Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Purple / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-1
Završeno
Hasan Damdelen
London Grapple
Ethan Weston The Resistance Pobeda po poenima - 07:00
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 1 / -66,5 kg (Light)
(Day 1)
4-1
Završeno
Yaseen Morris
Carlson Gracie London
Pobedio Završnicom - 01:46
Josh Raddon 10th Planet London
Male No-Gi / Black / Adult / +97,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-1
Završeno
Rob Platt
The McGovern Academy
Alex Salisbury NOVO BJJ / Checkmat Pobeda po poenima - 10:00
Male No-Gi / Purple / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
5-1
Završeno
Dan Kirk
Chiu BJJ
Muhammed Mustafa CHECKMAT ESSEX Pobeda po poenima - 07:00
Male No-Gi / Purple / Master 1 (30+) / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
4-4
Završeno
Pedro Wrobel
Nova Forca UK
Sean Isaac O’Brien Carlson Gracie London Pobedio Završnicom - 04:10
Male No-Gi / Purple / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
3-1
Završeno
George Thomas
Carlson Gracie Clapham
Vinnie Linnen CHECKMAT INTERNATIONAL Pobedio Odlukom - 07:00
Male No-Gi / Purple / Master 1 (30+) / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
2-4
Završeno
Ryan Brinkley
Arch Martial Arts
Pobedio Završnicom - 01:31
Ben Burgess Carlson Gracie London
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 1 / -66,5 kg (Light)
(Day 1)
4-2
Završeno
Tom Clifford
Carlson Gracie Kent
Pobedio Završnicom - 02:37
Josh Raddon 10th Planet London
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
6-1
Završeno
Liam O’Brien
Escapology BJJ
Errol Lee Roger Gracie Bristol Pobedio Odlukom - 07:00
Male No-Gi / Purple / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-2
Završeno
Sam Pannett
Carlson Gracie Kent
Hasan Damdelen London Grapple Pobedio Završnicom - 06:13
Male No-Gi / Black / Master 1 (30+) / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
1-5
Završeno
Rufus Spiller
Equipe TCA
Dominic Dillon Elements Jiu Jitsu UK Pobedio Završnicom - 03:26
Male No-Gi / Purple / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
5-2
Završeno
Michael Nathan-Pepple
10th Planet London
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 03:35
Gareth Treharne Equipe TCA
Male No-Gi / Purple / Master 1 (30+) / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
4-5
Završeno
Gica Apostu
The Fighting Arts Academy
Pobedio Završnicom - 02:09
Pedro Wrobel Nova Forca UK
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
6-3
Završeno
Connor Soper
The Resistance
Nikolas Koretsis VN Team Pobedio Završnicom - 03:29
Male No-Gi / Blue / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
4-7
Završeno
Ben West
NOVO BJJ / Checkmat
Pobeda po poenima - 06:00
Guy Chatfield Carlson Gracie Kent
Male No-Gi / Purple / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
3-3
Završeno
Harry Brewster
CHECKMAT ESSEX
Harvey Beard Revolution Martial Arts UK Pobeda po poenima - 07:00
Male No-Gi / Black / Master 2 (36+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-4
Završeno
Steve O'keeffe
Revolution Martial Arts UK
Pobedio Završnicom - 02:21
Nick Brown CHECKMAT ESSEX
Male No-Gi / Purple / Master 2 (36+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
5-5
Završeno
Charley Ram
NEW SCHOOL BJJ
Craig Gibson Dynamo Fight Sports Pobeda po poenima - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-5
Završeno
Kyle Cranston
GF Team London
Fraser Francis 1066 grappling guild Pobedio Završnicom - 05:58
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 1 / -66,5 kg (Light)
(Day 1)
4-3
Završeno
Yaseen Morris
Carlson Gracie London
Tom Clifford Carlson Gracie Kent Pobeda po poenima - 05:00
Male No-Gi / Purple / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
3-2
Završeno
Vinnie Linnen
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobeda po poenima - 07:00
Mo Douglah Elements Jiu Jitsu UK
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
6-2
Završeno
Errol Lee
Roger Gracie Bristol
Harry Fall Paraestra UK Pobedio Završnicom - 07:00
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -91,5 kg (Heavy)
(Day 1)
2-6
Završeno
Martin Barclay
1066 grappling guild
Mikhail Plekhanov Carlson Gracie London Pobeda po poenima - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
5-6
Završeno
Liam Curran
The Resistance
Pobedio Završnicom - 03:57
Musa R 9.8 Jiu Jitsu
Male No-Gi / Purple / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
5-3
Završeno
Dan Kirk
Chiu BJJ
Pobedio Završnicom - 04:42
Gareth Treharne Equipe TCA
Male No-Gi / Purple / Master 4 (46+) / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
6-6
Završeno
Steve Hovenden
Dynamo Fight Sports
Stuart McLean MAD HATTERS ASYLUM Pobedio Odlukom - 05:00
Male No-Gi / Purple / Master 1 (30+) / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
4-6
Završeno
Sean Isaac O’Brien
Carlson Gracie London
Pobeda po poenima - 06:00
Gica Apostu The Fighting Arts Academy
Male No-Gi / Brown / Master 2 (36+) / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
3-6
Završeno
Osvaldo Berti
Carlson Gracie London
Jason Shaw CHECKMAT ESSEX Pobedio Završnicom - 02:55
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
2-7
Završeno
Glen Bratke
Mill Hill BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Warren Whittington Kernow bjj
Male No-Gi / Black / Adult / +97,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-3
Završeno
Alex Salisbury
NOVO BJJ / Checkmat
Pobeda po poenima - 10:00
Tye Palmer VN Team
Male No-Gi / Brown / Master 2 (36+) / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
3-7
Završeno
Steve Storey
Elements Jiu Jitsu UK
Piotr Winiarek MAD HATTERS ASYLUM Pobedio Završnicom - 02:07
Male No-Gi / Purple / Master 1 (30+) / +97,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
6-7
Završeno
Donal McCloskey
Elements Jiu Jitsu UK
Chris GRIMWOOD St Albans Submission Grappling Pobeda po poenima - 06:00