Ми виявили, що ви можете використовувати застарілий браузер, несумісний із нашим сайтом.
Турніри
Детальніше
Функції та ціни
Табло
Прямі трансляції
Платформа федерації
Докладніше про smoothcomp
Підтримка
Спільнота
Академії
Афіліації
Атлети
Вхід
Створити акаунт
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Обліковий запис
Вхід
Створити акаунт
Турніри
Майбутні турніри
Пройшли турніри
Ваші турніри
Спільнота
Академії
Афіліації
Атлети
Детальніше
Функції та ціни
Табло
Прямі трансляції
Платформа федерації
Докладніше про smoothcomp
Підтримка
BC Open 2022
29 Apr - 01 May
Зареєструватись
Інфо
рмація
Учасник
284
Сутичка
Сітки
та розклад
Результати
Зареєструватись
Сітка
New schedule
Beta
Sunday Sport Martial Arts
Saturday Submission Grappling
Friday WKC Continuous Fighting
Times are
dynamic
and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Показати мат
Mat 1
eta
сутичка
категорія
10:12 am
2
Soft Traditional Forms
Stage 1
10:26 am
1
Soft Traditional Forms (Black)
Stage 1
10:22 am
1
Soft Open Forms
Stage 1
10:30 am
2
Soft Traditional Weapons
Stage 1
10:45 am
4
Soft Open Weapons
Stage 1
11:03 am
5
Hard Traditional Forms 9-10 (White-Orange)
Stage 1
11:21 am
4
Hard Traditional Forms 9-10 (White-Orange) Female
Stage 1
11:43 am
2
Hard Traditional Forms 9-10 (Green- Brown)
Stage 1
11:46 am
2
Hard Traditional Forms 9-10 (Black)
Stage 1
11:59 am
3
Point Fighting 9-10 White-Orange
12:14 pm
2
Point Fighting 9-10 Female
12:24 pm
4
Hard Traditional Forms 15-17 Black
Stage 1
12:50 pm
7
Point Fighting 15-17
1:23 pm
3
Hard Traditional Forms 18+ (Blue-Brown)
Stage 1
1:31 pm
7
Hard Traditional Forms 18+ (Black)
Stage 1
1:59 pm
5
Hard Open Forms/Advanced
Stage 1
2:38 pm
1
Hard Traditional/Open Weapons
Stage 1
3:06 pm
15
Point Fighting 18+ Black
Показати мат
Mat 2
eta
сутичка
категорія
10:07 am
4
Hard Traditional Forms 6 and under
Stage 1
10:18 am
4
Hard Traditional Forms 7-8
Stage 1
10:27 am
4
Hard Traditional Forms 7-8 Female
Stage 1
10:40 am
2
Hard Traditional Forms 7-8 (Green-Brown)
Stage 1
10:51 am
3
Point Fighting 7-8
11:05 am
2
Point Fighting 7-8 (Green-brown)
11:22 am
4
Hard Traditional Forms 11-12 Orange-Green
Stage 1
11:31 am
8
Hard Traditional Forms 11-12 Brown
Stage 1
11:56 am
2
Hard Traditional Forms 11-12 Black
Stage 1
12:11 pm
6
Point Fighting 11-12 Male
12:43 pm
3
Point Fighting 11-12 Female
1:18 pm
3
Point Fighting 11-12 Black
1:36 pm
4
Hard Traditional Forms 13-14 (Green - Brown)
Stage 1
1:46 pm
5
Hard Traditional Forms 13-14 (Black)
Stage 1
2:16 pm
3
Point Fighting 13-14
2:33 pm
2
Point Fighting 13-14(male)
2:51 pm
3
Point Fighting 13-14 Black Female
3:07 pm
4
Point Fighting 13-14 Black Male
2:45 pm
1
40+ Underbelt Weapons
Stage 1
2:49 pm
2
Hard Traditional Forms 40+
Stage 1
4:07 pm
3
Point Fighting 40+ Female
4:17 pm
2
Point Fighting 40+