Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C1
Окончено
Ibraguim ARSOEV
GES - Colmar FLC
Victory by fall - 00:24
- Round 1
Lilian HOUZE HDF - Escautpont
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B1
Окончено
Djamboulat CHAADAEV
GES - Schiltigheim
Victory by technical superiority (VSU) - 01:25
- Round 1
Yanis BELAIDI HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A1
Окончено
Theo VANDEN ABEELE
NOR - Sotteville les Rouen
Lucas LO GRASSO GES - Sarreguemines AS Victory by fall - 01:38 - Round 1
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B2
Окончено
Arman KARAPETYAN
PAC - Marseille LOM
Victory by technical superiority (VSU) - 01:04
- Round 1
Issa ARSOEV GES - Colmar FLC
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A3
Окончено
Abdoul-Malik BOLOTBAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 01:38
- Round 1
Mohamed TOUATI IDF - Rosny sous Bois
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C3
Окончено
Issa ATAFI
ARA - Bourg en Bresse
Victory by injury - Round 1
Sabri ELAIRECH HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C4
Окончено
Kharon BISSOULTANOV
GES - Schiltigheim
Philemon BOUCART NAQ - Cenon Victory by forfeit - Round 1
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B3
Окончено
Magomed ISSAEV
GES - Reims CL
Victory by fall - 02:52
- Round 1
Medhi LEBON-GANGATE REU - St Joseph LC
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A4
Окончено
Ilyes BENHAMMOU
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Joanes DESBOVES IDF - Creteil
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C5
Окончено
Raphael LESADE
OCC - Font-Romeu
Ibrahim LEIMOEV GES - Stiring-Wendel Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B4
Окончено
Yakhia ISSAYEV
GES - Schiltigheim
Yvan Brandon GUIADEM KAMDEM NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU1) - 00:43 - Round 2
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C6
Окончено
Ismael RIADI
ARA - Bourg en Bresse
Yasin LAKHDARI HDF - WCVENIZEL Victory by fall - 01:19 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A5
Окончено
Younes BELMADANI
ARA - Bourg en Bresse
Harutyun BABAJANYAN IDF - Villejuif Victory by technical superiority (VSU1) - 01:07 - Round 2
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C7
Окончено
Ramzan TOURGAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:52
- Round 2
Yanis CELIN IDF - Creteil
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B5
Окончено
Gagik SNJOYAN
NAQ - St Yrieix CAL
Won by disqualification - 01:48
- Round 1
Bekran OUMARSOULTANOV OCC - Montauban CL
GRÉCO U20 / 77 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B6
Окончено
Noha AKHMADOV
GES - Maizieres les Metz
Victory by forfeit - Round 1
Manvel POGHOSYAN IDF - Bagnolet
GRÉCO U17 / 71 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B21
Окончено
Magomed GATAGAYEV
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU) - 00:22
- Round 1
Matheo CHENAYE HDF - Fives
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A6
Окончено
Nahim HAJJEM
NOR - Sotteville les Rouen
Magomed IBRAGUIMOV NAQ - Le Palais/Vienne Victory by fall - 01:30 - Round 1
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C8
Окончено
Reda FEDDAL
HDF - Fives
Albert ADISSON BFC - Besancon CPB Victory by technical superiority (VSU) - 00:32 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B23
Окончено
Achraf KOUAINSO
GES - Maizieres les Metz
Victory by fall - 01:01
- Round 1
Sofiane ESSALHI HDF - Roubaix
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C9
Окончено
Victor MISCHLER-RIEMER
GES - Schiltigheim
Allan LANDOUZY HDF - Escautpont Victory by technical superiority (VSU) - 01:14 - Round 1
GRÉCO U20 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C27
Окончено
Amerkhan CHAMANOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by forfeit - Round 1
Marwan ZAROURI HDF - Roubaix
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A7
Окончено
Ilyas LAKHDARI
HDF - WCVENIZEL
Victory by forfeit - Round 1
David BULIGA PAC - Monaco
GRÉCO U17 / 71 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B24
Окончено
Anthony DE LUCA
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:07
- Round 2
Simon AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL
GRÉCO U20 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C28
Окончено
Mehdi GRANVILLE
IDF - Ivry/Seine
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:19
- Round 2
Julien NOUGUIER ARA - Meysse
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A8
Окончено
Adil IKHLAZOV
GES - Colmar FLC
Victory by fall - 01:00
- Round 1
Lev ZARIPOV ARA - Bron
GRÉCO U17 / 71 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B25
Окончено
Ilyes BELAZZOUG
NOR - Sotteville les Rouen
Victor ROUX NAQ - Le Palais/Vienne Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A9
Окончено
Elias CHFIRI
ARA - Bourg en Bresse
Victor RICHER NAQ - Cenon Victory by fall - 01:13 - Round 1
GRÉCO U17 / 80 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
A27
Окончено
Ibragim KHATCHOUKAEV
HDF - Tourcoing LC
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Arthur GIACOMAZZI ARA - Meysse
GRÉCO U20 / 60 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C29
Окончено
Imad EL MARBOUH
GES - Stiring-Wendel
Hayk DARBINYAN PDL - Malville Victory by technical superiority (VSU) - 01:34 - Round 1
GRÉCO U17 / 65 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
C2
Окончено
Ibraguim ARSOEV
GES - Colmar FLC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:40
- Round 1
Mohamed ABDELLAOUI GES - Reims CL
GRÉCO U20 / 87 KG
(CF U17 U20 LUTTE GRÉCO 2021)
B31
Окончено
Rayan AOUINA
ARA - Clt Ferrand ASM
Duncan DACHER GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU) - 02:07 - Round 1