Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Junior Kickboxing / -37kg
(Saturday)
A-1
已完成
Isak Sundesson
stockholm kickboxning
Won by points - 03:00
- Round 1
ISAAC HULME Dragon Warriors WMAC
Men / Kick Light / -63kg
(Saturday)
A-2
已完成
Mohammed Telaie
Östersunds Kampsportsförening
Issa Khodr Södermalms Shaolin Förening Won by points - 06:00 - Round 2
Men / Kick Light / -69kg
(Saturday)
A-3
已完成
FINLAY SMITH
Dragon Warriors WMAC
Won by points - 06:00
- Round 2
Ali Aony Shogun Syrian Club
Men / Low Kick / -71kg
(Saturday)
A-4
已完成
JAMES RENWICK
Dragon Warriors WMAC
Omar Kodah Fighter Muay Thai Förening Won by Technical Knockout (tko) - 01:40 - Round 0
Men / Junior Kickboxing / -37kg
(Saturday)
A-5
已完成
Isak Sundesson
stockholm kickboxning
Won by points - 03:00
- Round 1
Lukas Frost West Coast Kickboxing Kampsportsförening
Men / Kick Light / -63kg
(Saturday)
A-6
已完成
Issa Khodr
Södermalms Shaolin Förening
BEN JOHNSTONE Dragon Warriors WMAC Won by Disqualification (disqualification) - 02:00 - Round 0
Men / Kick Light / -69kg
(Saturday)
A-7
已完成
FINLAY SMITH
Dragon Warriors WMAC
Won by points - 06:00
- Round 2
KIRK PATON Dragon Warriors WMAC
Men / Low Kick / -71kg
(Saturday)
A-8
已完成
Omar Kodah
Fighter Muay Thai Förening
Lucas Naaman stockholm kickboxning Won by points - 06:00 - Round 2
Women / Junior Kickboxing / -37kg
(Saturday)
A-9
已完成
VICTORIA RIDDET
Dragon Warriors WMAC
Won by points - 03:00
- Round 1
Lovisa Sjölander Da Costa Fightclub Freestyle Stockholm IF
Men / Junior Kickboxing / -49kg
(Saturday)
A-10
已完成
KIERAN RAE
Dragon Warriors WMAC
Nemo Rojas West Coast Kickboxing Kampsportsförening Won by points - 03:00 - Round 1
Women / Junior Kickboxing / -57kg
(Saturday)
A-12
已完成
Vanessa Romanowski
Fightclub Freestyle Stockholm IF
Won by points - 02:00
- Round 1
PAIGE O'BRIEN Dragon Warriors WMAC
Men / Junior Kickboxing / -57kg
(Saturday)
A-13
已完成
LOUIS COOK
Dragon Warriors WMAC
Anton Nilsson Kalvhagen Sthlm IF Won by points - 06:00 - Round 2
Men / Junior Kickboxing / -49kg
(Saturday)
A-11
已完成
Nemo Rojas
West Coast Kickboxing Kampsportsförening
Isak Sundesson stockholm kickboxning Won by points - 03:00 - Round 1
Men / Junior Kickboxing / -65kg
(Saturday)
A-14
已完成
NATHAN HAYWOOD
Dragon Warriors WMAC
MYOLAN REDDY Dragon Warriors WMAC Won by points - 02:00 - Round 1
Men / Kick Light / -74kg
(Saturday)
A-15
已完成
Magnus Leander
Kalvhagen Sthlm IF
Won by points - 06:00
- Round 2
Niklas Eberstein Östersunds Kampsportsförening
Women / Junior Kickboxing / -49kg
(Saturday)
A-16
已完成
CAITLYN MILLAR
Dragon Warriors WMAC
Won by points - 04:30
- Round 2
CHLOE MILLAR Dragon Warriors WMAC
Women / Kick Light / -55kg
(Saturday)
A-17
已完成
ISLA BLACK
Dragon Warriors WMAC
Won by points - 06:00
- Round 2
MEGAN DAY Dragon Warriors WMAC
Women / Kick Light / -60kg
(Saturday)
A-18
已完成
AIMIE JOHNSON
Dragon Warriors WMAC
Won by points - 06:00
- Round 2
LUCY ARNOLD Dragon Warriors WMAC
Men / Low Kick / -67kg
(Saturday)
A-19
已完成
Alexander Johannesson
Fighter Muay Thai Förening
Won by Technical Knockout (tko) - 02:00
- Round 1
Daniel Lamont Dragon Warriors WMAC
Men / Low Kick / -75kg
(Saturday)
A-20
已完成
Patrik Stern
stockholm kickboxning
Won by points - 06:00
- Round 2
Christian Haddad stockholm kickboxning
Men / Kick Light / -89kg
(Saturday)
A-21
已完成
Peter Wallin
Masthuggets Kampsportsklubb
Won by Technical Knockout (tko) - 01:51
- Round 0
MACAULEY CLARKE Dragon Warriors WMAC
Men / K1 / -60kg
(Sunday)
A-1
已完成
Toral Agaev
Olympia Kampsportförening
Sam Ghoroghi Fighter Muay Thai Förening Won by points - 06:00 - Round 2
Men / K1 / -67kg
(Sunday)
A-2
已完成
Najib Ghaderi
Fighter Muay Thai Förening
Won by points - 06:00
- Round 2
Elias Bahmouch stockholm kickboxning
Women / K1 / -70kg
(Sunday)
A-3
已完成
Johanna Andersson
Fighter Muay Thai Förening
Won by points - 06:00
- Round 2
Pascale LEMAIRE FWDA
Women / K1 / +70kg
(Sunday)
A-4
已完成
Lamija Handan
Masthuggets Kampsportsklubb
Anna Rantanen BK Slagskeppet Muay Thai Won by points - 06:00 - Round 2
Men / K1 / -91kg
(Sunday)
A-5
已完成
Kenneth Ritvall
West Coast Kickboxing Kampsportsförening
Pavlo Golovanchuk Fightclub Freestyle Stockholm IF Won by points - 06:00 - Round 2
Men / K1 / +91kg
(Sunday)
A-6
已完成
Majid Fallah
Won by Knockout (ko) - 02:00
- Round 0
Joacim Nijie Föreningen Västerås Kampsportcenter
Women / Super Fight / -72,5kg
(Sunday)
A-7
已完成
Dorothea Schander
Masthuggets Kampsportsklubb
Won by points - Round 0
Nikita Lindblad stockholm kickboxning
Men / K1 / -75kg
(Sunday)
A-8
已完成
Otman Boujerad
Fighter Muay Thai Förening
Otabek Ergashev Sweden Top Team Won by Disqualification (disqualification) - Round 0