Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
tournoi GI / garçons (boys) / U9 (2012/2013) / -35 / Débutant (beginner)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
1-27
Ferdig
Matheo Couturier
IDF - Rueil-Malmaison RAC
Gaspard Tridemy Nonnet MKTEAM Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
tournoi GI / garçons (boys) / U11 (2010/2011) / -40 / Non débutant (no beginner) GROUPE 2
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
3-47
Ferdig
Erhan Becker
IDF - Montreuil RS
SERGE Codjabachian MKTEAM Seier med poeng - 02:00
tournoi GI / garçons (boys) / U11 (2010/2011) / -40 / Non débutant (no beginner) GROUPE 2
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
3-48
Ferdig
Youssouf REGNIER
team-nso
Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
DAOUD MARCO VLB TEAM
tournoi GI / garçons (boys) / U9 (2012/2013) / -30 / Débutant (beginner) GROUPE 2
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
2-31
Ferdig
Ibrahim Alouache
team-nso
Nathan Nguyen MKTEAM Seier med poeng - 02:00
tournoi GI / garçons (boys) / U11 (2010/2011) / -40 / Non débutant (no beginner) GROUPE 2
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
3-49
Ferdig
Mohamed Abasov
Moka Team 443
Seier med poeng - 02:00
SERGE Codjabachian MKTEAM
tournoi GI / garçons (boys) / U15(2006/2007) / -66 / Débutant (beginner)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
4-32
Ferdig
Joel Sivakumar
DISTRICT TRAINING ZONE (DTZ)
Lyes Laroussi DISTRICT TRAINING ZONE (DTZ) Seier med poeng
tournoi GI / garçons (boys) / U15(2006/2007) / -66 / Non débutant (no beginner)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
4-33
Ferdig
Driss BEYA
DISTRICT TRAINING ZONE (DTZ)
Djamal Abasov Moka Team 443 Seier på submission - 02:26
tournoi GI / garçons (boys) / U15(2006/2007) / +55 / Non débutant (no beginner)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
3-58
Ferdig
Zackaria Yahyaoui
BOISSY ACTION SPORT EDUCATION 94 "BASE 94"
Keylian PLANQUE ASC59 Seier på submission - 03:00
tournoi GI / garçons (boys) / U11 (2010/2011) / +55 / Débutant (beginner)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
3-56
Ferdig
Hamza Benghalem
ASSOCIATION TEAM-N.S.O
Seier med poeng - 02:00
Anissa Reggad team-nso
tournoi GI / garçons (boys) / U11 (2010/2011) / -40 / Non débutant (no beginner) GROUPE 2
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
3-50
Ferdig
Erhan Becker
IDF - Montreuil RS
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Youssouf REGNIER team-nso
tournoi GI / garçons (boys) / U11 (2010/2011) / -40 / Non débutant (no beginner) GROUPE 2
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
3-51
Ferdig
SERGE Codjabachian
MKTEAM
Seier med poeng - 02:00
DAOUD MARCO VLB TEAM
tournoi NOGI / garçons (boys) / U13(2008/2009) / -55 / débutant (begginer)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
4-34
Ferdig
Ilies Bader
TEAM MAGNUM ASSOCIATION LUTALIVRE MALAKOFF
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:02
Yanis Allouache team-nso
tournoi NOGI / filles (girls) / U7(2014/2015/2016/2017) / -30 / débutant (begginer)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
1-32
Ferdig
Nora BENESSALAH
ALMA DE LUTA
Seier ved dommeravgjørelse - 01:30
Isra BRAHIMI TEAM MAGNUM ASSOCIATION LUTALIVRE MALAKOFF
tournoi NOGI / filles (girls) / U9(2012/2013) / -30 / débutant (begginer)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
2-32
Ferdig
Seena Benidir
ALMA DE LUTA
Tasnym SELVE ASC59 Seier med poeng - 02:00
tournoi NOGI / garçons (boys) / U13(2008/2009) / -55 / débutant (begginer)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
4-35
Ferdig
Ilies Bader
TEAM MAGNUM ASSOCIATION LUTALIVRE MALAKOFF
Ylies BEL HASSAN team-nso Seier med poeng - 03:00
tournoi GI / garçons (boys) / U15(2006/2007) / -77 / Non débutant (no beginner)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
-546
Ferdig
Curtis Allion
DISTRICT TRAINING ZONE (DTZ)
