Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Nybegynnere 4.-7. klasse / Nybegynnere gutter 4.-7. klasse / -27 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-1
Gotowy
Niklas Bratli
Levanger Judo & BJJ
Liam Staahl Levanger Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 01:02
Nybegynnere 4.-7. klasse / Nybegynnere gutter 4.-7. klasse / -34 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-1
Gotowy
Even Smedegaard
Levanger Judo & BJJ
Viljar Rømo Levanger Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 01:05
Nybegynnere 4.-7. klasse / Nybegynnere gutter 4.-7. klasse / -27 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-2
Gotowy
Niklas Bratli
Levanger Judo & BJJ
Liam Staahl Levanger Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 01:22
Nybegynnere 4.-7. klasse / Nybegynnere gutter 4.-7. klasse / -42 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-3
Gotowy
Theodor Kristiansen Vig
Levanger Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:09
Nehemiah Bratland Largado Levanger Judo & BJJ
Nybegynnere 4.-7. klasse / Nybegynnere jenter 4.-7. klasse / -40 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-15
Gotowy
Tiril Krutnes Øien
Levanger Judo & BJJ
Mira Ibrahim Mardini Levanger Judo & BJJ Wygrane przez Wazari
Nybegynnere 4.-7. klasse / Nybegynnere gutter 4.-7. klasse / -42 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-4
Gotowy
Eine Johan Askevold
Levanger Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 01:25
Andrii Krasnianskyi Levanger Judo & BJJ
Nybegynnere 4.-7. klasse / Nybegynnere gutter 4.-7. klasse / -34 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-2
Gotowy
Even Smedegaard
Levanger Judo & BJJ
Torgeir Moe Levanger Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 00:45
Nybegynnere 4.-7. klasse / Nybegynnere gutter 4.-7. klasse / -42 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-5
Gotowy
Eine Johan Askevold
Levanger Judo & BJJ
Mecz zakończył się remisem - 02:00
Nehemiah Bratland Largado Levanger Judo & BJJ Mecz zakończył się remisem - 02:00
Nybegynnere 4.-7. klasse / Nybegynnere gutter 4.-7. klasse / -42 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-6
Gotowy
Andrii Krasnianskyi
Levanger Judo & BJJ
Theodor Kristiansen Vig Levanger Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 00:33
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -34 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-4
Gotowy
Werner K Skei
Levanger Judo & BJJ
Wygrane przez Wazari - 02:00
Heine Frøseth Levanger Judo & BJJ
Nybegynnere 4.-7. klasse / Nybegynnere gutter 4.-7. klasse / -34 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-3
Gotowy
Torgeir Moe
Levanger Judo & BJJ
Viljar Rømo Levanger Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 00:12
Nybegynnere 4.-7. klasse / Nybegynnere gutter 4.-7. klasse / -42 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-7
Gotowy
Eine Johan Askevold
Levanger Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 02:00
Theodor Kristiansen Vig Levanger Judo & BJJ
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -34 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-5
Gotowy
Ole-Petter Hoddø Knarvik
Levanger Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:33
Einar Fostad Levanger Judo & BJJ
Nybegynnere 4.-7. klasse / Nybegynnere gutter 4.-7. klasse / -42 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-8
Gotowy
Nehemiah Bratland Largado
Levanger Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:14
Andrii Krasnianskyi Levanger Judo & BJJ
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -34 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-10
Gotowy
Heine Frøseth
Levanger Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:11
Sebastian Kjesbu Levanger Judo & BJJ
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -34 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-8
Gotowy
Einar Fostad
Levanger Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:57
Werner K Skei Levanger Judo & BJJ
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -46 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-9
Gotowy
Vadim Levcuks
Levanger Judo & BJJ
Mecz zakończył się remisem - 02:00
Anton Hovdal Levanger Judo & BJJ Mecz zakończył się remisem - 02:00
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -46 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-10
Gotowy
Bendik Myhrås
Levanger Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:07
Mikael Lunde Levanger Judo & BJJ
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -34 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-6
Gotowy
Heine Frøseth
Levanger Judo & BJJ
Mecz zakończył się remisem - 02:00
Ole-Petter Hoddø Knarvik Levanger Judo & BJJ Mecz zakończył się remisem - 02:00
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -46 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-11
Gotowy
Anton Hovdal
Levanger Judo & BJJ
Bendik Myhrås Levanger Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 00:09
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -34 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-7
Gotowy
Einar Fostad
Levanger Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:25
Sebastian Kjesbu Levanger Judo & BJJ
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -46 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-12
Gotowy
Vadim Levcuks
Levanger Judo & BJJ
Wygrane przez Wazari - 02:00
Mikael Lunde Levanger Judo & BJJ
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -34 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-9
Gotowy
Ole-Petter Hoddø Knarvik
Levanger Judo & BJJ
Werner K Skei Levanger Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 01:34
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -46 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-13
Gotowy
Vadim Levcuks
Levanger Judo & BJJ
Bendik Myhrås Levanger Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 00:07
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -46 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-14
Gotowy
Mikael Lunde
Levanger Judo & BJJ
Mecz zakończył się remisem - 02:00
Anton Hovdal Levanger Judo & BJJ Mecz zakończył się remisem - 02:00
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -34 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-11
Gotowy
Einar Fostad
Levanger Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 01:41
Heine Frøseth Levanger Judo & BJJ
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -34 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-12
Gotowy
Sebastian Kjesbu
Levanger Judo & BJJ
Ole-Petter Hoddø Knarvik Levanger Judo & BJJ Wygrana walkowerem
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -38 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-13
Gotowy
Iver Eliasson
Levanger Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:06
Leo Nikolai Tofte Aasberg Levanger Judo & BJJ
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -34 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-14
Gotowy
Werner K Skei
Levanger Judo & BJJ
Wygrana walkowerem
Sebastian Kjesbu Levanger Judo & BJJ
Nybegynnere 4.-7. klasse / Nybegynnere jenter 4.-7. klasse / -40 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-16
Gotowy
Tiril Krutnes Øien
Levanger Judo & BJJ
Mira Ibrahim Mardini Levanger Judo & BJJ Wygrane przez Wazari - 02:00
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne gutter 4.-7. klasse / -38 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
2-15
Gotowy
Iver Eliasson
Levanger Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 02:00
Jonas Matberg Levanger Judo & BJJ
Viderekomne 4.-7. klasse / Viderekomne jenter 4.-7. klasse / -52 kg
(Klubbstevne 4.-7. klasse)
1-17
Gotowy
Benedek Pap-Tangen
Levanger Judo & BJJ
Amalie Kristine Borge Levanger Judo & BJJ Wygrane przez Wazari - 02:00