Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kyokushin / 7 to 8 YO
(Day 1)
1-1
Finito
Mrigendra Singh
Ballistic Budo Club
Nazar Kolomiichuk Ballistic Budo Club Won by Disqualification (disqualification) - 01:30
Kyokushin / 7 to 8 YO
(Day 1)
1-2
Finito
Mikael Kokorevich
Ballistic Budo Club
Won by Decision - 01:30
Ilan Gurevich Ballistic Budo Club
Kyokushin / 7 to 8 YO
(Day 1)
1-3
Finito
Nazar Kolomiichuk
Ballistic Budo Club
Danylo Darnopykh Ballistic Budo Club Won by Decision - 01:30
USA Muay Thai kickboxing / 6 and Under / Boys
(Day 1)
1-7
Finito
Daniel Ivanov
Ballistic Budo Club
Won by Decision
Abigail Rapoport Garuda Club
Kyokushin / 7 to 8 YO
(Day 1)
1-4
Finito
Mikael Kokorevich
Ballistic Budo Club
Won by Decision - 01:30
Leonid Pervakov Ballistic Budo Club
Kyokushin / 15 to 16 YO / EXIBITION
(Day 1)
1-9
Finito
Mykhailo Zadorozhnyy
Ballistic Budo Club
Match was declared a draw - 02:00
Evialina Tyrkich Ballistic Budo Club Match was declared a draw - 02:00
Kyokushin / 6 years old and under
(Day 1)
1-8
Finito
Daniel Ivanov
Ballistic Budo Club
Won by Decision - 01:30
Sofia Cojuhari Ballistic Budo Club
Kyokushin / 7 to 8 YO
(Day 1)
1-5
Finito
Nazar Kolomiichuk
Ballistic Budo Club
Leonid Pervakov Ballistic Budo Club Won by Full Ippon - 00:58
USA Muay Thai kickboxing / 11 to 12 YO
(Day 1)
1-10
Finito
Daniel Olshansky
Ballistic Budo Club
Won by Decision - 03:00
- Round 2
Aaron Rapoport Garuda Club
USA Muay Thai kickboxing / 11 to 12 YO
(Day 1)
1-11
Finito
David Ordynas
Ballistic Budo Club
Won by Decision - 03:00
- Round 2
Alina Lashkevich Garuda Club
USA Muay Thai kickboxing / 11 to 12 YO
(Day 1)
1-12
Finito
Alexandr Cojuhari
Ballistic Budo Club
Jason Grishko Garuda Club Won by Decision - 03:00 - Round 2
Kyokushin / 9 to 10 YO / Boys
(Day 1)
1-14
Finito
Elizabeth Pavlova
Ballistic Budo Club
Filip Gawlak Chicago Kyokushin Kanku Dojo Won by Decision - 01:30
Kyokushin / 9 to 10 YO / Boys
(Day 1)
1-15
Finito
Arsen Kolomiichuk
Ballistic Budo Club
Benjamin Krasnicki Chicago Kyokushin Kanku Dojo Won by Decision - 01:30
Kyokushin / 7 to 8 YO
(Day 1)
1-6
Finito
Danylo Darnopykh
Ballistic Budo Club
Won by Decision - 01:30
Mikael Kokorevich Ballistic Budo Club
Kyokushin / 9 to 10 YO / Boys
(Day 1)
1-13
Finito
Alexandr Cojuhari
Ballistic Budo Club
Alexander Szczypta Chicago Kyokushin Kanku Dojo Won by Decision - 01:30
USA Muay Thai kickboxing / 6 and Under / Boys
(Day 1)
1-16
Finito
Daniel Ivanov
Ballistic Budo Club
Won by Decision
Sofia Cojuhari Ballistic Budo Club
USA Muay Thai kickboxing / 7 to 8 YO / Boys
(Day 1)
1-17
Finito
Danylo Darnopykh
Ballistic Budo Club
Zakhar Kozak Ballistic Budo Club Won by Decision
USA Muay Thai kickboxing / 11 to 12 YO
(Day 1)
1-18
Finito
Daniel Olshansky
Ballistic Budo Club
David Ordynas Ballistic Budo Club Won by Decision - 03:00 - Round 2
USA Muay Thai kickboxing / 11 to 12 YO
(Day 1)
1-19
Finito
Jason Grishko
Garuda Club
Won by Full Ippon - 00:59
- Round 1
Aleksandr Shwartsman Garuda Club
Kyokushin / 9 to 10 YO / Boys
(Day 1)
1-20
Finito
Alexander Szczypta
Chicago Kyokushin Kanku Dojo
Won by Decision - 01:30
Leo Geng Ballistic Budo Club
Kyokushin / 9 to 10 YO / Boys
(Day 1)
1-21
Finito
Filip Gawlak
Chicago Kyokushin Kanku Dojo
Won by Decision - 01:30
Arthur Storozhuk Ballistic Budo Club
Kyokushin / 9 to 10 YO / Boys
(Day 1)
1-22
Finito
Benjamin Krasnicki
Chicago Kyokushin Kanku Dojo
David Ordynas Ballistic Budo Club Won by Decision - 01:30
Kyokushin / 9 to 10 YO / Boys
(Day 1)
1-23
Finito
Daniel Olshansky
Ballistic Budo Club
Lex Keeling Chicago Kyokushin Kanku Dojo Won by Full Ippon - 00:59
Kyokushin / 9 to 10 YO / Boys
(Day 1)
1-24
Finito
Alexander Szczypta
Chicago Kyokushin Kanku Dojo
Won by Decision - 01:30
Filip Gawlak Chicago Kyokushin Kanku Dojo
USA Muay Thai kickboxing / 11 to 12 YO
(Day 1)
1-25
Finito
Daniel Olshansky
Ballistic Budo Club
Won by Disqualification (disqualification) - Round 1
Aleksandr Shwartsman Garuda Club
USA Muay Thai kickboxing / 11 to 12 YO
(Day 1)
1-26
Finito
David Ordynas
Ballistic Budo Club
Won by Decision - 03:00
- Round 2
Jason Grishko Garuda Club
KUDO / 13 to 14 YO EXIBITION
EXIBITION
—
(Day 1)
1-30
Finito
NIkita Vovkiv
Ballistic Budo Club
Won by Decision - 01:30
Dennis Levenchuk Ballistic Budo Club
Kyokushin / 9 to 10 YO / Boys
(Day 1)
1-27
Finito
David Ordynas
Ballistic Budo Club
Lex Keeling Chicago Kyokushin Kanku Dojo Won by Decision - 01:30
Kyokushin / 9 to 10 YO / Boys
(Day 1)
1-28
Finito
Filip Gawlak
Chicago Kyokushin Kanku Dojo
David Ordynas Ballistic Budo Club Won by Decision - 01:30
Kyokushin / 9 to 10 YO / Boys
(Day 1)
1-29
Finito
Alexander Szczypta
Chicago Kyokushin Kanku Dojo
Lex Keeling Chicago Kyokushin Kanku Dojo Won by Decision - 01:30