Otkrili smo da možda koristiš zastareli brauzer koji nije kompatibilan sa našom vebstranicom.
Toggle navigation
Community
Akademije
Filijale
Takmičari
Uloguj se
Napravi nalog
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Nalog
Uloguj se
Napravi nalog
Zajednica
Akademije
Filijale
Takmičari
Ranking
Best Boys 6-7 year White/Grey Belts
Poslednje izračunato пре 1 сат
Rankings
Best Boys 6-7 year White/Grey Belts
1.
Егор Пачин
MATA LEAO
30
Points
6
Wins
0
Losses
3
0
0
2.
Ахмад Нурмагомедов
MK Team & Agate
28
Points
8
Wins
4
Losses
2
1
1
3.
Robert Kaygulov
Jungle Bjj
27
Points
7
Wins
2
Losses
2
1
0
4.
Артемий Зубец
SHADOWS WAY
25
Points
9
Wins
2
Losses
2
1
0
5.
Артемий Канунников
Держава
23
Points
6
Wins
0
Losses
2
0
0
5.
Mikael Ter-Avanesov
Gymnasium
23
Points
5
Wins
1
Losses
2
1
0
7.
Чингиз Гасымов
Gymnasium
21
Points
7
Wins
2
Losses
2
0
2
8.
Семен Трофимов
SHADOWS WAY
20
Points
7
Wins
0
Losses
2
0
0
8.
Artem Osipov
Gymnasium
20
Points
4
Wins
0
Losses
2
0
0
8.
Андрей Савицкий
Scramble
20
Points
3
Wins
2
Losses
2
0
2
11.
Макар Бородюк
AF Academy
18
Points
2
Wins
0
Losses
2
0
0
12.
Владимир Журонов
Gymnasium
17
Points
5
Wins
4
Losses
1
1
2
13.
Damir Kuzmenko
АСЕ Ястреб
15
Points
5
Wins
3
Losses
1
1
0
14.
Матвей Мухин
Gymnasium
14
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
14.
Семён Морковин
Strela Team (official)
14
Points
6
Wins
3
Losses
1
1
1
16.
Матео Фрольцов
ART OF FIGHT
13
Points
3
Wins
1
Losses
1
1
0
17.
Илья Воробьев
АСЕ Ястреб
12
Points
4
Wins
1
Losses
1
1
0
17.
Михаил Шатило
СК РОСТ
12
Points
4
Wins
1
Losses
1
1
0
17.
Nikita Semenov
Universal Jiu Jitsu
12
Points
1
Wins
1
Losses
1
1
0
20.
Олег Михайлов
Gymnasium
11
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
1
20.
Илья Галиуллин
Strela Team (official)
11
Points
5
Wins
1
Losses
1
0
1
20.
Il’ya Magsumov
Strela Team (official)
11
Points
3
Wins
2
Losses
1
0
1
23.
Vladimir Khlopetskiy
Gymnasium
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
23.
Максим Короткий
Gymnasium
10
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
23.
Илья Константинов
Scramble
10
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
23.
Aleksandr Fatkin
Gojira team
10
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
0
27.
Мустафа Мустафаев
Pridebjj
9
Points
3
Wins
1
Losses
1
0
0
27.
Георгий Никонов
S.P.O.R.T. Generation
9
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
0
27.
Тимофей Кель
Держава
9
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
0
27.
Daniil Chapaev
Gymnasium
9
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
0
27.
NURTOREBI MALIK
SATTI LUX STROY AOJ
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Mark Kostyrkin
Gymnasium
9
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Artem Gordok
Fighting club bushido
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Alexander Kan
Gymnasium
9
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
0
27.
Anania Murvanidze
Georgia
9
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
0
27.
Daniel Dolina
ART OF FIGHT
9
Points
2
Wins
1
Losses
1
0
0
27.
Тимофей Семенов
Universal Jiu Jitsu
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Айсултан Джамалов
SATTI LUX STROY AOJ
9
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Амир Саидов
AF Academy
9
Points
3
Wins
0
Losses
1
0
0
27.
Artem Nazaretyan
Gojira team
9
Points
4
Wins
0
Losses
1
0
0
41.
