Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / Grey / (7 and 8yrs) / 59 lbs
(Kids And Teens Gi)
1
Gotowy
Grant Buhler
Torres BJJ
Joel Rosales Anomaly Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 69 lbs
(Kids And Teens Gi)
2
Gotowy
Joseph Verrett
Renzo Gracie Houston
Wygrana na punkty - 03:00
Mason Yu Pablo Silva BJJ
Boys Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / Grey / (7 and 8yrs) / 59 lbs
(Kids And Teens Gi)
3
Gotowy
Joel Rosales
Anomaly Jiu Jitsu
Jaxson Mann Gracie Barra The Woodlands Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 89 lbs
(Kids And Teens Gi)
1
Gotowy
Fiona McHone
Furia Training Center
Julissa Hopkins Carlson Gracie Houston Wygrane przez Poddanie (submission)
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / Grey / (7 and 8yrs) / 59 lbs
(Kids And Teens Gi)
4
Gotowy
Adilynn Melancon
Cross Collar Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Isabella Badillo Pablo Silva BJJ
Boys Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / Grey / (9 and 10yrs) / 99 lbs
(Kids And Teens Gi)
7
Gotowy
Harry Wood
BJJ Revolution Team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kristopher Lunceford Oranday Bros Jiu Jitsu
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (6yrs) and under / 45 lbs
(Kids And Teens Gi)
1-1
Gotowy
Savannah Castillo
Torres BJJ
Tory Kim Pablo Silva BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 69 lbs
(Kids And Teens Gi)
1
Gotowy
Benjamin Ramirez
BJJ Revolution Team
Luca Ponce Cross Collar Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 69 lbs
(Kids And Teens Gi)
2-1
Gotowy
Maya Rodriguez
Precision MMA Houston
Wygrana na punkty - 03:00
Mia Morales Ohana Academy (San Antonio)
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (6yrs) and under / 45 lbs
(Kids And Teens Gi)
1-3
Gotowy
Norah Huynh
Pablo Silva BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Alina Lamont Elite MMA - HOUSTON
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (7 and 8yrs) / 59 lbs
(Kids And Teens Gi)
2
Gotowy
Arianna Zermeno
Gracie Barra Heights
Wygrana na punkty - 03:00
Skyler Savage Elite MMA Westheimer
Boys Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 59 lbs
(Kids And Teens Gi)
2
Gotowy
Lane Jones
MOONEY BOYS JIU JITSU
Wygrana na punkty - 03:00
Eli Dietz Ares BJJ
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 69 lbs
(Kids And Teens Gi)
2-3
Gotowy
Mackenzie Boreman
Renzo Gracie Houston
Karli Cutlip Global Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 89 lbs
(Kids And Teens Gi)
2
Gotowy
Fiona McHone
Furia Training Center
Jade Bezek Renzo Gracie Lake Houston Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / Grey / (7 and 8yrs) / 69 lbs
(Kids And Teens Gi)
5
Gotowy
Robyn Gonzalez
Renzo Gracie Houston
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Gabriella Carbajal Team tooke
Boys Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 69 lbs
(Kids And Teens Gi)
3
Gotowy
Isaiah Collado
Renzo Gracie Houston
Wygrana na punkty - 03:00
Caden Schwem Cross Collar Jiu Jitsu
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (6yrs) and under / 45 lbs
(Kids And Teens Gi)
1-2
Gotowy
Tory Kim
Pablo Silva BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Emmalee Taylor Gracie Humaita - Conroe
Boys Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 59 lbs
(Kids And Teens Gi)
1
Gotowy
Paxton Holmes
Global Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Aven Lambert Gracie Barra Texas
Boys Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / Grey / (9 and 10yrs) / 99 lbs
(Kids And Teens Gi)
8
Gotowy
Lucano Vazquez
Level Up Brazilian Jiu Jitsu Houston
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Luke Mundy Torres BJJ
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / Grey / (7 and 8yrs) / 59 lbs
(Kids And Teens Gi)
5
Gotowy
Adilynn Melancon
Cross Collar Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Ariana Kim Pablo Silva BJJ
Boys Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / Grey / (9 and 10yrs) / 99 lbs
(Kids And Teens Gi)
9
Gotowy
Harry Wood
BJJ Revolution Team
Roy Gonzales Jr Pablo Silva BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (7 and 8yrs) / 59 lbs
(Kids And Teens Gi)
Gotowy
Delaney Featherly
Denizen Brazilian Jiu-Jitsu
Daniela Espaillat Pablo Silva BJJ Wygrana walkowerem
Boys Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 69 lbs
(Kids And Teens Gi)
4
Gotowy
Ethan DeLaGarza
Global Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Leonardo GARZA Pablo Silva BJJ
Boys Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 59 lbs
(Kids And Teens Gi)
4
Gotowy
Lane Jones
MOONEY BOYS JIU JITSU
Zachary Berger Torres BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 69 lbs
(Kids And Teens Gi)
2-2
Gotowy
Maya Rodriguez
Precision MMA Houston
Wygrana na punkty - 03:00
Eleanor Seely Cross Collar Jiu Jitsu
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 79 lbs
(Kids And Teens Gi)
1-7
Gotowy
Leila Cascio
Torres BJJ
Anna Bell Renzo Gracie Houston Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (7 and 8yrs) / 59 lbs
(Kids And Teens Gi)
1
Gotowy
Daniela Espaillat
Pablo Silva BJJ
Layaan Rustom Gracie Barra Heights Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 79 lbs
(Kids And Teens Gi)
1-8
Gotowy
Ashley Nataren
GFT/Paradigm
Wygrana na punkty - 03:00
Kingsley Burns Renzo Gracie Houston
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 89 lbs
(Kids And Teens Gi)
3
Gotowy
Julissa Hopkins
Carlson Gracie Houston
Jade Bezek Renzo Gracie Lake Houston Wygrana na punkty
Boys Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 59 lbs
(Kids And Teens Gi)
3
Gotowy
Justus (John) Delaplane
Torres BJJ
Paxton Holmes Global Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Boys Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (9 and 10yrs) / 69 lbs
(Kids And Teens Gi)
5
Gotowy
Luca Ponce
Cross Collar Jiu Jitsu
Joseph Verrett Renzo Gracie Houston Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Girls Gi (6 & under),(7-8), (9-10) / White / (7 and 8yrs) / 59 lbs
(Kids And Teens Gi)
Gotowy
Delaney Featherly
Denizen Brazilian Jiu-Jitsu
Skyler Savage Elite MMA Westheimer Wygrana walkowerem