof Schwarz CZ

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 4_-57 kg
  • Born 2008

David Kocanda

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 4_-57 kg
  • Born 2008

Samuel Plašil CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 4_-57 kg
  • Born 2007

KE_KL SZC / 5_-63 kg

Kryštof Zouhar

Panthers Písek
Panthers Písek

  • Váhové kategorie 5_-63 kg
  • Born 2007

Tadeáš Vrážel CZ

KickBox team Habartov z.s.
KickBox team Habartov z.s.

  • Váhové kategorie 5_-63 kg
  • Born 2006

Bruno Semanco CZ

SK Kickbox Most
SK Kickbox Most

  • Váhové kategorie 5_-63 kg
  • Born 2006

Vojtěch Brabenec

Academy not confirmed
Fight club Duchcov

  • Váhové kategorie 5_-63 kg
  • Born 2006

Adam Lorenc CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 5_-63 kg
  • Born 2007

Daniel Šalomoun CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 5_-63 kg
  • Born 2006

KE_KL SZC / 6_+63 kg

Ondřej Ibl

G-Titán Žatec
G-Titán Žatec

  • Váhové kategorie 6_+63 kg
  • Born 2008

Marek Kolář

Panthers Písek
Panthers Písek

  • Váhové kategorie 6_+63 kg
  • Born 2007

Dominik Sarkany CZ

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 6_+63 kg
  • Born 2007

Artur Sargsyan CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 6_+63 kg
  • Born 2007

KF_KL SZD / 1_-42 kg

Hanka Schwarzová CZ

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 1_-42 kg
  • Born 2010

KF_KL SZD / 2_-46 kg

Kamila Hermanová

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 2_-46 kg
  • Born 2010

KF_KL SZD / 5_-60 kg

Magdaléna Křemenová CZ

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 5_-60 kg
  • Born 2009

Zuzana Rudová CZ

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 5_-60 kg
  • Born 2009

KG_KL JC / 2_-63 kg

Jakub Vlasta

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 2_-63 kg
  • Born 2005

KG_KL JC / 3_-69 kg

Jan Kolář CZ

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 3_-69 kg
  • Born 2004

Samuel Rataj CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 3_-69 kg
  • Born 2006

Jakub Gondek CZ

Fight club ceske budejovice
Fight club ceske budejovice

  • Váhové kategorie 3_-69 kg
  • Born 2006

Vojtěch Boudný CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 3_-69 kg
  • Born 2006

KG_KL JC / 4_-74 kg

Dominik Skala

Academy not confirmed
Mystery gym

  • Váhové kategorie 4_-74 kg
  • Born 2004

Vojtěch Boudný CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 4_-74 kg
  • Born 2006

KG_KL JC / 5_-79 kg

Hubert Skála

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 5_-79 kg
  • Born 2004

Jakub Augustin CZ

KickBox team Habartov z.s.
KickBox team Habartov z.s.

  • Váhové kategorie 5_-79 kg
  • Born 2004

Tomáš Lorenc CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 5_-79 kg
  • Born 2006

KG_KL JC / 6_-84 kg

Juraj Janšto CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 6_-84 kg
  • Born 2004

KH_KL JD / 1_-50 kg

Laura Koktová CZ

Panthers Písek
Panthers Písek

  • Váhové kategorie 1_-50 kg
  • Born 2005

KH_KL JD / 2_-55 kg

Klaudie Kuboušková CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 2_-55 kg
  • Born 2003

Kristýna Rožňáková CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-55 kg
  • Born 2005

Tereza Růžičková CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-55 kg
  • Born 2005

KH_KL JD / 3_-60 kg

Anna Dvořáková CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 3_-60 kg
  • Born 2005

KH_KL JD / 4_-65 kg

Barbora Káplová CZ

Panthers Písek
Panthers Písek

  • Váhové kategorie 4_-65 kg
  • Born 2004

KH_KL JD / 5_+65 kg

Lenka Dušková

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 5_+65 kg
  • Born 2004

LA_LC M / 3_-74 kg

Marek Panský CZ

SKP RAPID PLZEŇ
SKP RAPID PLZEŇ

  • Váhové kategorie 3_-74 kg
  • Born 1994

LA_LC M / 6_-89 kg

Vojtěch Fiala

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 6_-89 kg
  • Born 1992

LA_LC M / 7_-94 kg

Pavel Borovička

Kick-box Spike Ostrava z.s
Kick-box Spike Ostrava z.s

  • Váhové kategorie 7_-94 kg
  • Born 1976

Patrik Kozel CZ

REN-DÓ JU-JITSU LANŠKROUN
REN-DÓ JU-JITSU LANŠKROUN

  • Váhové kategorie 7_-94 kg
  • Born 1993

LA_LC M / 8_+94 kg

Václav Hrabal CZ

KickBox team Habartov z.s.
KickBox team Habartov z.s.

