Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C1
Färdig
Benjamin FROMENT
ARA - Clt Ferrand ASM
Vann via VT (brottning) - 00:52
- Round 1
Julien TORRES-GARCIA ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B1
Färdig
Gocha KUPREISHVILI
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - Round 2
Hamzat SHIDAEV BFC - Besancon CPB
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A1
Färdig
Yigit TOPOGLU
BFC - Torcy ZL
Zelimkhan SAAYEV ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 00:42 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B2
Färdig
Khamzat ADAMOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Kassim KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine Victory by technical superiority (VSU) - 00:51 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A2
Färdig
Ellias SAHBANI
IDF - Paris LO
Mossa AKHMADOV OCC - Toulouse LC Vann via VT (brottning) - 00:23 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C2
Färdig
Antonin CLAVERIE
ARA - Aulnat
Vann på VS1 (brottning) - 01:11
- Round 2
Mohammed REZGUI IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A3
Färdig
Theo GUILLOT
NOR - Rouen ASPTT
Victory by technical superiority (VSU) - 00:47
- Round 2
Maxime VENET PAC - St Laurent du Var
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B3
Färdig
Apti YOUSSOUPOV
BFC - Chalon/Saone AC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:26
- Round 2
Robert REPNICOV GES - Chalons en Champagne
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C3
Färdig
Giorgi TIGISHVILI
ARA - Lyon St Priest
Vann via VT (brottning) - 02:08
- Round 1
Anas SAMIR HDF - Tourcoing LC
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A4
Färdig
Chris GIANOLI
PAC - La Seyne/Mer OL
Adam DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 02:34 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C4
Färdig
Sofiane BEN BOUBAKER
PAC - La Seyne/Mer OL
Hussein MOURTAZALIEV OCC - Toulouse LC Vann via VT (brottning) - 01:29 - Round 2
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B4
Färdig
Burak-Mehmet HAN
ARA - Clt Ferrand ASM
Djabrail DJAMALKHANOV OCC - Toulouse LC Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A5
Färdig
Magamed DELIEV
ARA - Aulnat
Victory by technical superiority (VSU) - 01:12
- Round 1
Pierre Yves MISERERE BFC - Champforgeuil
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C5
Färdig
Tristan GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Maxime CLODEREE HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 02:41 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A6
Färdig
Faisal Ahmad RAHIMI
IDF - Paris LO
Hugo CUENOT OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU) - 02:04 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B20
Färdig
Sayed Mohammad AMIRI
PAC - La Garde KCM
Aymeric GIRONDE ARA - Aulnat Vann på VS1 (brottning) - 00:56 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A24
Färdig
Philippe AZA GNANDJI
GES - Chalons en Champagne
Vann på VS1 (brottning) - 00:32
- Round 2
Evan SEIFFERT ARA - Aulnat
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C6
Färdig
Aylian GIRONDE
ARA - Aulnat
Khalil AKBARI IDF - Paris LO Victory by points (VPO1) - 03:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B22
Färdig
Imran ADILGERIYEV
HDF - Tourcoing LC
Vann via VT (brottning) - 00:29
- Round 1
Othman EL KADDIOUI ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A26
Färdig
Khizir DASIYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by technical superiority (VSU) - 01:13
- Round 2
Rida DJEFFAL ARA - Lyon St Priest
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B5
Färdig
Gocha KUPREISHVILI
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 00:50
- Round 1
Ali MAAMATOU ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B6
Färdig
Kassim KHERBOUCHE
IDF - Ivry/Seine
Vann via VT (brottning) - 00:35
- Round 1
Omer SAHIN ARA - Cluses LO
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A27
Färdig
Aboubakar ZAOURBEKOV
GES - Chalons en Champagne
Victory by technical superiority (VSU) - 01:04
- Round 1
Djalidson MADI ARA - Lyon St Priest
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B7
Färdig
Apti YOUSSOUPOV
BFC - Chalon/Saone AC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:32
- Round 1
Mehmet KESKIN ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C24
Färdig
Roulsan MOUSSAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Vann via VT (brottning) - 01:49
- Round 1
Walid Elias DAHMANI OCC - Montauban CL
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A7
Färdig
Zelimkhan SAAYEV
ARA - Lyon St Priest
Vann via VT (brottning) - 00:42
- Round 2
Mossa AKHMADOV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B8
Färdig
Djabrail DJAMALKHANOV
OCC - Toulouse LC
Vann via VT (brottning) - 01:44
- Round 1
Jules VAZEILLES ARA - Chamalieres
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C25
Färdig
Mickael PIEDFORT GUNGOR
ARA - Clt Ferrand ASM
Simon AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL Victory by technical superiority (VSU) - 00:55 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C26
Färdig
Ayham ALHENDI
ARA - Clt Ferrand ASM
Kaan SUBASI ARA - Cluses LO Vann via VT (brottning) - 00:37 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B23
Färdig
Anthony TETARD
BFC - Torcy ZL
Yanisse MADI ARA - Clt Ferrand ASM Vann via VT (brottning) - 01:11 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A8
Färdig
Theo GUILLOT
NOR - Rouen ASPTT
Victory by technical superiority (VSU) - 01:30
- Round 1
Anton RECKI HDF - Tourcoing LC
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C7
Färdig
Benjamin FROMENT
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by points (VPO) - 01:10
- Round 1
Antonin CLAVERIE ARA - Aulnat