Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Adult Male No-Gi / White / Adult / -190 LBS
(Day 1)
2-35
Gotowy
YUHAN ZHU
Guelph MMA
Grant Swedak BJJ Battalion Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:37 - Round 2
Adult Male No-Gi / White / Adult / -170 LBS
(Day 1)
2-36
Gotowy
Brandon Kannemann
Guelph MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 07:19
- Round 2
Tyler Bindner Maximum Training Centre
Adult Male No-Gi / White, Blue/ Master 1 (30+) / -190 LBS
(Day 1)
1-42
Gotowy
LIANG HUANG
OpenMat mma
Wygrana na punkty - 10:00
- Round 3
Eric Tennier Guelph MMA
Adult Female No-Gi / Blue / Adult / -150 LBS
(Day 1)
1-43
Gotowy
Hannah Brown
Octa BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
- Round 1
Maral Mansoubi Fight Den MMA Krav Maga
Adult Male No-Gi / White / Adult / -190 LBS
(Day 1)
2-37
Gotowy
David Plamondon
Guelph MMA
Wygrana na punkty - 11:00
- Round 3
Grant Swedak BJJ Battalion
Absolute Division / white and blue belt male
(Day 1)
1-44
Gotowy
Hai Le
Niagara Top Team
Wygrana walkowerem - 02:00
- Round 1
Keith MacDonald BJJ Battalion
Adult Female No-Gi / Blue / Adult / -150 LBS
(Day 1)
1-45
Gotowy
Jenelle Garcia
905 Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 07:30
- Round 2
Hannah Brown Octa BJJ
Adult Male No-Gi / White / Adult / +230 LBS
(Day 1)
2-38
Gotowy
Guilherme Moretti
Guelph MMA
Wygrana walkowerem - 02:00
- Round 1
Keith MacDonald BJJ Battalion
Adult Male No-Gi / White / Adult / +230 LBS
(Day 1)
2-40
Gotowy
Obinna Onyemenam
BJJ Battalion
Wygrana na punkty - 08:00
- Round 3
Brian Figueiredo Valhalla MMA
Absolute Division / white and blue belt male
(Day 1)
1-46
Gotowy
Pirouz Tabari
905 Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem - 02:00
- Round 1
Keyano Young Mamute Martial Arts Academy
Absolute Division / white and blue belt female
(Day 1)
1-47
Gotowy
Keely Patterson
Guelph MMA
Hannah Brown Octa BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:21 - Round 1
Adult Male No-Gi / White / Adult / +230 LBS
(Day 1)
2-42
Gotowy
Guilherme Moretti
Guelph MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
- Round 1
Obinna Onyemenam BJJ Battalion
Absolute Division / white and blue belt male
(Day 1)
1-48
Gotowy
Eric Tennier
Guelph MMA
Wygrana walkowerem - 02:00
- Round 1
Edgar Lopez Pura BJJ
Adult Male No-Gi / White / Adult / -190 LBS
(Day 1)
2-43
Gotowy
David Kim
BJJ Battalion
Wygrana na punkty - 08:00
- Round 3
David Plamondon Guelph MMA
Adult Male No-Gi / White / Adult / +230 LBS
(Day 1)
2-44
Gotowy
Keith MacDonald
BJJ Battalion
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
- Round 1
Brian Figueiredo Valhalla MMA
Absolute Division / white and blue belt male
(Day 1)
1-49
Gotowy
Guilherme Moretti
Guelph MMA
Randall Gordon No Team /Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 11:23 - Round 3
Adult Male No-Gi / White / Adult / -190 LBS
(Day 1)
2-45
Gotowy
Grant Swedak
BJJ Battalion
YUHAN ZHU Guelph MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:58 - Round 2
Adult Male No-Gi / White / Adult / +230 LBS
(Day 1)
2-46
Gotowy
Keith MacDonald
BJJ Battalion
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
- Round 1
Obinna Onyemenam BJJ Battalion
Absolute Division / white and blue belt male
(Day 1)
1-50
Gotowy
Christopher Balodis
905 Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 10:00
- Round 3
JUSTIN LAM Octa BJJ
Adult Male No-Gi / White / Adult / -190 LBS
(Day 1)
2-47
Gotowy
YUHAN ZHU
Guelph MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:32
- Round 2
David Plamondon Guelph MMA
Adult Male No-Gi / White / Adult / +230 LBS
(Day 1)
2-48
Gotowy
Guilherme Moretti
Guelph MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:43
- Round 1
Keith MacDonald BJJ Battalion
Absolute Division / white and blue belt male
(Day 1)
1-52
Gotowy
Hai Le
Niagara Top Team
Pirouz Tabari 905 Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 10:00 - Round 3
Absolute Division / white and blue belt male
(Day 1)
1-53
Gotowy
Eric Tennier
Guelph MMA
Randall Gordon No Team /Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35 - Round 1
Absolute Division / white and blue belt male
(Day 1)
1-54
Gotowy
Grant Swedak
BJJ Battalion
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
- Round 1
Christopher Balodis 905 Brazilian Jiu-Jitsu
Adult Male No-Gi / White / Adult / -190 LBS
(Day 1)
2-49
Gotowy
David Kim
BJJ Battalion
YUHAN ZHU Guelph MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 07:51 - Round 2
Absolute Division / white and blue belt male
(Day 1)
1-56
Gotowy
Keith MacDonald
BJJ Battalion
Keyano Young Mamute Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12 - Round 1
Adult Male No-Gi / Blue / Adult / -160 LBS
(Day 1)
2-50
Gotowy
Hai Le
Niagara Top Team
Keyano Young Mamute Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:41 - Round 1
Absolute Division / white and blue belt male
(Day 1)
1-57
Gotowy
Edgar Lopez
Pura BJJ
Guilherme Moretti Guelph MMA Wygrana walkowerem - 02:00 - Round 1
Absolute Division / white and blue belt male
(Day 1)
1-60
Gotowy
Guilherme Moretti
Guelph MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
- Round 1
Christopher Balodis 905 Brazilian Jiu-Jitsu
Absolute Division / white and blue belt male
(Day 1)
1-62
Gotowy
JUSTIN LAM
Octa BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:47
- Round 1
Eric Tennier Guelph MMA
Absolute Division / white and blue belt male
(Day 1)
1-64
Gotowy
Randall Gordon
No Team /Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
- Round 1
Grant Swedak BJJ Battalion
Adult Male No-Gi / Blue / Adult / -160 LBS
(Day 1)
2-51
Gotowy
Christopher Balodis
905 Brazilian Jiu-Jitsu
Edgar Lopez Pura BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30 - Round 1