  • Váhové kategorie 8_+94 kg
  • Born 1985

Jiří Janda

KickBox team Habartov z.s.
KickBox team Habartov z.s.

  • Váhové kategorie 8_+94 kg
  • Born 1972

Dominik Růžička CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 8_+94 kg
  • Born 2000

LB_LC Z / 2_-55 kg

Kristýna Rožňáková CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-55 kg
  • Born 2005

Tereza Růžičková CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-55 kg
  • Born 2005

LB_LC Z / 3_-60 kg

Martina Kulhánková

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 3_-60 kg
  • Born 1986

LB_LC Z / 4_-65 kg

Anna Hozmanová

Anna Hozmanová, Fitkick, z.s.
Anna Hozmanová, Fitkick, z.s.

  • Váhové kategorie 4_-65 kg
  • Born 1987

LB_LC Z / 6_+70 kg

Eva Názlerová

Yaksha Gym Plzeň
Yaksha Gym Plzeň

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 2000

Lenka Dušková

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 6_+70 kg
  • Born 2004

LC_LC MV / 1_-80 kg

Elmer Moncada

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 1_-80 kg
  • Born 1982

LC_LC MV / 2_+80 kg

Pavel Borovička

Kick-box Spike Ostrava z.s
Kick-box Spike Ostrava z.s

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1976

Jiří Janda

KickBox team Habartov z.s.
KickBox team Habartov z.s.

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1972

Petr Mareš CZ

REN-DÓ JU-JITSU LANŠKROUN
REN-DÓ JU-JITSU LANŠKROUN

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1978

Jan Bradáč CZ

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1972

Lumír Veselý

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1977

David Kozelka

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1977

Milan Fučík CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1968

LD_LC ZV / 1_-65 kg

Martina Kulhánková

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 1_-65 kg
  • Born 1986

LE_LC SZC / 1_-42 kg

Daniel Sarkany CZ

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 1_-42 kg
  • Born 2011

LE_LC SZC / 2_-47 kg

Ondřej Václavek CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-47 kg
  • Born 2009

LE_LC SZC / 3_-52 kg

Petr Bílý CZ

Kosagym Kadan
Kosagym Kadan

  • Váhové kategorie 3_-52 kg
  • Born 2009

Samuel Plašil CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 3_-52 kg
  • Born 2007

LE_LC SZC / 4_-57 kg

Kryštof Schwarz CZ

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 4_-57 kg
  • Born 2008

Antonín Nácovský

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 4_-57 kg
  • Born 2006

Lukáš Buňat CZ

Kosagym Kadan
Kosagym Kadan

  • Váhové kategorie 4_-57 kg
  • Born 2008

Samuel Plašil CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 4_-57 kg
  • Born 2007

LE_LC SZC / 5_-63 kg

Filip Krátký CZ

SK Kickbox Most
SK Kickbox Most

  • Váhové kategorie 5_-63 kg
  • Born 2007

Tadeáš Vrážel CZ

KickBox team Habartov z.s.
KickBox team Habartov z.s.

  • Váhové kategorie 5_-63 kg
  • Born 2006

Adam Lorenc CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 5_-63 kg
  • Born 2007

Daniel Šalomoun CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 5_-63 kg
  • Born 2006

LE_LC SZC / 6_+63 kg

Dominik Sarkany CZ

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 6_+63 kg
  • Born 2007

Matěj Karel

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 6_+63 kg
  • Born 2008

Lukáš Džuban CZ

SK Kickbox Most
SK Kickbox Most

  • Váhové kategorie 6_+63 kg
  • Born 2007

Nikolas Tomaško CZ

Kosagym Kadan
Kosagym Kadan

  • Váhové kategorie 6_+63 kg
  • Born 2007

Artur Sargsyan CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 6_+63 kg
  • Born 2007

LF_LC SZD / 1_-42 kg

Hanka Schwarzová CZ

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 1_-42 kg
  • Born 2010

LF_LC SZD / 2_-46 kg

Kamila Hermanová

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 2_-46 kg
  • Born 2010

LF_LC SZD / 3_-50 kg

Klára Hlaváčová CZ

Kosagym Kadan
Kosagym Kadan

  • Váhové kategorie 3_-50 kg
  • Born 2008

Natálie Králová CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 3_-50 kg
  • Born 2007

