Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Cruiserweight (81-90 lbs.)
(Day 1)
G-1
已完成
Gavin Dyson
Team Mongoose BJJ
Race Hargrave Rush MMA Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Middleweight (61-70 lbs.)
(Day 1)
A-1
已完成
Redek Hargrave
Rush MMA
Won by points - 02:00
Jordan Murray Team Mongoose BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Flyweight (60 lbs. & under)
(Day 1)
H-1
已完成
Eli Rebolledo
Gracie Barra Georgia
Samuel Dodita SBG Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Novice / Heavyweight (81 lbs. + )
(Day 1)
B-1
已完成
Ian Jones
TECT Center
Tyler Newsome Team Mongoose BJJ Won by points - 02:00
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Flyweight (50 lbs & under)
(Day 1)
C-1
已完成
Jayden Brown
TECT Center
Kadin Peacock Rush MMA Won by Submission - 00:19
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (51-60 lbs.)
(Day 1)
D-1
已完成
Joah Brown
TECT Center
William Moorehead III TFTC ACADEMY Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Beginner / Flyweight (95 lbs. & under)
(Day 1)
F-2
已完成
KAITLYN BROWN
TECT Center
Brady Snyder Maryville Jiu Jitsu Won by Submission - 02:13
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Day 1)
A-2
已完成
Trey Parker
Megalodon Gym
Won by points - 03:00
Luca Hartnett Roberto Traven BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Flyweight (60 lbs. & under)
(Day 1)
H-2
已完成
Ava Villalobos
Gracie Barra Georgia
Kathleen Rice Drysdale/Zenith Won by points
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Flyweight (80 lbs. & under)
(Day 1)
E-5
已完成
Malachi Dewberry
Roberto Traven BJJ
Won by Disqualification (disqualification) - 02:45
Harrison Krause Contemporary Martial Arts
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Intermediate / Middleweight (71-80 lbs.)
(Day 1)
C-2
已完成
Jaydon North
Terra Planus Jiu Jitsu
Corbin Ball Rush MMA Won by Submission - 02:12
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (91-100 lbs.)
(Day 1)
G-2
已完成
Addison Krause
Contemporary Martial Arts
Won by points - 01:54
Jason Othman TECT Center
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Advanced / Lightweight (61-70 lbs.)
(Day 1)
D-4
已完成
David Knight
Maryville Jiu Jitsu
Egor Gubkin KnuckleUp Fitness Won by Submission - 02:07
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Novice / Lightweight (61-70 lbs.)
(Day 1)
F-1
已完成
Mason Parker
Tribe Bjj Team
Won by Submission - 00:24
Oliver Warden Miller Martial Arts/ATT Warner Robins
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Lightweight (81-90 lbs.)
(Day 1)
H-7
已完成
Leornardo Robles Jimenez
Gracie Barra Georgia
Won by points
Lucas Montgomery Megalodon Gym
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Flyweight (80 lbs. & under)
(Day 1)
B-3
已完成
Jackson Duneman
SBG
Jonah Lee SBG Atlanta Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Day 1)
A-4
已完成
Avery Shepp
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Won by Submission - 00:39
Everett Woods Gracie Barra Georgia
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Intermediate / Lightweight (51-60 lbs.)
(Day 1)
E-2
已完成
Tyson Thao
SBG Atlanta
Chael Brown Roberto Traven BJJ Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Beginner / Lightweight (96-108 lbs.)
(Day 1)
G-5
已完成
Owen Corn
No Team
Jon David Baston Miller Martial Arts/ATT Warner Robins Won by points - 01:58
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Intermediate / Lightweight (81-90 lbs.)
(Day 1)
C-3
已完成
Estelle Valeruz
Team Mongoose BJJ
Barric Tuchscher Fusion MMA Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Day 1)
A-3
已完成
Trey Parker
Megalodon Gym
Won by points - 03:00
Kaden Beatty Team Mongoose BJJ
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Flyweight (60 lbs. & under)
(Day 1)
H-3
已完成
Samuel Dodita
SBG
Won by Submission - 01:11
Gabriel Allen GRACIE BARRA (USA)
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Middleweight (109-120 lbs.)
(Day 1)
B-4
已完成
Jonah Fried
Buckhead Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:47
Jacob Shoup Gracie Barra Knoxville
Youth 1- No-Gi / 6-7 years / Beginner / Lightweight (51-60 lbs.)
(Day 1)
D-2
已完成
James Porter
Tsunami MMA
Joah Brown TECT Center Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Beginner / Flyweight (95 lbs. & under)
(Day 1)
F-3
已完成
Tristan Kilgore
Drysdale/Zenith
KAITLYN BROWN TECT Center Won by points - 03:00
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Beginner / Lightweight (96-108 lbs.)
(Day 1)
G-6
已完成
Ayla Harrell
TECT Center
Brianna Rice Drysdale/Zenith Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Flyweight (80 lbs. & under)
(Day 1)
E-6
已完成
Aiden Nisperos
Miller's Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
Maximilian Schwemler Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Youth 2- No-Gi / 12-13 years / Intermediate / Lightweight (96-108 lbs.)
(Day 1)
C-7
已完成
Nathan Nguyen
Fusion Fitness MMA
Gavin Ebert SBG Atlanta Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Lightweight (61-70 lbs.)
(Day 1)
A-5
已完成
Colton Jucknies
Fight Sports Cherokee (Canton BJJ)
Jacob Abrams WARRIOR Jiu-Jitsu/Team Gustavo Machado Won by points - 03:00
Youth 1- No-Gi / 8-9 years / Beginner / Flyweight (60 lbs. & under)
(Day 1)
H-4
已完成
Kathleen Rice
Drysdale/Zenith
Aiden Solomon Roberto Traven BJJ Won by points - 03:00
Youth 1- Gi / 6-7 years / Solid Grey or Grey w/black stripe (15yo and under) / NOT White Belt / Middleweight (61-70 lbs.)
(Day 1)
F-5
已完成
Emilio Robles Jimenez
Gracie Barra Georgia
Marc Traven Helix BJJ Won by Submission - 02:48
Youth 1- No-Gi / 10-11 years / Beginner / Middleweight (91-100 lbs.)
(Day 1)
G-3
已完成
Devin Tran
American Top Team - Macon
Won by points - 03:00
Jason Othman TECT Center