Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-1
Gotowy
Malin Nordin
IK Västra Mölndal
Sandra Lundkvist Stockholmspolisens IF Judo Wygrana przez Ippon - 00:43
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-1
Gotowy
Joel Mankowitz
Stockholmspolisens IF Judo
Isac Ripsäter Wygrana przez Ippon - 01:04
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-2
Gotowy
Emmylie Forsberg
IK Västra Mölndal
Wygrana przez Ippon - 01:50
Camilla Lundkvist Stockholmspolisens IF Judo
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-2
Gotowy
Mark Johansson
Stockholmspolisens IF Judo
Wygrana przez Ippon - 02:13
Ilya Miadynin Stockholmspolisens IF Judo
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-3
Gotowy
Annika Molin
Lilla Edets JK
Maya Ribeiro Novais Wygrana przez Ippon - 01:24
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-4
Gotowy
Annika Krus
IK Västra Mölndal
Lena Krautscheid Stockholmspolisens IF Judo Wygrana przez Ippon - 00:10
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-3
Gotowy
Owe Dvärby
Stockholmspolisens IF Judo
Wygrana przez Ippon - 02:27
Elliot Schilke Stockholmspolisens IF Judo
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-4
Gotowy
Jonas Björktorp
Stockholmspolisens IF Judo
Wygrana przez Ippon - 01:04
Yonas Mezughi Stockholmspolisens IF Judo
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-5
Gotowy
Aleksei Miadynin
Stockholmspolisens IF Judo
Wygrana przez Ippon - 00:19
Josef Kratsashvili Stockholmspolisens IF Judo
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-5
Gotowy
Tova Granberg
Wygrana przez Ippon - 01:05
Jennifer Reino Lugi Judo
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-6
Gotowy
Ossian Kullman
Lugi Judo
Braulio Sanchez Wygrana przez Ippon - 01:14
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-6
Gotowy
Ella Andersson
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:36
Tea Mitrovic
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-7
Gotowy
Ingrid Nilsson
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:38
Hedvig Jägervall Lugi Judo
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-8
Gotowy
Ida Eriksson
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:33
Isabella Svensson Lugi Judo
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-7
Gotowy
George Johansson
Lugi Judo
Lieu Phong Wygrana przez Ippon - 00:35
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-8
Gotowy
Emil Jabiyev
Lugi Judo
Tim NYLANDER Wygrana przez Ippon - 01:00
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-9
Gotowy
Douglas Andersson
Lugi Judo
Lukas Roswall Wygrana przez Ippon - 00:39
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-10
Gotowy
Nikola Ljubicic
Lugi Judo
Wygrana przez Ippon - 01:43
Christian Borghesi
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-9
Gotowy
Malin Nordin
IK Västra Mölndal
Wygrane przez Wazari - 00:49
Hanna Åslund
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-10
Gotowy
Elvira Dragemark
IK Västra Mölndal
Wygrana przez Ippon
Mikaela Barrera Birath
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-11
Gotowy
Joel Mankowitz
Stockholmspolisens IF Judo
Alexander Dahlin Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 03:41
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-11
Gotowy
Emmylie Forsberg
IK Västra Mölndal
Wygrane przez Wazari - 01:12
Evelina Svenningsson
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-12
Gotowy
Annika Molin
Lilla Edets JK
Wygrana przez Ippon - 00:38
Emma Ensberg
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-12
Gotowy
Mark Johansson
Stockholmspolisens IF Judo
Frédérik Gourlay Frövi Judo Wygrane przez Wazari - 01:50
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-13
Gotowy
Owe Dvärby
Stockholmspolisens IF Judo
Wygrana przez Ippon - 01:49
Noel Lagnelius Frövi Judo
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-14
Gotowy
Marcus Nyman
Stockholmspolisens IF Judo
Wygrana przez Ippon - 02:55
Victor Busch Staffanstorps JK
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-15
Gotowy
Martin Pacek
Stockholmspolisens IF Judo
Wygrana przez Ippon - 00:14
Arvid Pagstedt Frövi Judo
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-16
Gotowy
Isac Ripsäter
Wygrana przez Ippon - 01:19
Ossian Kullman Lugi Judo
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-13
Gotowy
Sandra Lundkvist
Stockholmspolisens IF Judo
Tova Granberg Wygrana przez Ippon - 00:58
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-14
Gotowy
Clara Magnusson
Stockholmspolisens IF Judo
Ella Andersson Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 00:24
Damer / Damer
(Skurup Sparbank Arena)
T1-15
Gotowy
Maya Ribeiro Novais
Ingrid Nilsson Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 01:04
Herrar / Herrar
(Skurup Sparbank Arena)
T2-17
Gotowy
Gantulga Dashdorj
Stockholmspolisens IF Judo
Wygrana przez Ippon - 02:13
George Johansson Lugi Judo