Wykryliśmy, że być może korzystasz z przestarzałej przeglądarki, która nie jest kompatybilna z naszą stroną internetową.
Wydarzenia
O
Funkcje & ceny
Tablica wyników
Transmisje na żywo
Platforma związkowa
O Smoothcomp
Pomoc
Community/społeczność
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Zaloguj się
Utwórz konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Konto
Zaloguj się
Utwórz konto
Wydarzenia
Nadchodzące wydarzenia/zawody
Poprzednie wydarzenia
Twoje wydarzenia
Community/społeczność
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
O
Funkcje & ceny
Tablica wyników
Transmisje na żywo
Platforma związkowa
O Smoothcomp
Pomoc
MILAN WUSHU SANDA ALL STARS TOURNAMENT
28 May
Zarejestruj się
Info
rmacja
Uczestnicy
642
Walki
Drabinki
i Harmonogram
Wyniki
Zarejestruj się
Wyniki
Top listy
Ranking
Best Athlete
Ostatnio obliczone 7 godzin temu
Rankings
Best Athlete
1.
Christian Mura
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
46
Points
5
Wins
1
Losses
5
0
1
2.
SIMONE PINNA
Xuan Wu Institute asdc
39
Points
5
Wins
0
Losses
4
1
0
3.
LUDOVICA PISU
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
36
Points
4
Wins
0
Losses
4
0
0
3.
Anna Mašková
Czechia
36
Points
4
Wins
0
Losses
4
0
0
3.
SIMONE MUSTARA
IWA ACCADEMIA CENTRALE WUSHU CATANZARO
36
Points
5
Wins
0
Losses
4
0
0
6.
CHRISTIAN SCIUTO
DRAGONI DEL SUD ZHANG FAMILY
30
Points
4
Wins
0
Losses
3
1
0
6.
Anna Salvi
Cultural Chinese Art Academy ASD
30
Points
5
Wins
0
Losses
3
1
0
8.
Andrea Crippa
Cultural Chinese Art Academy ASD
28
Points
5
Wins
0
Losses
3
0
1
8.
AMEDEO MARCHESE
IWA ACCADEMIA CENTRALE WUSHU CATANZARO
28
Points
4
Wins
0
Losses
3
0
1
10.
BEATRICE PERRA
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
27
Points
3
Wins
0
Losses
3
0
0
10.
Lakhdar Haddad
Bollnäs kung fu
27
Points
4
Wins
0
Losses
3
0
0
12.
Monica Argiolas
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
25
Points
5
Wins
0
Losses
2
2
1
12.
Marta Recalcati
Cultural Chinese Art Academy ASD
25
Points
5
Wins
0
Losses
2
2
1
14.
Doriana Simiuc
IWA ACCADEMIA CENTRALE WUSHU CATANZARO
24
Points
4
Wins
0
Losses
2
2
0
15.
Karel Korenc
CZECH WUSHU
22
Points
5
Wins
0
Losses
2
1
1
15.
MATTEO MELIS
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
22
Points
4
Wins
0
Losses
2
1
1
17.
ETTORE AGATI
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
21
Points
3
Wins
0
Losses
2
1
0
17.
Christian Chiovenda
A.S.D. Centro Studi Kung Fu Ferno
21
Points
5
Wins
0
Losses
2
1
0
17.
Federica Spano
Xuan Wu Institute asdc
21
Points
3
Wins
0
Losses
2
1
0
20.
Mattia Carissimi
Cultural Chinese Art Academy ASD
19
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
1
20.
FEDERICO MURA
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
19
Points
5
Wins
0
Losses
2
0
1
22.
Desirè Visintin
corpo libero ssdrl wushu sanda team
18
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
22.
MOHAMED RASSOUL GUEYE
dimensioneshaolin - Polisportiva Suisio ASD
18
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
22.
Matteo Servalli
A.S.D. Centro Studi Kung Fu Ferno
18
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
22.
Margherita Rotella
IWA WUSHU SHEN HU TIRIOLO
18
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
22.
Adam Son Pham
Czechia
18
Points
3
Wins
0
Losses
2
0
0
22.