Seier med poeng - 03:00
Anas Lacene Necer VLB TEAM
tournoi GI / garçons (boys) / U15(2006/2007) / +55 / Non débutant (no beginner)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
3-57
Ferdig
Zackaria Yahyaoui
BOISSY ACTION SPORT EDUCATION 94 "BASE 94"
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Mohamed Yahyaoui BOISSY ACTION SPORT EDUCATION 94 "BASE 94"
tournoi NOGI / filles (girls) / U7(2014/2015/2016/2017) / -30 / débutant (begginer)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
1-33
Ferdig
Seena Benidir
ALMA DE LUTA
Seier med poeng
Unknown User ALMA DE LUTA
tournoi NOGI / filles (girls) / U7(2014/2015/2016/2017) / -30 / débutant (begginer)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
1-34
Ferdig
Nora BENESSALAH
ALMA DE LUTA
Sofia El Boubari FIGHTING BEAT Seier ved dommeravgjørelse - 01:30
tournoi GI / garçons (boys) / U11 (2010/2011) / -40 / Non débutant (no beginner) GROUPE 2
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
3-52
Ferdig
Mohamed Abasov
Moka Team 443
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Youssouf REGNIER team-nso
tournoi NOGI / filles (girls) / U9(2012/2013) / -30 / débutant (begginer) GROUPE 2
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
2-35
Ferdig
Laaroussi Myriam
team-nso
Seier med poeng - 02:00
Myriam GUERNA ALMA DE LUTA
tournoi GI / garçons (boys) / U11 (2010/2011) / -40 / Non débutant (no beginner) GROUPE 2
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
3-53
Ferdig
Erhan Becker
IDF - Montreuil RS
Seier med poeng - 01:30
DAOUD MARCO VLB TEAM
tournoi NOGI / filles (girls) / U7(2014/2015/2016/2017) / -30 / débutant (begginer)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
1-35
Ferdig
Isra BRAHIMI
TEAM MAGNUM ASSOCIATION LUTALIVRE MALAKOFF
Seier med poeng - 01:30
Seena Benidir ALMA DE LUTA
tournoi NOGI / garçons (boys) / U13(2008/2009) / -55 / débutant (begginer)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
4-36
Ferdig
Yanis Allouache
team-nso
Seier med poeng - 03:00
Ylies BEL HASSAN team-nso
tournoi NOGI / filles (girls) / U7(2014/2015/2016/2017) / -30 / débutant (begginer)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
1-36
Ferdig
Unknown User
ALMA DE LUTA
Sofia El Boubari FIGHTING BEAT Seier med poeng
tournoi GI / garçons (boys) / U11 (2010/2011) / -40 / Non débutant (no beginner) GROUPE 2
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
3-45
Ferdig
SERGE Codjabachian
MKTEAM
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Youssouf REGNIER team-nso
tournoi NOGI / filles (girls) / U7(2014/2015/2016/2017) / -30 / débutant (begginer)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
1-37
Ferdig
Nora BENESSALAH
ALMA DE LUTA
Seier med poeng - 01:30
Seena Benidir ALMA DE LUTA
tournoi GI / garçons (boys) / U15(2006/2007) / +55 / Non débutant (no beginner)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
3-59
Ferdig
Mohamed Yahyaoui
BOISSY ACTION SPORT EDUCATION 94 "BASE 94"
Seier med poeng - 03:00
Keylian PLANQUE ASC59
tournoi NOGI / filles (girls) / U9(2012/2013) / -35 / débutant (begginer)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
2-39
Ferdig
Aliya Alouache
team-nso
Isys Zadi Spirit Seier med poeng - 02:00
tournoi NOGI / filles (girls) / U7(2014/2015/2016/2017) / -30 / débutant (begginer)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
1-38
Ferdig
Isra BRAHIMI
TEAM MAGNUM ASSOCIATION LUTALIVRE MALAKOFF
Seier med poeng
Unknown User ALMA DE LUTA
tournoi NOGI / filles (girls) / U7(2014/2015/2016/2017) / -30 / débutant (begginer)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
1-39
Ferdig
Seena Benidir
ALMA DE LUTA
Sofia El Boubari FIGHTING BEAT Seier med poeng - 01:30
tournoi NOGI / garçons (boys) / U15(2006/2007) / -55 / débutant (begginer)
(CRITERIUM KIDS GI ET NOGI)
-559
Ferdig
Charif Jiadi
@ GRAPPLING GENNEVILLIERS
Seier på submission - 01:27
Unknown User BOISSY ACTION SPORT EDUCATION 94 "BASE 94"