Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-1
Färdig
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Lisa Vestin IK Södra Vann via Ippon - 01:39
U9 GRP02
(Dag 1)
1-1
Färdig
Vidar Eriksson
Oxelösunds Judoklubb
Zainab Ayadi Oxelösunds Judoklubb Vann på Wazari - 01:30
U9 GRP01
(Dag 1)
3-1
Färdig
Leya Nsundi
IK Södra
Vann via Ippon - 01:26
Vincent Kollberg-Linder IK Södra
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-4
Färdig
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Vann på Wazari
Felicia Heyder Ekerö Judoklubb
U9 GRP01
(Dag 1)
3-2
Färdig
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Damian Panait Amager Judo Skole Vann via Ippon - 01:02
U9 GRP03
(Dag 1)
3-7
Färdig
Svante Danielsson
IK Södra
Vann på domslut
Alfred Fristedt IK Södra
FU11 GRP02
(Dag 1)
1-2
Färdig
Zoe Aunola
IK Södra
Evielle Nsundi IK Södra Vann via Ippon - 00:43
PU11 GRP04
(Dag 1)
2-10
Färdig
Linus Lorenzen
IK Södra
Vann via Ippon - 00:35
Alve Hellberg IK Södra
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-3
Färdig
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Felix Widing IK Södra Vann via Ippon - 01:19
PU11 GRP04
(Dag 1)
2-11
Färdig
Jonathan Erling
Oxelösunds Judoklubb
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 01:49
U9 GRP03
(Dag 1)
3-8
Färdig
Neliah Nsundi
IK Södra
Vann via Ippon - 01:19
Tim Magnusson Norrköpings Judoklubb
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-4
Färdig
Rayane Oubad
IK Södra
Vann via Ippon - 01:50
Milo Larsson Upplands Väsby Judoklubb
PU13 GRP01
(Dag 1)
2-16
Färdig
Max Bouveng Elsén
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon
Levi Magyari Upplands Väsby Judoklubb
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-5
Färdig
Milian Hjälle
IK Södra
Vann via Ippon - 01:50
Alexander Bouiche IK Södra
PU11 GRP01
(Dag 1)
3-13
Färdig
Isak Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Vann på Wazari
Elliot Eriksson Castillo Saltsjö JK
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-6
Färdig
Anton Sjöberg
Upplands Väsby Judoklubb
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb Vann på Wazari
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-19
Färdig
Alvin Vestin
IK Södra
Vann via Ippon - 02:45
Eric Rosenqvist IK Södra
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-2
Färdig
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 01:45
Astrid Nilsson Visby judoklubb
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-15
Färdig
Tim Sellstone
IK Södra
Vann via Ippon - 00:39
Asadullah Sultanov TVKF
U9 GRP02
(Dag 1)
1-7
Färdig
Vidar Eriksson
Oxelösunds Judoklubb
Felix Sisohore Nilsson IK Södra Vann via Ippon - 01:01
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-5
Färdig
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon
Sonja Olsson IK Södra
FU11 GRP02
(Dag 1)
1-8
Färdig
Zoe Aunola
IK Södra
Vann via Ippon - 01:04
Agnes Thimgren Upplands Väsby Judoklubb
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-18
Färdig
Edvard Cegrell
IK Södra
Vann på domslut
Mikael Lindgren Saltsjö JK
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-9
Färdig
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Vann via Ippon - 01:52
Sixten Jansson Högdalens Judoklubb
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-10
Färdig
Felix Widing
IK Södra
Vann på Wazari - 01:29
Rayane Oubad IK Södra
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-20
Färdig
Joel Larsen
Amager Judo Skole
Vann via Ippon - 02:13
Oscar Borin Oxelösunds Judoklubb
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-11
Färdig
Milian Hjälle
IK Södra
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 00:36
U9 GRP01
(Dag 1)
3-3
Färdig
Leya Nsundi
IK Södra
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Vann via Ippon - 01:38
PU11 GRP04
(Dag 1)
2-12
Färdig
Linus Lorenzen
IK Södra
Jonathan Erling Oxelösunds Judoklubb Vann på domslut
U9 GRP01
(Dag 1)
3-4
Färdig
Vincent Kollberg-Linder
IK Södra
Damian Panait Amager Judo Skole Vann via Ippon - 01:48
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-12
Färdig
Alexander Bouiche
IK Södra
Vann via Ippon
Anton Sjöberg Upplands Väsby Judoklubb
U9 GRP03
(Dag 1)
3-9
Färdig
Svante Danielsson
IK Södra
Neliah Nsundi IK Södra Vann via Ippon - 01:07