Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
1
Afgelopen
Jay Zhang
Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 05:00
Luke Williams DOMINANCE MMA
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Saturday)
2-1
Afgelopen
Siying Wang
Immersion MMA
Kayti Da Silva Galeb Brothers BJJ Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
1-1
Afgelopen
Ferris Leilua
Team Sparta
Gewonnen via Punten - 05:00
Rakesh Ashok Cia Paulista Australia
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-1
Afgelopen
Alvaro Faba De La Maza
Gracie Barra Hoppers Crossing
Gewonnen via Punten - 05:00
Paul Allen De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
5 -1
Afgelopen
Tao Nio
Team Lead
Nick Ackland Australian Elite Team Gewonnen op Beslissing - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
7 -1
Afgelopen
Dongmin Kang
GILE RIBEIRO AUSTRALIA
Gewonnen via Punten - 05:00
Damian Mogorovich Carlson Gracie Team
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
3
Afgelopen
Matthew Gray
Limitless MMA
Jessie Ollerton Galeb Brothers BJJ Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-1
Afgelopen
Dan Cran
DOMINANCE MMA
Gewonnen via Overgave - 04:05
Pete Smyth Australian Elite Team
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
9-2
Afgelopen
Adam Waldie
Alliance BJJ Australia
Chris Flenley MAROCCOLO ACADEMY Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
2-3
Afgelopen
Kaushik Duber
Australian Elite Team
Asofai Kepu Galeb Brothers BJJ Gewonnen via Punten - 01:33
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-2
Afgelopen
Minh Duong
DOMINANCE MMA
Gewonnen via Overgave - 02:40
Bryn Havard Australian Elite Team
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
10-1
Afgelopen
Carlos Arenas
Australian Elite Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Aaron Cunningham De Been 100% Jiu Jitsu
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Saturday)
2-2
Afgelopen
Ariane Gomes
De Been 100% Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 02:07
Siying Wang Immersion MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
5 -2
Afgelopen
Hugo Sands
Australia ASBJJ
Gewonnen via Punten - 01:53
Jacob Niehus Australian Elite Team
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-3
Afgelopen
Dennis Mazarakis
Immersion MMA
Benjamin Budiono Australian Elite Team Gewonnen via Overgave - 04:14
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
6 -1
Afgelopen
Marco Ebeyer
Will Machado - Comp Team
Xavier Sales Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Punten - 06:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
1-3
Afgelopen
Scott McClelland
TEAM JEAN JACQUES MACHADO AUSTRALIA
Scott Wovodich BRAVOS BJJ Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5
Afgelopen
Ben Patterson
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Gewonnen via Overgave - 04:43
Mal Hazell Base Gracie Jiu-Jitsu
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
7 -3
Afgelopen
Dyar Jalal
Gracie Barra Carlton
Gewonnen via Punten - 05:00
Kale Vagnoni Australia ASBJJ
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
6 -2
Afgelopen
Daniel Castles
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Ivan Voronoff Melbourne Jiu -Jitsu Academy Gewonnen op Beslissing - 06:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
5 -4
Afgelopen
Matthew Xerri
DOMINANCE MMA
Gewonnen via Overgave - 04:23
Kuni Nakajima GILE RIBEIRO AUSTRALIA
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
10-2
Afgelopen
Ben TOBIAS
Frontline Australia
James Carlson Immersion MMA Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-4
Afgelopen
Bryce Ellis
Gracie Botany
Jonathon Lam SJJA Team Gewonnen via Punten - 01:39
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-3
Afgelopen
Kai Nagao
Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Albert Yang Carlson Gracie Team Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-4
Afgelopen
Todd Lawrence
De Been 100% Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:18
Mark Brett Team Perosh MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Afgelopen
Kyle Moore
Absolute MMA
Gewonnen via Walkover
Ryan Bender Marcelino Freitas BJJ
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-5
Afgelopen
Chris Morrison-Leeson
Base Gracie Jiu-Jitsu
Ben Bush MAROCCOLO ACADEMY Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
9-5
Afgelopen
Ilarion Machavariani
Australian Elite Team
Christopher Fogwill TEAM JEAN JACQUES MACHADO AUSTRALIA Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-5
Afgelopen
Alvaro Faba De La Maza
Gracie Barra Hoppers Crossing
Paul Wilson Immersion MMA Gewonnen via Overgave - 03:43
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
6
Afgelopen
Andrew Kozik
Gracie Elite Australia
Del Slight Immersion MMA Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-4
Afgelopen
Dan Cran
DOMINANCE MMA
Gewonnen via Overgave - 03:59
Kyle Moore Absolute MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
1-2
Afgelopen
Ferris Leilua
Team Sparta
Rafael Mello Gracie Elite Australia Gewonnen via Punten - 05:00