Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -50 kg
(Saturday 13:th of October)
A45
Färdig
Ryan Andersson
Minami Budokai
Melwin Hansson SKIFT
JJ Fighting, Barn / Pojkar 13–15 år / -60 kg
(Saturday 13:th of October)
A39
Färdig
Hugo Normark
Holmsund-Obbola Kampsport IF
Hugo Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting, Barn / Mixed 11–12 år / +55 kg
(Saturday 13:th of October)
C39
Färdig
Alina Andersson
Rasmus Bäck Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
A14
Färdig
Parham Goodarzi
SKIFT
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Flickor 13–15 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B38
Färdig
Livia Högbom
Nacka Dojo IF
Hilma Helin Nacka Dojo IF
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / +94 kg
(Saturday 13:th of October)
C61
Färdig
Jacob Andersson
Nacka Dojo IF
Oscar Uddman Jansson Budoklubben Shindo
JJ Fighting / Herrar Senior Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C42
Färdig
Nicklaes Malmsten
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Kimmo Kivelä Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Fighting / Flickor U18 Elit / +70 kg
(Saturday 13:th of October)
C64
Färdig
Astrid Rubensson
SKIFT
Amanda Holmqvist Linköpings Budoklubb
JJ Newaza / Pojkar U18 Amatör / -69 kg
(Saturday 13:th of October)
C48
Färdig
Erik Hansson
Piteå Ju-jutsuklubb
Eli Lundberg IKSU
JJ Newaza / Herrar Senior Amatör / -77 kg
(Saturday 13:th of October)
A48
Färdig
Kimmo Kivelä
Örnsköldsviks Kampsportsförening
Samuel Modée Solna Ju-jutsu Klubb
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Saturday 13:th of October)
A3
Färdig
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Ryan Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Saturday 13:th of October)
A1
Färdig
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 03:00
Ryan Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B1
Färdig
Albin Högbom
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 00:12
Teodor Söderberg SKIFT
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C1
Färdig
Vincent Kiirikki
Nacka Dojo IF
Viggo Richter Nacka Dojo IF Vann på Submission - 00:45
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C2
Färdig
Isola Larsson
SKIFT
Vann på Submission - 00:19
Elliot Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B2
Färdig
Elton Ekström
Nacka Dojo IF
Mira Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening Vann på poäng - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C3
Färdig
Viggo Richter
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 00:41
Nathalie Åkerman Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A4
Färdig
Liam Klysing
SKIFT
Liam Knutsson Vann på poäng - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B5
Färdig
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Remus Jacobsson SKIFT Vann på domslut - 03:00
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C7
Färdig
Neo Tered
Dynamix Köping Idrottsförening
Vann på poäng - 03:00
Wilmer Axerell Björkman Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -25 kg
(Saturday 13:th of October)
A2
Färdig
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 03:00
Ryan Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C8
Färdig
Oskar Nordén
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 03:00
Oscar Ahlm Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A5
Färdig
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 00:51
Emrik Dahlberg Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B3
Färdig
Albin Högbom
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 01:37
Mira Hellsten Örnsköldsviks Kampsportsförening
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A6
Färdig
Liam Knutsson
Vann på Submission - 02:50
Evielle Nsundi Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C4
Färdig
Vincent Kiirikki
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 00:48
Elliot Sundberg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
B6
Färdig
Elliot Winqvist
SKIFT
Vann på domslut - 03:00
Hedvig Dyrssen Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -45 kg
(Saturday 13:th of October)
C10
Färdig
Wilmer Axerell Björkman
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 02:14
Oscar Ahlm Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 6–8 år / -35 kg
(Saturday 13:th of October)
A7
Färdig
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 03:00
Julian Von Waldegg Nacka Dojo IF
JJ Newaza, Barn / Mixed 9–10 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
B4
Färdig
Teodor Söderberg
SKIFT
Elton Ekström Nacka Dojo IF Vann på poäng - 00:08
JJ Newaza, Barn / Mixed 11–12 år / -40 kg
(Saturday 13:th of October)
C6
Färdig
Nathalie Åkerman
Nacka Dojo IF
Vann på poäng - 03:00
Vincent Kiirikki Nacka Dojo IF
JJ Fighting, Barn / Mixed 6–8 år / -30 kg
(Saturday 13:th of October)
A15
Färdig
Liam Klysing
SKIFT
Manfred Larsson SKIFT Vann på poäng - 02:00