Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Round Robin A
(Day 1)
1-1
Gotowy
Jonathan Hoekstra
Carlson Gracie Bracknell
Slim Boujemaa Roger Gracie Enfield Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Round Robin B
(Day 1)
1-4
Gotowy
Archie Bigg-Wither
Resistance BJJ
Tom Crossley no team/ association... Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Round Robin A
(Day 1)
1-2
Gotowy
Jonathan Hoekstra
Carlson Gracie Bracknell
Liam McCarthy Resistance BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Round Robin B
(Day 1)
1-5
Gotowy
Archie Bigg-Wither
Resistance BJJ
Aaron Kirwan no team/ association... Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Round Robin A
(Day 1)
1-3
Gotowy
Slim Boujemaa
Roger Gracie Enfield
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Liam McCarthy Resistance BJJ
Women's NoGi Open Weight (White Belt)
(Day 1)
1-10
Gotowy
Jarina Begum
Rebel mma
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 10:00
Barbara Silva SOAS BJJ
Round Robin B
(Day 1)
1-6
Gotowy
Tom Crossley
no team/ association...
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
Aaron Kirwan no team/ association...
Round Robin C
(Day 1)
1-7
Gotowy
Leon Jones
Resistance BJJ
Jamie Alexander Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Men's Gi Open Weight (Purple Belt) Fight 1
(Day 1)
1-11
Gotowy
Asim Hussain
Osswa Jiu-Jitsu Carlson Gracie 302
Faisal Kayani Qatar bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:55
Round Robin C
(Day 1)
1-8
Gotowy
Leon Jones
Resistance BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Asif Hussain Osswa Jiu-Jitsu Carlson Gracie 302
Round Robin C
(Day 1)
1-9
Gotowy
Jamie Alexander
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:49
Asif Hussain Osswa Jiu-Jitsu Carlson Gracie 302
Men's Gi Open Weight (Purple Belt) Fight 2
(Day 1)
1-12
Gotowy
Luan Breda
Gracie Barra Haringey UK
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 10:00
Amil Hussain Stronghold Jiu-Jitsu
8 Man Open Weight Tournament (Blue Belt Gi) / Open Weight Gi
(Day 1)
1-13
Gotowy
Alex Mann
Carlson Gracie Bracknell
Indy Panesar ICON JIU-JITSU TEAM Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
8 Man Open Weight Tournament (Blue Belt Gi) / Open Weight Gi
(Day 1)
1-14
Gotowy
Behnam Bolkharighahi
The Resistance
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Guilherme Vieira GRACIE BARRA NORTH LONDON
8 Man Open Weight Tournament (Blue Belt Gi) / Open Weight Gi
(Day 1)
1-15
Gotowy
Simon Ferrie
Gracie Barra Haringey UK
Sanj Aujla ICON JIU-JITSU TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:07
8 Man Open Weight Tournament (Blue Belt Gi) / Open Weight Gi
(Day 1)
1-16
Gotowy
Adam Yacoubi
Mill Hill BJJ
Leo Blum GRACIE BARRA NORTH LONDON Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
8 Man Open Weight Tournament (Blue Belt Gi) / Open Weight Gi
(Day 1)
1-17
Gotowy
Alex Mann
Carlson Gracie Bracknell
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Guilherme Vieira GRACIE BARRA NORTH LONDON
8 Man Open Weight Tournament (Blue Belt Gi) / Open Weight Gi
(Day 1)
1-18
Gotowy
Simon Ferrie
Gracie Barra Haringey UK
Adam Yacoubi Mill Hill BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
8 Man Open Weight Tournament (Blue Belt Gi) / Open Weight Gi
(Day 1)
1-19
Gotowy
Indy Panesar
ICON JIU-JITSU TEAM
Behnam Bolkharighahi The Resistance Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
8 Man Open Weight Tournament (Blue Belt Gi) / Open Weight Gi
(Day 1)
1-20
Gotowy
Sanj Aujla
ICON JIU-JITSU TEAM
Leo Blum GRACIE BARRA NORTH LONDON Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
8 Man Open Weight Tournament (Blue Belt Gi) / Open Weight Gi
(Day 1)
1-21
Gotowy
Indy Panesar
ICON JIU-JITSU TEAM
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Sanj Aujla ICON JIU-JITSU TEAM
8 Man Open Weight Tournament (Blue Belt Gi) / Open Weight Gi
(Day 1)
1-22
Gotowy
Behnam Bolkharighahi
The Resistance
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Leo Blum GRACIE BARRA NORTH LONDON