Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-10
Färdig
Logan Ross
CrossKick
Shaun Hafez Border Martial Arts Academy
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Featherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-13
Färdig
Logan Ross
CrossKick
Shaun Hafez Border Martial Arts Academy
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-16
Färdig
Cooper Thompson
Paragon/GFTeam Ms
Mujahed Ihmoud Border Martial Arts Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-19
Färdig
Tyler Webb
All Heart Jiu Jitsu & MMA
Brandon Martinez Border Martial Arts Academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Featherweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-25
Färdig
Tyler Webb
All Heart Jiu Jitsu & MMA
Brandon Martinez Border Martial Arts Academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-25
Färdig
Caleb McNease
GFTeam TN
Eli Hester UFM Fitness & MMA
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-19
Färdig
Preston Whiteside
Chilcutt's Memphis MMA
Kimberlee Reyes Harris Holt Martial Arts Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Beginner / Cruiserweight (116-125 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-22
Färdig
Caleb McNease
GFTeam TN
Eli Hester UFM Fitness & MMA
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / White or Grey w/White / Middleweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-28
Färdig
Kimberlee Reyes
Harris Holt Martial Arts Academy
Preston Whiteside Chilcutt's Memphis MMA
DC... Womens No-Gi / Intermediate / Absoulte
(Saturday June 9th)
C-38
Färdig
Stephanie Sullivan
Triad Martial Arts
Samantha Schultz Border Martial Arts Academy
Mens No-Gi / Intermediate / Adult / Ultraweight (225-235 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
C-55
Färdig
Joseph Davenport
Prattville Fitness Kickboxing and MMA
Trey Smith Shackelford's MMA
Mens No-Gi / Advanced / Adult / Superweight (214-224 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
D-55
Färdig
Frank Middleton
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Casey Cox Tupelo Jiu Jitsu Academy
Mens No-Gi / Advanced / Executive / Middleweight (170-180 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
F-51
Färdig
Drew Chiles
Midtown Grappling Academy
Juan Guerra Midtown Grappling Academy
Mens Gi / Blue / Adult / Lightheavyweight (192-202 lbs.) / Male
(Saturday June 9th)
A-65
Färdig
Zachery Rogers
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Tori Flen Prattville Fitness Kickboxing and MMA
Youth 1- Gi / 10-11 years / White or Grey w/white stripe / Beginner White Belt (with submissions) / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-27
Färdig
Aubrey Thompson
Paragon/GFTeam Ms
Everett Casey All Heart Jiu Jitsu & MMA
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Cruiserweight (106-115 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-13
Färdig
Everett Casey
All Heart Jiu Jitsu & MMA
Aubrey Thompson Paragon/GFTeam Ms
Youth 1- Gi / 10-11 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (96-105 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-13
Färdig
Eddie Rocheleau
Shackelford's MMA
Tristen Prince BackWoods Grappling Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Intermediate / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
A-18
Färdig
Nikolai Figueroa
Harris Holt Martial Arts Academy
Derrick Soard Harris Holt Martial Arts Academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Solid Grey or Grey w/Black / Heavyweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-34
Färdig
Derrick Soard
Harris Holt Martial Arts Academy
Kimberlee Reyes Harris Holt Martial Arts Academy
Youth 2- Gi CO-ED Division / 12-13 years / Orange / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-31
Färdig
Nikolai Figueroa
Harris Holt Martial Arts Academy
Ryder Sisson The House MMA Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 12-13 years / Advanced / Lightfeatherweight (76-85 lbs.)
(Saturday June 9th)
C-33
Färdig
Ryder Sisson
The House MMA Academy
Nikolai Figueroa Harris Holt Martial Arts Academy
Youth 2- No-Gi CO-ED Division / 16-17 years / Beginner / Featherweight (126-135 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-22
Färdig
Daniel Martinez-Miranda
Border Martial Arts Academy
Autumn Jones UFM Fitness & MMA
Mens No-Gi / Intermediate / Executive / Superultraweight (236 lbs. +) / Male
(Saturday June 9th)
C-52
Färdig
Steven Spence
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Michael Cummings American Top Team
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-1
Färdig
Jared Tan
Harris Holt Martial Arts Academy
Vann på poäng - 02:00
Nash Fisher Border Martial Arts Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
C-1
Färdig
Delaney Denton
All Heart Jiu Jitsu & MMA
Vann på poäng - 02:00
Anna Schultz Border Martial Arts Academy
Youth 1- No-Gi / 4-5 years / Novice / Lightweight (41-50 lbs. )
(Saturday June 9th)
A-2
Färdig
Rhys Jackson
Border Martial Arts Academy
Vann på poäng - 02:00
Kash Strodtman Border Martial Arts Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
C-2
Färdig
Paisley Flanagan
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 02:00
Noah Jackson Border Martial Arts Academy
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Featherweight (46-55lbs.)
(Saturday June 9th)
F-1
Färdig
Cooper Stafford
CrossKick
Ella Schultz Border Martial Arts Academy Vann på poäng - 02:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (86-95 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-4
Färdig
Joshua Harris
CrossKick
Vann på Submission - 02:56
Cooper Poole Chilcutt's Memphis MMA
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightfeatherweight (45 lbs. & under)
(Saturday June 9th)
A-5
Färdig
Paisley Flanagan
Memphis Judo and Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Ameer Nasser Border Martial Arts Academy
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Advanced / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
F-4
Färdig
Cooper Thompson
Paragon/GFTeam Ms
ETHYN SALLER Team Shawn Hammonds Vann på Submission - 00:41
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightfeatherweight (66-75 lbs.)
(Saturday June 9th)
D-1
Färdig
Ella Waddell
Ingram's Martial Arts
Vann på poäng - 03:00
Spencer Pullen Border Martial Arts Academy