Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniors / Male / 8-9 / -38 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B1
Gotowy
Emil Runesson
Stora Höga Kyokushin Karate
Karol Grzymala-Lubanski Brynäs Kyokushin Karate Wygrana na punkty - 01:30 - Round 2
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A1
Gotowy
Melvin Mahato
Brynäs Kyokushin Karate
Wygrana na punkty - 01:35
- Round 2
Theodor Nordfeldt Stora Höga Kyokushin Karate
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A2
Gotowy
Hasnain Gill
IF Lunds Karate Kyokushinkai
Wygrana na punkty - 01:30
- Round 2
Alvin Eriksson Stora Höga Kyokushin Karate
Juniors / Female / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C1
Gotowy
Mariia Poberezhniak
Brynäs Kyokushin Karate
Wygrana na punkty - 02:30
- Round 2
Felice Lindblom Brynäs Kyokushin Karate
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A3
Gotowy
Melvin Mahato
Brynäs Kyokushin Karate
Wygrana na punkty - 00:44
- Round 1
Valter Vernberg Stora Höga Kyokushin Karate
Juniors / Female / 8-9 / -38 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C4
Gotowy
Kenza Musa
Stenungsund Kyokushin Karate
Wygrana na punkty - 01:30
- Round 2
Neyla Musa Stenungsund Kyokushin Karate
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A4
Gotowy
Hasnain Gill
IF Lunds Karate Kyokushinkai
Filip Stridsberg Stora Höga Kyokushin Karate Wygrana na punkty - 01:30 - Round 2
Juniors / Female / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C2
Gotowy
Mariia Poberezhniak
Brynäs Kyokushin Karate
Wygrana na punkty - 00:48
- Round 1
Unknown User Brandbergens Karate Kai
Juniors / Male / 10-11 / -35 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A9
Gotowy
Robin Johansson
Landvetter Kyokushin Karate
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 00:34
- Round 1
Simon Diaz IF Lunds Karate Kyokushinkai
Juniors / Male / 8-9 / -38 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B2
Gotowy
Amerris Stoyanov Costea
Karate Syd
Felix Engström Brynäs Kyokushin Karate Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:30 - Round 2
Juniors / Female / 8-9 / -38 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C5
Gotowy
Kenza Musa
Stenungsund Kyokushin Karate
Wygrana na punkty - 01:30
- Round 2
Hilma Wallentin Brynäs Kyokushin Karate
Juniors / Female / 10-11 / -35 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B5
Gotowy
Mariia Kuzmenko
Karate Syd
Wygrana na punkty - 01:02
- Round 1
Ella Johansson Larsson Stora Höga Kyokushin Karate
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A5
Gotowy
Theodor Nordfeldt
Stora Höga Kyokushin Karate
Hasnain Gill IF Lunds Karate Kyokushinkai Wygrana na punkty - 00:41 - Round 1
Juniors / Female / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C3
Gotowy
Unknown User
Brandbergens Karate Kai
Wygrana na punkty - 02:30
- Round 2
Felice Lindblom Brynäs Kyokushin Karate
Juniors / Male / 8-9 / -38 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B3
Gotowy
Karol Grzymala-Lubanski
Brynäs Kyokushin Karate
Felix Engström Brynäs Kyokushin Karate Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:30 - Round 2
Juniors / Male / 10-11 / -35 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A10
Gotowy
Tomek Grzymala-Lubanski
Brynäs Kyokushin Karate
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:30
- Round 2
Linus Winstrand Stora Höga Kyokushin Karate
Juniors / Female / 10-11 / -35 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B6
Gotowy
Mariia Kuzmenko
Karate Syd
Wygrana na punkty - 01:18
- Round 1
Helin Daher Arendal Karateklubb
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A6
Gotowy
Alvin Eriksson
Stora Höga Kyokushin Karate
Wygrana na punkty - 01:30
- Round 2
Valter Vernberg Stora Höga Kyokushin Karate
Juniors / Female / 8-9 / -38 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C6
Gotowy
Hilma Wallentin
Brynäs Kyokushin Karate
Neyla Musa Stenungsund Kyokushin Karate Wygrana na punkty - 01:30 - Round 2
Juniors / Male / 8-9 / -38 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B4
Gotowy
Emil Runesson
Stora Höga Kyokushin Karate
Amerris Stoyanov Costea Karate Syd Wygrana na punkty - 01:30 - Round 2
Juniors / Male / 10-11 / -43 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C7
Gotowy
Louis Kärnsby
Keiko Karate Sällskap
Douglas Ihrlund Stenungsund Kyokushin Karate Wygrana na punkty - 01:30 - Round 2
Juniors / Male / 10-11 / -35 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A11
Gotowy
Wiljam Frigård
Brynäs Kyokushin Karate
Wygrana na punkty - 02:30
- Round 2
Philippos Zampelis IF Lunds Karate Kyokushinkai
Juniors / Female / 10-11 / -35 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B7
Gotowy
Helin Daher
Arendal Karateklubb
Ella Johansson Larsson Stora Höga Kyokushin Karate Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:30 - Round 2
Juniors / Male / 10-11 / -43 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C8
Gotowy
Elias Eklund Björkenstam
Brynäs Kyokushin Karate
Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:11
- Round 1
Thor Lieu Brandbergens Karate Kai
Juniors / Male / 10-11 / -43 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C9
Gotowy
Andrei Vanghelescu
Brynäs Kyokushin Karate
Wygrana na punkty - 00:28
- Round 1
Benyamin Ahlström Stenungsund Kyokushin Karate
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A7
Gotowy
Melvin Mahato
Brynäs Kyokushin Karate
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:30
- Round 2
Filip Stridsberg Stora Höga Kyokushin Karate
Juniors / Female / 10-11 / -43 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B8
Gotowy
Filippa Lindblom
Brynäs Kyokushin Karate
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:30
- Round 2
Emily Thomas Bollebygds Kyokushin Kai
Juniors / Male / 10-11 / -35 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A12
Gotowy
Robin Johansson
Landvetter Kyokushin Karate
Tomek Grzymala-Lubanski Brynäs Kyokushin Karate Wygrana na punkty - 01:30 - Round 2
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A8
Gotowy
Hasnain Gill
IF Lunds Karate Kyokushinkai
Alvin Eriksson Stora Höga Kyokushin Karate Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:30 - Round 2
Juniors / Female / 10-11 / -43 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B9
Gotowy
Anna Bråten Cummins
Lørenskog Karate Klubb
Jonna Jodal-Göthfors Landvetter Kyokushin Karate Wygrana na punkty - 02:30 - Round 2
Juniors / Male / 10-11 / -43 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C10
Gotowy
Emanuel Agrell
Karate Syd
Hjalmar Rosell Stora Höga Kyokushin Karate Wygrana na punkty - 02:30 - Round 2
Juniors / Female / 10-11 / -51 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B12
Gotowy
Idde Hofer
Bollebygds Kyokushin Kai
Agnes Nyström Bollebygds Kyokushin Kai Zwycięstwo przez pełny ippon - 00:57 - Round 1