Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Blue / Master 1 (30+) / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
16
Gotowy
Valentin Ciobanu
Rilion Gracie Ireland
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Stephen Moran JSBJJ HQ
Male No-Gi / Brown / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
26
Gotowy
Tiago Da Mascarenhas
JSBJJ HQ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Edson Junior Locomotiva BJJ
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-20
Gotowy
Milisav Stegnjaic
Primal BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Gary Dempsey Shannon Jiu - Jitsu Academy
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-15
Gotowy
Wagner Luvezuti
Checkmat Waterford
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
Bryan Gorman Rilion Gracie Ireland
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
22
Gotowy
Colm O'Regan
Studio Galera
Liam Burke Team Ireland Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
1-18
Gotowy
Aaron Keogh
Treaty Grappling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
David Burke SBG Ireland HQ
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
16
Gotowy
Craig Perry
Northside Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
Fábio Ferreira JSBJJ HQ
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
20
Gotowy
Gabriel Greavu
D15 ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Wayne Mccabe SBG Ireland HQ
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
11
Gotowy
Shaba Fonteyn
SBG Ireland HQ
Mick Byrne JSBJJ HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
1-20
Gotowy
Jozyel Reis Borba Araujo
JSBJJ HQ
Aaron Keogh Treaty Grappling Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
2-21
Gotowy
Ryan Dunne
SBG Ireland HQ
Wygrana na punkty - 05:00
Valerio Balestri VIEIRA Martial Arts
Male No-Gi / White / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Gotowy
Philipp Kröner
Axe Gym
Wygrana walkowerem
Maksym Konovalov SBG Ireland HQ
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
21
Gotowy
Kryspin Olszewski
D15 ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Kenny Doorye JSBJJ HQ
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
23
Gotowy
Shane Cahalane
Studio Galera
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Germans Undruls SBG Clonmel
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
12
Gotowy
Lanson Lima Coronel
JSBJJ HQ
Augusto Santana Maze BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Male Absolute No-Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Day 1)
16
Gotowy
Brian Reilly
SBG Charlestown
Gabriel Rodrigues Bandeira JSBJJ HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Male No-Gi / Purple / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
Gotowy
Nikola Didov
SBG Charlestown
John Matthews SBG Ireland HQ Wygrana walkowerem
Male No-Gi / Black / Master 2 (36+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
29
Gotowy
Mitchell Corrêa
D15 ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
John Kelly Checkmat Waterford
Male No-Gi / Purple / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
19
Gotowy
Josh Scully
Checkmat Waterford
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
John Matthews SBG Ireland HQ
Male Absolute Gi / White / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
19
Gotowy
Gary Dempsey
Shannon Jiu - Jitsu Academy
Brian Lyons East Coast Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Male No-Gi / White / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
8
Gotowy
Craig Murphy
Northside Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Philipp Kröner Axe Gym
Male No-Gi / Purple / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
1-19
Gotowy
Andrew Quinn
Treaty Grappling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
David Burke SBG Ireland HQ
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
24
Gotowy
Colm O'Regan
Studio Galera
Germans Undruls SBG Clonmel Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
Gotowy
Dan Gorman
AURUM BJJ DUBLIN
Wygrana walkowerem
Matheus Pereira JSBJJ HQ
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-25
Gotowy
Gordon Farrell
SATORI HQ
Wygrana na punkty - 05:00
Gustavo Nicolosi JSBJJ HQ
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-16
Gotowy
Peter Doyle
Bjj Revolution Team Ireland
Wagner Luvezuti Checkmat Waterford Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
18
Gotowy
Fábio Ferreira
JSBJJ HQ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
ALEXANDER BARRETT SBG Tallaght
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
22
Gotowy
Gabriel Greavu
D15 ACADEMY
Kryspin Olszewski D15 ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
19
Gotowy
Craig Perry
Northside Brazilian Jiu Jitsu
Keith Byrne Richie ivory jiu jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
13
Gotowy
Claudiu Vasile Dolca
JSBJJ HQ
Kaua Lima AURUM BJJ DUBLIN Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Male Absolute No-Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Day 1)
17
Gotowy
Tiago Da Mascarenhas
JSBJJ HQ
Brian Reilly SBG Charlestown Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Male Absolute No-Gi / Black / Adult / Open Weight
(Day 1)
Gotowy
Alan Burrows
Revolution Martial Arts UK
Mitchell Corrêa D15 ACADEMY Wygrana walkowerem