Tarakanov Artemii
Scramble
8
Points
3
Wins
4
Losses
0
2
1
41.
Кирилл Бушуев
СК РОСТ
8
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
43.
Захар Котов
S.P.O.R.T. Generation
7
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
43.
Равиль Кашафутдинов
Jungle Bjj
7
Points
3
Wins
2
Losses
0
2
0
43.
Велимир Кубышкин
Prime jiu-jitsu
7
Points
1
Wins
4
Losses
0
2
1
46.
Мирон Бондалетов
DRAGON’S DEN VN
6
Points
2
Wins
2
Losses
0
2
0
46.
Михаил Никоноров
SHADOWS WAY
6
Points
3
Wins
2
Losses
0
1
1
46.
Иван Соколов
ART OF FIGHT
6
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
46.
Mirza Zulfigarov
Pridebjj
6
Points
1
Wins
2
Losses
0
2
0
46.
Демид Черевков
Universal Jiu Jitsu
6
Points
3
Wins
3
Losses
0
2
0
51.
Zakhar Fedunov
Hokuto BJJ Russia
5
Points
2
Wins
2
Losses
0
1
1
52.
Enrique Guerrero Trujillano
Gymnasium
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
52.
Ярослав Кобеняков
Gymnasium
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
52.
Platon Podgrebelniy
LION ACADEMY
4
Points
2
Wins
3
Losses
0
1
1
52.
Егор Дробышев
-LION academy-
4
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
52.
Карим Талыбов
Gymnasium
4
Points
3
Wins
2
Losses
0
1
1
52.
Марк Чернозуб
СК РОСТ
4
Points
3
Wins
2
Losses
0
1
0
52.
Alexey Novozhenov
Gymnasium
4
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
1
52.
Игорь Базарнов
Gojira team
4
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Maxim Kotov
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Ахмад Ибрагимов
Agate team
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
ALEKSANDR PAVLOV
Strela Team (official)
3
Points
1
Wins
3
Losses
0
0
2
60.
Марк Абрамян
Piratas BJJ Academy
3
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
0
60.
Мирон Сильвестрович
Scramble
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Эльдар Кушхов
S.P.O.R.T. Generation
3
Points
2
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Арсений Березин
Gojira team
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Ислам Арсланбеков
Pridebjj
3
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
2
60.
Roman Bezusenko
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Марк Соколов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
3
Points
1
Wins
3
Losses
0
0
2
60.
Давид Гафоров
Gymnasium
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Александр Николайчук
Universal Jiu Jitsu
3
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Daviti Chapidze
Fighting club bushido
3
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
73.
Magomed Makhmudilaev
Senna Fight Academy
2
Points
1
Wins
3
Losses
0
0
2
73.
Максим Мясников
ICON INTERNATIONAL
2
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
2
73.
Богдан Комков
Prime jiu-jitsu
2
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
1
73.
Мазалай Мазалаев
Клуб спортивного и боевого самбо "Тактик"
2
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
2
73.
Глеб Царегородцев
Gymnasium
2
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
73.
Гордей Зенин
СК РОСТ
2
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
2
73.
Павел Ерофеев
Hokuto BJJ Russia
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
73.
Тимур Узденов
AF Academy
2
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
1
81.
Артём Федотюк
Senna Fight Academy
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Тимур Такташев
Gymnasium
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
81.
Никита Карасёв
GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Maksim Samoylov
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Mansur Magomadov
Gymnasium
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Иван Малахов
Gymnasium
1
Points
2
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Мард Абдуллазаде
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Егор Гутин
MATA LEAO
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
81.
Макар Авдонькин
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Georgui Anisimov
CHECKMAT INTERNATIONAL
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
81.
Михаил Сторчак
Gymnasium
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Максим Чемакин
Strela Team (official)
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Степан Баландин
Strela Team (official)
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Dmitry Savenkov
Кодокан Син-Рю
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Даниил Хиврич
Dragon's Den Russia
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Арсений Ануфриев
Agate team
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Лев Скоробогатов
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
81.
Guseinov Nabiyulla
Pridebjj
1
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
81.
Максим Усольцев
Gracie Barra Novosibirsk
1
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
1
81.
Пётр Пак
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
‹
1
2
›