Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Konur / Blue / -64 kg (Light)
(Day 1)
1-1
Gotowy
Margrét Óladóttir
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Lili Racz Mjölnir Wygrana na punkty - 05:00
Konur / Blue / -64 kg (Light)
(Day 1)
1-2
Gotowy
Kristina Podolynna
Sleipnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Dagmar Sigurleifsdóttir RVK MMA
Konur / Blue / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-5
Gotowy
Elísabet Sunna Gunnarsdóttir
Mjölnir
Nora Jacob VBC Wygrana na punkty - 05:00
Konur / Blue / -64 kg (Light)
(Day 1)
1-3
Gotowy
Margrét Óladóttir
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Dagmar Sigurleifsdóttir RVK MMA Wygrana na punkty - 05:00
Karlar / Blue / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-6
Gotowy
Kjartan Iversen
Momentum BJJ Iceland
Nikodem Nawrocki Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Konur / Blue / -64 kg (Light)
(Day 1)
1-4
Gotowy
Lili Racz
Mjölnir
Kristina Podolynna Sleipnir Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Karlar / Blue / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-7
Gotowy
Hrafnkell Þórisson
Sleipnir
Ferdinand Sigurdsson Mjölnir Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Karlar / Blue / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-9
Gotowy
Egill Blondal
Egill Blöndal
HUBERT GUTOWSKI VBC Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Karlar / Blue / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-8
Gotowy
Ferdinand Sigurdsson
Mjölnir
Unknown User RVK MMA Wygrana na punkty - 05:00
Karlar / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-12
Gotowy
Sigmar Hjálmarsson
Mjölnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Jaroslaw Borowski Mjölnir
Karlar / Blue / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-10
Gotowy
Ferdinand Sigurdsson
Mjölnir
Egill Blondal Egill Blöndal Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Karlar / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-13
Gotowy
Rögnvaldur Skúli Árnason
Mjölnir
Birkir Ólafsson VBC Wygrana na punkty - 05:00
Karlar / Blue / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-11
Gotowy
Unknown User
RVK MMA
HUBERT GUTOWSKI VBC Wygrana na punkty - 05:00
Karlar / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-14
Gotowy
Brynjar Fridriksson
Mjölnir
Wygrana na punkty - 05:00
Þorsteinn Snær Róbertsson RVK MMA
Karlar / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-15
Gotowy
Kári Jóhannesson
Mjölnir
Wygrana na punkty - 05:00
Stefán Jónsson VBC
Karlar / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-16
Gotowy
Sigmar Hjálmarsson
Mjölnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
Birkir Ólafsson VBC
Karlar / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-17
Gotowy
Brynjar Fridriksson
Mjölnir
Kári Jóhannesson Mjölnir Wygrana na punkty - 05:00
Karlar / Blue / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-20
Gotowy
Daníel Örn Skaftason
Sleipnir
Mikael Aclipen Mjölnir Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Karlar / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-18
Gotowy
Birkir Ólafsson
VBC
Wygrana na punkty - 05:00
Brynjar Fridriksson Mjölnir
Karlar / Blue / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-21
Gotowy
Daníel Örn Skaftason
Sleipnir
Ingólfur Rögnvaldsson Sleipnir Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Karlar / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-19
Gotowy
Sigmar Hjálmarsson
Mjölnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Kári Jóhannesson Mjölnir
Karlar / Blue / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-22
Gotowy
Mikael Aclipen
Mjölnir
Wygrana na punkty - 05:00
Ingólfur Rögnvaldsson Sleipnir
Karlar / Blue / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-23
Gotowy
Arnar Guðbjartsson
RVK MMA
Zay Yar Oo Mjölnir Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Karlar / Blue / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-24
Gotowy
Álvaro Heredero
RVK MMA
Ilja Klimov VBC Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Karlar / Blue / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-25
Gotowy
Zay Yar Oo
Mjölnir
Daníel Pálsson Mjölnir Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Karlar / Blue / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-26
Gotowy
Ilja Klimov
VBC
Sindri Gíslason Mjölnir Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Karlar / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-29
Gotowy
Benedikt Þorgeirsson
Sleipnir
Dominik Borowczyk BERSERKERS TEAM Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Karlar / Blue / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-27
Gotowy
Zay Yar Oo
Mjölnir
Ilja Klimov VBC Wygrana na punkty - 05:00
Karlar / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-30
Gotowy
Dominik Borowczyk
BERSERKERS TEAM
Logi Kristjánsson Mjölnir Wygrana na punkty - 05:00
Karlar / Blue / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-28
Gotowy
Daníel Pálsson
Mjölnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Sindri Gíslason Mjölnir
Karlar / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-31
Gotowy
Hrói Trausti Havsteen Árnason
Momentum BJJ Iceland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Karel Candi VBC
Karlar / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-32
Gotowy
Dominik Borowczyk
BERSERKERS TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Karel Candi VBC