Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / 69 kg
(Day 1)
M2-1
Ferdig
Unknown User
Seier på submission - 04:27
Alexandru Filip ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Male Gi / Blue / Adult / 85 kg
(Day 1)
M1-1
Ferdig
Iulian Bortan
ProGrappling
Mircea Bragagiu Burlacu BJJ Seier på submission - 00:45
Girls Gi / Kids 2 / White / 24 kg
(Day 1)
M3 -1
Ferdig
Capraru Ana Maria
Kentai Dojo Barlad
Seier med poeng - 02:00
Chetraru Charissa ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Boys Gi / Kids 2 / White / 20 kg
(Day 1)
M5 -1
Ferdig
Toma Lepadatu
Icon Jiu Jitsu Romania
Rafael Zaharia Roots System BJJ Brasov Seier på submission - 00:48
Boys Gi / Kids 1 / White / 21 kg
(Day 1)
M4 -1
Ferdig
Stefan Blaj
ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Darius Andrei Dobrinescu Lupul Alb Seier med poeng - 02:00
Male Gi / Blue / Adult / 85 kg
(Day 1)
M1-2
Ferdig
Darius Marcu
Titans Fight Team HQ
Marc Claudiu Balasescu ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA ) Seier på submission - 02:48
Male Gi / Blue / Adult / 69 kg
(Day 1)
M2-2
Ferdig
Heorhii Baidan
UABJJ
Seier på submission - 02:14
Gabriel Vasile Susnea Roots System BJJ Brasov
Male Gi / Blue / Adult / 85 kg
(Day 1)
M1-3
Ferdig
Samili Sihamadov
Icon Jiu Jitsu Romania
Seier på submission - 02:12
Vlad Caiter ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Boys Gi / Kids 2 / White / 20 kg
(Day 1)
M5 -2
Ferdig
Strat Alexandru
Shi Tei Doko
Seier med poeng - 02:00
Andrei Turcu ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Boys Gi / Kids 1 / White / 21 kg
(Day 1)
M4 -2
Ferdig
Ivan Draghici
ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Manea Cezar Nicolas Bittan Academy Seier på submission - 00:49
Girls Gi / Kids 3 / White / 32 kg
(Day 1)
M3 -3
Ferdig
Cristea Ilinca Maria
ACS INVICTUS
Seier med poeng - 03:00
Liliya Svetlomirova Stoqnova Helios Sport Club Ruse
Male Gi / Blue / Adult / 85 kg
(Day 1)
M1-4
Ferdig
Alexandru Nechita
VipGuard Tecuci
Seier på submission - 05:45
Adrian Cumpanasu ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Male Gi / Blue / Adult / 69 kg
(Day 1)
Ferdig
Leonard Vrîncianu
Six Blades Romania
Robert Antofe ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA ) Seier på Walkover
Male Gi / Blue / Adult / 69 kg
(Day 1)
M2-3
Ferdig
Robert Razvan Pasăre
Mill Hill BJJ
Simon Alexandru Federatia JiuJitsu Moldova Seier på submission - 00:40
Boys Gi / Kids 2 / White / 23 kg
(Day 1)
M4 -4
Ferdig
Andrei Moraru
Kentai Dojo Barlad
Darius Andrei Dobrinescu Seier med poeng - 02:00
Boys Gi / Kids 2 / White / 20 kg
(Day 1)
M5 -3
Ferdig
Durbalau Eric
Bittan Academy
Seier på submission - 00:14
Cristian Luca Râcu ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Girls Gi / Kids 2 / White / 24 kg
(Day 1)
Ferdig
Chetan Denisa
Brazilian Power Team Romania
Seier på Walkover
Chetraru Charissa ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Male Gi / Blue / Adult / 69 kg
(Day 1)
M2-4
Ferdig
Capatina Robert
Evolution Gym Valcea
Bogdan Ungureanu ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA ) Seier på submission - 02:56
Male Gi / Blue / Adult / 85 kg
(Day 1)
M1-5
Ferdig
Mircea Bragagiu
Burlacu BJJ
Seier med poeng - 06:00
Marc Claudiu Balasescu ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Boys Gi / Kids 2 / White / 26 kg
(Day 1)
M4 -7
Ferdig
Carciug Rares Mihai
Shi Tei Doko
Seier med poeng - 02:00
Petar Deyanov Yordanov Helios Sport Club Ruse
Male Gi / Blue / Adult / 69 kg
(Day 1)
M2-5
Ferdig
Unknown User
Heorhii Baidan UABJJ Seier på submission - 01:20
Boys Gi / Kids 2 / White / 20 kg
(Day 1)
M5 -4
Ferdig
Rafael Zaharia
Roots System BJJ Brasov
Strat Alexandru Shi Tei Doko Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
Girls Gi / Kids 3 / White / 32 kg
(Day 1)
M3 -4
Ferdig
Unknown User
ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Moraru Klaudya Kentai Dojo Barlad Seier med poeng - 03:00
Male Gi / Blue / Adult / 69 kg
(Day 1)
M2-6
Ferdig
Robert Antofe
ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Ceban Igor Wolverine Bjj Seier på submission - 02:46
Boys Gi / Kids 2 / White / 23 kg
(Day 1)
M4 -5
Ferdig
Danail Alexandrov Serbezov
Helios Sport Club Ruse
Seier på submission - 01:44
Andrei Moraru Kentai Dojo Barlad
Girls Gi / Kids 3 / Grey / 32 kg
(Day 1)
M3 -7
Ferdig
Teodora Maria Georgescu
ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Capraru Iasmina Kentai Dojo Barlad Seier på submission - 00:39
Boys Gi / Kids 2 / White / 20 kg
(Day 1)
M5 -5
Ferdig
Durbalau Eric
Bittan Academy
Seier ved dommeravgjørelse
Caraivan Sebastian Titans Fight Team HQ
Male Gi / Blue / Adult / 69 kg
(Day 1)
M2-7
Ferdig
Spac Marius Florin
Six Blades Romania
Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Simon Alexandru Federatia JiuJitsu Moldova
Boys Gi / Kids 2 / White / 30 kg
(Day 1)
M5 -7
Ferdig
Leon Stanciuleasa
Bittan Academy
Blanovschii Vladimir Federatia JiuJitsu Moldova Seier på submission - 00:38
Girls Gi / Kids 2 / White / 24 kg
(Day 1)
M3 -2
Ferdig
Capraru Ana Maria
Kentai Dojo Barlad
Seier på submission - 01:07
Chetan Denisa Brazilian Power Team Romania
Male Gi / Blue / Adult / 85 kg
(Day 1)
M1-6
Ferdig
Samili Sihamadov
Icon Jiu Jitsu Romania
Seier på submission - 01:48
Alexandru Nechita VipGuard Tecuci
Boys Gi / Kids 2 / White / 26 kg
(Day 1)
M4 -8
Ferdig
Carciug Rares Mihai
Shi Tei Doko
Seier med poeng - 02:00
Andrei Bira Icon Jiu Jitsu Romania