LF_LC SZD / 4_-55 kg

Klára Hlaváčová CZ

Kosagym Kadan
Kosagym Kadan

  • Váhové kategorie 4_-55 kg
  • Born 2008

LF_LC SZD / 6_+60 kg

Laura Krankillová

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 6_+60 kg
  • Born 2006

LG_LC JC / 2_-63 kg

Jakub Vlasta

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 2_-63 kg
  • Born 2005

Daniel Šalomoun CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-63 kg
  • Born 2006

LG_LC JC / 3_-69 kg

Vojtěch Boudný CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 3_-69 kg
  • Born 2006

Karel Kalina

SKBU Hostivař
SKBU Hostivař

  • Váhové kategorie 3_-69 kg
  • Born 2005

Jan Kolář CZ

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 3_-69 kg
  • Born 2004

LG_LC JC / 4_-74 kg

Vojtěch Boudný CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 4_-74 kg
  • Born 2006

LG_LC JC / 5_-79 kg

Hubert Skála

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 5_-79 kg
  • Born 2004

Tomáš Lorenc CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 5_-79 kg
  • Born 2006

LG_LC JC / 6_-84 kg

Juraj Janšto CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 6_-84 kg
  • Born 2004

LH_LC JD / 2_-55 kg

Klaudie Kuboušková CZ

SKS Arena Kladno
SKS Arena Kladno

  • Váhové kategorie 2_-55 kg
  • Born 2003

Kristýna Rožňáková CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-55 kg
  • Born 2005

Tereza Růžičková CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-55 kg
  • Born 2005

LH_LC JD / 3_-60 kg

Anna Dvořáková CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 3_-60 kg
  • Born 2005

LH_LC JD / 4_-65 kg

Laura Krankillová

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 4_-65 kg
  • Born 2006

LH_LC JD / 5_+65 kg

Lenka Dušková

SAMURAI FIGHT CLUB
SAMURAI FIGHT CLUB

  • Váhové kategorie 5_+65 kg
  • Born 2004

PA_PF M / 7_-94 kg

Martin Dvořák CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 7_-94 kg
  • Born 1970

PA_PF M / 8_+94 kg

Martin Dvořák CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 8_+94 kg
  • Born 1970

PB_PF Z / 3_-60 kg

Martina Kulhánková

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 3_-60 kg
  • Born 1986

PC_PF MV / 1_-80 kg

Petr Vaculín CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 1_-80 kg
  • Born 1979

PC_PF MV / 2_+80 kg

Martin Dvořák CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1970

Petr Vaculín CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 2_+80 kg
  • Born 1979

PD_PF ZV / 1_-65 kg

Martina Kulhánková

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 1_-65 kg
  • Born 1986

PD_PF ZV / 2_+65 kg

Kateřina Gallusová

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 2_+65 kg
  • Born 1984

PE_PF MZC / 1_-32 kg

Adam Pokorný

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 1_-32 kg
  • Born 2013

PE_PF MZC / 2_-37 kg

Adam Pokorný

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 2_-37 kg
  • Born 2013

Jonáš Lysa CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-37 kg
  • Born 2009

Jakub Vosmek CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-37 kg
  • Born 2010

PE_PF MZC / 3_-42 kg

Lukáš Veselý CZ

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 3_-42 kg
  • Born 2010

Dominik Dolanský CZ

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 3_-42 kg
  • Born 2009

Dominik Vaculín CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 3_-42 kg
  • Born 2011

Jonáš Lysa CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 3_-42 kg
  • Born 2009

PE_PF MZC / 4_+42 kg

Lukáš Veselý CZ

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 4_+42 kg
  • Born 2010

Dominik Dolanský CZ

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 4_+42 kg
  • Born 2009

Šimon Karel

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 4_+42 kg
  • Born 2010

Miroslav Olah CZ

Kosagym Kadan
Kosagym Kadan

  • Váhové kategorie 4_+42 kg
  • Born 2011

Dominik Vaculín CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 4_+42 kg
  • Born 2011

Jaroslav Dvořák CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 4_+42 kg
  • Born 2009

Václav Šikýř CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 4_+42 kg
  • Born 2009

PF_PF MZD / 1_-32 kg

Nikola Hodková CZ

KickBox team Habartov z.s.
KickBox team Habartov z.s.

