Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-1
Dokončeno
Theo Lejdemalm
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 00:39
Ibrahim El Bana Siam Jiu Jitsu
Gr.2: Boys Gi / Grey / 10-11yrs / -36,2 kg
(Day 1)
2-1
Dokončeno
William Tirsgaard
Renegade
Won by Submission
Mikkel Fassov Renegade
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-2
Dokončeno
Hugo Birck Bjerregaard
Bjj3000
Won by points - 03:00
Sofia Brockdorff Helsingør Kampsportscenter
Gr.2: Boys Gi / Grey / 10-11yrs / -36,2 kg
(Day 1)
2-2
Dokončeno
Bastian Görlich Fernando
Renegade
Won by Submission
Adam Kuno Hansen Siam Jiu Jitsu
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-3
Dokončeno
Malik Koc
Arte Suave DK
Won by Submission - 00:55
Ali Tamim Bjj3000
Gr.2: Boys Gi / Grey / 10-11yrs / -36,2 kg
(Day 1)
2-3
Dokončeno
William Tirsgaard
Renegade
Pelle Nordberg Renegade Won by Submission
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-4
Dokončeno
Theo Lejdemalm
Team Leites Stockholm IF
Hugo Birck Bjerregaard Bjj3000 Won by points - 03:00
Gr.2: Boys Gi / Grey / 10-11yrs / -36,2 kg
(Day 1)
2-4
Dokončeno
Mikkel Fassov
Renegade
Bastian Görlich Fernando Renegade Won by Submission
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-5
Dokončeno
Ibrahim El Bana
Siam Jiu Jitsu
Sofia Brockdorff Helsingør Kampsportscenter Won by Submission - 02:42
Gr.2: Boys Gi / Grey / 10-11yrs / -36,2 kg
(Day 1)
2-5
Dokončeno
Adam Kuno Hansen
Siam Jiu Jitsu
Pelle Nordberg Renegade Won by Submission
Gr.2: Boys Gi / Grey / 10-11yrs / -36,2 kg
(Day 1)
2-6
Dokončeno
William Tirsgaard
Renegade
Bastian Görlich Fernando Renegade Won by points
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-6
Dokončeno
Theo Lejdemalm
Team Leites Stockholm IF
Malik Koc Arte Suave DK Won by points - 03:00
Gr.2: Boys Gi / Grey / 10-11yrs / -36,2 kg
(Day 1)
2-7
Dokončeno
Mikkel Fassov
Renegade
Adam Kuno Hansen Siam Jiu Jitsu Won by Submission - 02:38
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-7
Dokončeno
Hugo Birck Bjerregaard
Bjj3000
Won by points - 03:00
Ali Tamim Bjj3000
Gr.2: Boys Gi / Grey / 10-11yrs / -36,2 kg
(Day 1)
2-8
Dokončeno
Bastian Görlich Fernando
Renegade
Pelle Nordberg Renegade Won by points - 03:00
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-8
Dokončeno
Ibrahim El Bana
Siam Jiu Jitsu
Malik Koc Arte Suave DK Won by Submission - 02:54
Gr.2: Boys Gi / Grey / 10-11yrs / -36,2 kg
(Day 1)
2-9
Dokončeno
William Tirsgaard
Renegade
Won by Submission - 01:22
Adam Kuno Hansen Siam Jiu Jitsu
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-9
Dokončeno
Theo Lejdemalm
Team Leites Stockholm IF
Sofia Brockdorff Helsingør Kampsportscenter Won by points - 03:00
Gr.2: Boys Gi / Grey / 10-11yrs / -36,2 kg
(Day 1)
2-10
Dokončeno
Mikkel Fassov
Renegade
Pelle Nordberg Renegade Won by Submission - 00:43
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-10
Dokončeno
Ibrahim El Bana
Siam Jiu Jitsu
Ali Tamim Bjj3000 Won by Submission - 00:45
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-11
Dokončeno
Hugo Birck Bjerregaard
Bjj3000
Malik Koc Arte Suave DK Won by Decision - 03:00
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-12
Dokončeno
Sofia Brockdorff
Helsingør Kampsportscenter
Won by Submission - 01:07
Ali Tamim Bjj3000
Gr. 4: Girls & Boys Gi / Grey / 10-11yrs / -42.3 kg
(Day 1)
2-11
Dokončeno
Alba Lyng
Siam Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:48
Thorkil Thorbek Renegade
Gr.6: Girls & Boys Gi / Orange / 14-15yrs / -48.3 kg
(Day 1)
2-12
Dokončeno
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Won by Submission - 00:44
Valencia Valdimarsson Siam Jiu Jitsu
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-13
Dokončeno
Ibrahim El Bana
Siam Jiu Jitsu
Hugo Birck Bjerregaard Bjj3000 Won by Submission - 00:41
Gr. 4: Girls & Boys Gi / Grey / 10-11yrs / -42.3 kg
(Day 1)
2-13
Dokončeno
Alba Lyng
Siam Jiu Jitsu
Malik Prince Bjj3000 Won by Submission - 00:25
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-14
Dokončeno
Theo Lejdemalm
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 02:50
Ali Tamim Bjj3000
Gr.6: Girls & Boys Gi / Orange / 14-15yrs / -48.3 kg
(Day 1)
2-14
Dokončeno
Sebastian Adamsen
Siam Jiu Jitsu
Malthe Beier Helsingør Kampsportscenter Won by Submission - 01:46
Gr. 4: Girls & Boys Gi / Grey / 10-11yrs / -42.3 kg
(Day 1)
2-15
Dokončeno
Thorkil Thorbek
Renegade
Malik Prince Bjj3000 Won by Submission - 02:35
Gr.3: Girls & Boys Gi / Grey /8-9yrs / -27 kg
(Day 1)
1-15
Dokončeno
Sofia Brockdorff
Helsingør Kampsportscenter
Malik Koc Arte Suave DK Won by points - 03:00
Gr.6: Girls & Boys Gi / Orange / 14-15yrs / -48.3 kg
(Day 1)
2-16
Dokončeno
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Won by Submission - 01:01
Nikolai Grinin Siam Jiu Jitsu
Gr.6: Girls & Boys Gi / Orange / 14-15yrs / -48.3 kg
(Day 1)
2-17
Dokončeno
Valencia Valdimarsson
Siam Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:27
Sebastian Adamsen Siam Jiu Jitsu