Zoe Gualdani
Italy
18
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
28.
Gabriele Stucchi
Cultural Chinese Art Academy ASD
16
Points
4
Wins
0
Losses
1
2
1
28.
Luca Ferro
Cultural Chinese Art Academy ASD
16
Points
5
Wins
0
Losses
1
2
1
28.
CHIARA FRAU
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
16
Points
4
Wins
0
Losses
1
2
1
28.
CHRISTIAN PORCU
Xuan Wu Institute asdc
16
Points
5
Wins
0
Losses
1
2
1
28.
Elena Peretto
Cultural Chinese Art Academy ASD
16
Points
4
Wins
0
Losses
1
2
1
28.
FRANCESCA USELI
Xuan Wu Institute asdc
16
Points
3
Wins
1
Losses
1
2
1
34.
LUCA MANGILI
dimensioneshaolin - Polisportiva Suisio ASD
15
Points
4
Wins
0
Losses
1
2
0
34.
Adrián Larrosa Armenteros
Coalición Española de Wushu-Kung Fu
15
Points
3
Wins
0
Losses
1
2
0
34.
Davide Capitanio
Cultural Chinese Art Academy ASD
15
Points
4
Wins
0
Losses
1
2
0
34.
Chiara Tomassini
Asd Kung Fu Vietnamita Maestro Jang
15
Points
4
Wins
1
Losses
1
2
0
38.
NICHOLAS DASCALU
IWA ACCADEMIA CENTRALE WUSHU CATANZARO
14
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
2
39.
CARLO AMEDEO BENESSO
LA SPADA NEL TAIJI TAO 2
13
Points
4
Wins
0
Losses
1
1
1
39.
ENZO STERPI
LA SPADA NEL TAIJI TAO 2
13
Points
4
Wins
0
Losses
1
1
1
39.
GABRIELE MARCHESE
IWA ACCADEMIA CENTRALE WUSHU CATANZARO
13
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
1
39.
ANNA RITA SARRITZU
A.S.D. CIBIESSE ELMAS
13
Points
4
Wins
0
Losses
1
1
1
39.
Ilaria Galbusera
Cultural Chinese Art Academy ASD
13
Points
3
Wins
0
Losses
1
1
1
39.
GIULIA PETTOSINI
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
13
Points
5
Wins
0
Losses
1
1
1
39.
Lara Loregian
A.S.D. Centro Studi Kung Fu Ferno
13
Points
3
Wins
0
Losses
1
1
1
39.
Alessandro Capone
Gianfranco Capone
13
Points
4
Wins
0
Losses
1
1
1
39.
MIRIAM MINASI
IWA ACCADEMIA CENTRALE WUSHU SEZ. SOVERATO
13
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
1
39.
CHRISTIAN GALLO
IWA ACCADEMIA CENTRALE WUSHU CATANZARO
13
Points
4
Wins
0
Losses
1
1
1
39.
Gabriella Bianchini
A.S.D. Centro Studi Kung Fu Ferno
13
Points
5
Wins
0
Losses
1
1
1
39.
ANGELICA ZEDDA
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
13
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
1
39.
LUCA COSSU
Xuan Wu Institute asdc
13
Points
3
Wins
0
Losses
1
1
1
52.
Ian D'Ippolito
dimensioneshaolin - Polisportiva Suisio ASD
12
Points
4
Wins
0
Losses
1
1
0
52.
Giulia Todaro
A.S.D. Centro Studi Kung Fu Ferno
12
Points
2
Wins
0
Losses
1
1
0
52.
CHIARA FRATTARUOLO
dimensioneshaolin - Polisportiva Suisio ASD
12
Points
3
Wins
0
Losses
1
1
0
52.
Rebecca Scapecchi
ZenShinClubArezzo
12
Points
3
Wins
0
Losses
1
1
0
52.
Tommaso Rossi
A.S.D. Centro Studi Kung Fu Ferno
12
Points
2
Wins
0
Losses
1
1
0
52.
Radim Weiser
Czechia
12
Points
2
Wins
0
Losses
1
1
0
52.