  • Váhové kategorie 1_-32 kg
  • Born 2011

Ariadna Moncada

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 1_-32 kg
  • Born 2014

Nikol Suchanová CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 1_-32 kg
  • Born 2012

PF_PF MZD / 2_-37 kg

Nikola Hodková CZ

KickBox team Habartov z.s.
KickBox team Habartov z.s.

  • Váhové kategorie 2_-37 kg
  • Born 2011

Klárka Komárková CZ

KickBox team Habartov z.s.
KickBox team Habartov z.s.

  • Váhové kategorie 2_-37 kg
  • Born 2012

Ariadna Moncada

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 2_-37 kg
  • Born 2014

Nikol Suchanová CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-37 kg
  • Born 2012

PF_PF MZD / 3_-42 kg

Michaela Kovalčíková

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 3_-42 kg
  • Born 2010

Elen Moncada

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 3_-42 kg
  • Born 2011

PF_PF MZD / 4_+42 kg

Michaela Kovalčíková

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 4_+42 kg
  • Born 2010

Kristýna Pokorná

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 4_+42 kg
  • Born 2011

Elen Moncada

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 4_+42 kg
  • Born 2011

Laura Zimmermannová CZ

Kosagym Kadan
Kosagym Kadan

  • Váhové kategorie 4_+42 kg
  • Born 2009

PG_PF SZC / 1_-42 kg

Šimon Král

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 1_-42 kg
  • Born 2008

PG_PF SZC / 2_-47 kg

Šimon Král

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 2_-47 kg
  • Born 2008

Václav Šikýř CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 2_-47 kg
  • Born 2009

Ondřej Václavek CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 2_-47 kg
  • Born 2009

PG_PF SZC / 3_-52 kg

Petr Gron

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 3_-52 kg
  • Born 2007

Petr Bílý CZ

Kosagym Kadan
Kosagym Kadan

  • Váhové kategorie 3_-52 kg
  • Born 2009

PG_PF SZC / 4_-57 kg

Petr Gron

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 4_-57 kg
  • Born 2007

Antonín Nácovský

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 4_-57 kg
  • Born 2006

Lukáš Buňat CZ

Kosagym Kadan
Kosagym Kadan

  • Váhové kategorie 4_-57 kg
  • Born 2008

Jaroslav Dvořák CZ

Wu-shu Pelhřimov
Wu-shu Pelhřimov

  • Váhové kategorie 4_-57 kg
  • Born 2009

PG_PF SZC / 5_-63 kg

Antonín Nácovský

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 5_-63 kg
  • Born 2006

Edgar Nikoyan CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 5_-63 kg
  • Born 2008

PG_PF SZC / 6_+63 kg

Filip Marcinko

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 6_+63 kg
  • Born 2008

Matěj Karel

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 6_+63 kg
  • Born 2008

Nikolas Tomaško CZ

Kosagym Kadan
Kosagym Kadan

  • Váhové kategorie 6_+63 kg
  • Born 2007

Edgar Nikoyan CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 6_+63 kg
  • Born 2008

PH_PF SZD / 3_-50 kg

Rachel Borovská CZ

SK Kickbox Most
SK Kickbox Most

  • Váhové kategorie 3_-50 kg
  • Born 2007

Laura Zimmermannová CZ

Kosagym Kadan
Kosagym Kadan

  • Váhové kategorie 3_-50 kg
  • Born 2009

Klára Hlaváčová CZ

Kosagym Kadan
Kosagym Kadan

  • Váhové kategorie 3_-50 kg
  • Born 2008

Natálie Králová CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 3_-50 kg
  • Born 2007

PH_PF SZD / 4_-55 kg

Julie Marková CZ

SK Kickbox Most
SK Kickbox Most

  • Váhové kategorie 4_-55 kg
  • Born 2008

Klára Hlaváčová CZ

Kosagym Kadan
Kosagym Kadan

  • Váhové kategorie 4_-55 kg
  • Born 2008

Natálie Králová CZ

Kickbox Klub Reborn
Kickbox Klub Reborn

  • Váhové kategorie 4_-55 kg
  • Born 2007

PJ_PF JC / 3_-69 kg

Filip Marcinko

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 3_-69 kg
  • Born 2008

PJ_PF JC / 5_-79 kg

Hubert Skála

Kickbox Klub KOSAGYM
Kickbox Klub KOSAGYM

  • Váhové kategorie 5_-79 kg
  • Born 2004