Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Grey / Pee Wee II (2015) / -25 kg
(Day 1)
1-1
Gotowy
Zaki Ahmed
Trojan free fighter bristol
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Gabriel Morgan THE MAT ACADEMY WALES
Boys No-Gi / Grey / Teen I (2010) / -46 kg
(Day 1)
4-1
Gotowy
Toby Harry
Gracie Barra Yate
Wygrana na punkty - 04:00
Levi Collins Rising Tide Brazilian Jiu-Jitsu UK
Boys No-Gi / Orange / Teen III (2008) / -62 kg
(Day 1)
1-4
Gotowy
Gary Nelson
Team Renegade
Wygrana na punkty - 04:00
Ethan L'Homme Xplore BJJ
Girls No-Gi / Grey / Teen II (2009) / -46 kg
(Day 1)
3-1
Gotowy
Bella Jochenko
DRAIG
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Beau Jefferies Bristol Dojo Bjj
Boys No-Gi / Grey / Junior I (2013) / -34 kg
(Day 1)
2-4
Gotowy
Uri Nissim
Roger Gracie Bristol
Lucas Figueira Ruffnecks BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Boys No-Gi / Grey / Teen I (2010) / -38 kg
(Day 1)
3-2
Gotowy
Otto Campos Rosário
Pedro Bessa Sweatbox
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Sullivan Edwards Pedro Bessa Sweatbox
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 1 & 2 / -66,0 kg (Light)
(Day 1)
4-2
Gotowy
Damian Zaru
PEDRO BESSA BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Lewis Clements Mamas Academy
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 1 & 2 / Above 86,0+ (Ultra heavy)
(Day 1)
3-3
Gotowy
Billy Reed
Parity Martial Arts
Carwyn Haskins CTC Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Boys No-Gi / Grey / Pee Wee II (2015) / -25 kg
(Day 1)
1-2
Gotowy
Ivan Wixen
Aftermath BJJ Knowle
Gabriel Morgan THE MAT ACADEMY WALES Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Boys No-Gi / Yellow / Teen II (2009) / -62 kg
(Day 1)
2-2
Gotowy
Shay Welling
Pedro Bessa Sweatbox
Joe Trickey Aftermath BJJ Knowle Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Male No-Gi / White / Adult / -61,0 kg (Light feather)
(Day 1)
1-5
Gotowy
Bradley Harmer
Blue Dog Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Luc Beynon Mamas Academy
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Day 1)
4-5
Gotowy
Will Davis
Black Country Jiu Jitsu
Tarun Budworth Pedro Bessa Sweatbox Wygrana na punkty - 05:00
Female No-Gi / White / Adult / -56,0 kg (Feather)
(Day 1)
3-4
Gotowy
Elf Von Kohler
K2 Newquay Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Shruthi Sreejith University Of Bristol Brazilian Jiu-Jitsu Club
Boys No-Gi / Grey / Junior I (2013) / -34 kg
(Day 1)
2-5
Gotowy
Steen Evans
Craig Ewers Academy
Lucas Figueira Ruffnecks BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Boys No-Gi / Grey / Pee Wee II (2015) / -25 kg
(Day 1)
1-3
Gotowy
Zaki Ahmed
Trojan free fighter bristol
Gabriel Morgan THE MAT ACADEMY WALES Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Female No-Gi / White / Adult / -56,0 kg (Feather)
(Day 1)
3-5
Gotowy
Aryana Selby
Carlson Gracie London
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
Jessica Mcgovan Mannaz MMA Plymouth
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Day 1)
Gotowy
Unknown User
Elite Jiu Jitsu Somerset
Robert Morton Ben Hall Jiu Jitsu Team (Horizon Academy) Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Day 1)
2-7
Gotowy
Archie Dudley
Alliance Derby
Wygrana na punkty - 05:00
Kieran Beardshaw DRAIG
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 1 & 2 / -66,0 kg (Light)
(Day 1)
4-3
Gotowy
Liam Hooper
Gracie Barra Keynsham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Lewis Clements Mamas Academy
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Day 1)
Gotowy
Tristan Portingale
Roger Gracie Bristol
Jasdeep Samra GRACIE BARRA TAMWORTH Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Day 1)
1-6
Gotowy
Robert Morton
Ben Hall Jiu Jitsu Team (Horizon Academy)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Harry Mortlock Three Points Martial Arts
Female No-Gi / White / Adult / -61,0 kg (Light)
(Day 1)
3-7
Gotowy
Lyzel Buma-a
Odyssey Combat
Elisabeth Haljas THE MAT ACADEMY WALES Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Day 1)
1-10
Gotowy
Cameron Hay
HoJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Tommy Clements Mamas Academy
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Day 1)
4-7
Gotowy
Alex Tearle
Maidenhead Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Alex Thompson Juan University Of Bristol Brazilian Jiu-Jitsu Club
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Day 1)
2-8
Gotowy
Dylan Peraj
Mamas Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Kieron Hagon Craig Ewers Academy
Female No-Gi / White / Adult / -66,0 kg (Middle)
(Day 1)
3-10
Gotowy
Aisling Lumer
Inspire Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Paulina Luciow Asgard Cornwall
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 1 & 2 / -66,0 kg (Light)
(Day 1)
4-4
Gotowy
Damian Zaru
PEDRO BESSA BJJ
Liam Hooper Gracie Barra Keynsham Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Day 1)
2-9
Gotowy
Nick Chart
Mamas Academy
Archie Dudley Alliance Derby Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:59
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Day 1)
Gotowy
Jasdeep Samra
GRACIE BARRA TAMWORTH
Danny Worley Mamas Academy Wygrana walkowerem
Female No-Gi / White / Adult / -56,0 kg (Feather)
(Day 1)
3-6
Gotowy
Elf Von Kohler
K2 Newquay Brazilian Jiu Jitsu
Aryana Selby Carlson Gracie London Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Day 1)
1-8
Gotowy
Jaspal Panesar
Maidenhead Martial Arts
John Mitchell Mamas Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Day 1)
4-8
Gotowy
Liam Burt
Checkmat Plymouth
Anselmo Procida Twenty Four Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07