Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniors / Male / 8-9 / -38 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B1
Färdig
Emil Runesson
Stora Höga Kyokushin Karate
Karol Grzymala-Lubanski Brynäs Kyokushin Karate Vann på poäng - 01:30 - Round 2
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A1
Färdig
Melvin Mahato
Brynäs Kyokushin Karate
Vann på poäng - 01:35
- Round 2
Theodor Nordfeldt Stora Höga Kyokushin Karate
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A2
Färdig
Hasnain Gill
IF Lunds Karate Kyokushinkai
Vann på poäng - 01:30
- Round 2
Alvin Eriksson Stora Höga Kyokushin Karate
Juniors / Female / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C1
Färdig
Mariia Poberezhniak
Brynäs Kyokushin Karate
Vann på poäng - 02:30
- Round 2
Felice Lindblom Brynäs Kyokushin Karate
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A3
Färdig
Melvin Mahato
Brynäs Kyokushin Karate
Vann på poäng - 00:44
- Round 1
Valter Vernberg Stora Höga Kyokushin Karate
Juniors / Female / 8-9 / -38 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C4
Färdig
Kenza Musa
Stenungsund Kyokushin Karate
Vann på poäng - 01:30
- Round 2
Neyla Musa Stenungsund Kyokushin Karate
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A4
Färdig
Hasnain Gill
IF Lunds Karate Kyokushinkai
Filip Stridsberg Stora Höga Kyokushin Karate Vann på poäng - 01:30 - Round 2
Juniors / Female / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C2
Färdig
Mariia Poberezhniak
Brynäs Kyokushin Karate
Vann på poäng - 00:48
- Round 1
Unknown User Brandbergens Karate Kai
Juniors / Male / 10-11 / -35 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A9
Färdig
Robin Johansson
Landvetter Kyokushin Karate
Vann på domslut - 00:34
- Round 1
Simon Diaz IF Lunds Karate Kyokushinkai
Juniors / Male / 8-9 / -38 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B2
Färdig
Amerris Stoyanov Costea
Karate Syd
Felix Engström Brynäs Kyokushin Karate Vann på domslut - 01:30 - Round 2
Juniors / Female / 8-9 / -38 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C5
Färdig
Kenza Musa
Stenungsund Kyokushin Karate
Vann på poäng - 01:30
- Round 2
Hilma Wallentin Brynäs Kyokushin Karate
Juniors / Female / 10-11 / -35 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B5
Färdig
Mariia Kuzmenko
Karate Syd
Vann på poäng - 01:02
- Round 1
Ella Johansson Larsson Stora Höga Kyokushin Karate
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A5
Färdig
Theodor Nordfeldt
Stora Höga Kyokushin Karate
Hasnain Gill IF Lunds Karate Kyokushinkai Vann på poäng - 00:41 - Round 1
Juniors / Female / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C3
Färdig
Unknown User
Brandbergens Karate Kai
Vann på poäng - 02:30
- Round 2
Felice Lindblom Brynäs Kyokushin Karate
Juniors / Male / 8-9 / -38 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B3
Färdig
Karol Grzymala-Lubanski
Brynäs Kyokushin Karate
Felix Engström Brynäs Kyokushin Karate Vann på domslut - 01:30 - Round 2
Juniors / Male / 10-11 / -35 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A10
Färdig
Tomek Grzymala-Lubanski
Brynäs Kyokushin Karate
Vann på domslut - 01:30
- Round 2
Linus Winstrand Stora Höga Kyokushin Karate
Juniors / Female / 10-11 / -35 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B6
Färdig
Mariia Kuzmenko
Karate Syd
Vann på poäng - 01:18
- Round 1
Helin Daher Arendal Karateklubb
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A6
Färdig
Alvin Eriksson
Stora Höga Kyokushin Karate
Vann på poäng - 01:30
- Round 2
Valter Vernberg Stora Höga Kyokushin Karate
Juniors / Female / 8-9 / -38 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C6
Färdig
Hilma Wallentin
Brynäs Kyokushin Karate
Neyla Musa Stenungsund Kyokushin Karate Vann på poäng - 01:30 - Round 2
Juniors / Male / 8-9 / -38 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B4
Färdig
Emil Runesson
Stora Höga Kyokushin Karate
Amerris Stoyanov Costea Karate Syd Vann på poäng - 01:30 - Round 2
Juniors / Male / 10-11 / -43 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C7
Färdig
Louis Kärnsby
Keiko Karate Sällskap
Douglas Ihrlund Stenungsund Kyokushin Karate Vann på poäng - 01:30 - Round 2
Juniors / Male / 10-11 / -35 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A11
Färdig
Wiljam Frigård
Brynäs Kyokushin Karate
Vann på poäng - 02:30
- Round 2
Philippos Zampelis IF Lunds Karate Kyokushinkai
Juniors / Female / 10-11 / -35 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B7
Färdig
Helin Daher
Arendal Karateklubb
Ella Johansson Larsson Stora Höga Kyokushin Karate Vann på domslut - 01:30 - Round 2
Juniors / Male / 10-11 / -43 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C8
Färdig
Elias Eklund Björkenstam
Brynäs Kyokushin Karate
Vann på full Ippon - 01:11
- Round 1
Thor Lieu Brandbergens Karate Kai
Juniors / Male / 10-11 / -43 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C9
Färdig
Andrei Vanghelescu
Brynäs Kyokushin Karate
Vann på poäng - 00:28
- Round 1
Benyamin Ahlström Stenungsund Kyokushin Karate
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A7
Färdig
Melvin Mahato
Brynäs Kyokushin Karate
Vann på domslut - 01:30
- Round 2
Filip Stridsberg Stora Höga Kyokushin Karate
Juniors / Female / 10-11 / -43 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B8
Färdig
Filippa Lindblom
Brynäs Kyokushin Karate
Vann på domslut - 02:30
- Round 2
Emily Thomas Bollebygds Kyokushin Kai
Juniors / Male / 10-11 / -35 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A12
Färdig
Robin Johansson
Landvetter Kyokushin Karate
Tomek Grzymala-Lubanski Brynäs Kyokushin Karate Vann på poäng - 01:30 - Round 2
Juniors / Male / 8-9 / -30 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
A8
Färdig
Hasnain Gill
IF Lunds Karate Kyokushinkai
Alvin Eriksson Stora Höga Kyokushin Karate Vann på domslut - 01:30 - Round 2
Juniors / Female / 10-11 / -43 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B9
Färdig
Anna Bråten Cummins
Lørenskog Karate Klubb
Jonna Jodal-Göthfors Landvetter Kyokushin Karate Vann på poäng - 02:30 - Round 2
Juniors / Male / 10-11 / -43 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
C10
Färdig
Emanuel Agrell
Karate Syd
Hjalmar Rosell Stora Höga Kyokushin Karate Vann på poäng - 02:30 - Round 2
Juniors / Female / 10-11 / -51 kg
(Lördag Stenungsund Arena)
B12
Färdig
Idde Hofer
Bollebygds Kyokushin Kai
Agnes Nyström Bollebygds Kyokushin Kai Vann på full Ippon - 00:57 - Round 1