Beatrice Della Torre
Gianfranco Capone
12
Points
5
Wins
0
Losses
1
1
0
52.
Livia Maggini
ASD A.T.I. Associazione Tang Lang Italia
12
Points
2
Wins
0
Losses
1
1
0
52.
Spinetto Jasmin
Cultural Chinese Art Academy ASD
12
Points
4
Wins
0
Losses
1
0
3
52.
Manuel Torchia
IWA SCUOLA WUSHU KUNG-FU CROPANI MARINA
12
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
52.
PILIPPU PRANANDOGE SUJITH PEMASIRI
PWKA
12
Points
3
Wins
0
Losses
1
1
0
52.
Stefano Baroncelli
A.S.D. Centro Studi Kung Fu Ferno
12
Points
4
Wins
0
Losses
1
1
0
52.
KEVIN KOHLER
dimensioneshaolin - Polisportiva Suisio ASD
12
Points
5
Wins
1
Losses
0
4
0
52.
Santroni Monica
Asd Kung Fu Vietnamita Maestro Jang
12
Points
1
Wins
1
Losses
1
1
0
52.
ANDREA ZITO
IWA ACCADEMIA CENTRALE WUSHU CATANZARO
12
Points
2
Wins
0
Losses
1
1
0
67.
ELISA FRATTARUOLO
dimensioneshaolin - Polisportiva Suisio ASD
11
Points
4
Wins
0
Losses
1
0
2
68.
Giorgio Giansante Scorzino
DA JIA asd
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
1
68.
CRISTIAN COLACE
IWA ACCADEMIA CENTRALE WUSHU CATANZARO
10
Points
3
Wins
2
Losses
1
0
1
68.
LOUAI BOLUAI
IWA ACCADEMIA CENTRALE WUSHU CATANZARO
10
Points
4
Wins
0
Losses
1
0
1
71.
ILARIA LODDO
ASDC Wudang You Xuande Dandao Institute
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
VALENTINA NATALE
IWA ACCADEMIA CENTRALE WUSHU SEZ. SOVERATO
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Gabriele Locatelli
Cultural Chinese Art Academy ASD
9
Points
4
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
LUCA BEITONE
SKTMONVISO ASD SALUZZO
9
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Deniz Akmaz
Cluses MMA
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
LORENZO CARMINATI
dimensioneshaolin - Polisportiva Suisio ASD
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Unknown User
A.S.D Italia Poon Zè Team
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Tiziana Errico
Scuola Kung Fu Finale Ligure
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Giorgio Molino
ASD AGOGE
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Irene Angoli
A.S.D. Centro Studi Kung Fu Ferno
9
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Alessandro Bevacqua
IWA WUSHU SHEN HU TIRIOLO
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Andrea Mirialdo
Scuola Kung Fu Finale Ligure
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
GABRIELE PUNTIERI
IWA ACCADEMIA CENTRALE WUSHU SEZ. SOVERATO
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Alex Hanquet
Cluses MMA
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Carmine Palumbo
Fabrizio sportiva Moschella
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Francesco Paone
IWA WUSHU SHEN HU TIRIOLO
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Nicola John Olin
Scuola Kung Fu Finale Ligure
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Gianmarco Gianni
Asd Kung Fu Vietnamita Maestro Jang
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Giulia Noacco
corpo libero ssdrl wushu sanda team
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Marsili Paolo Martino
Asd Kung Fu Vietnamita Maestro Jang
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Federica Mazzo
Timeline Napoli
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Matteo Riccardi
Shen Wu Academy
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Alessandro Rossi
A.S.D. Centro Studi Kung Fu Ferno
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
JORGE HERRERA VILLAGRAN
YOU CH'ING
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Alessandra Rosa
DA JIA asd
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Massimo Pascapè
Timeline Napoli
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Kaan Yener
Cluses MMA
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Gabriele Racano
A.S.D. Centro Studi Kung Fu Ferno
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
LEONARDO BONOMI
dimensioneshaolin - Polisportiva Suisio ASD
9
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Giacomo Nocentini
ZenShinClubArezzo
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
‹
1
2
3
›