Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / TEEN 1 (12 & 13 yrs) / -46kg
(Saturday )
5-1
Gotowy
Unknown User
McKenzie Bjj
Jayden Walker HAMMA BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / TEEN 1 (12 & 13 yrs) / -38 kg
(Saturday )
3-1
Gotowy
Ryan Senevirathna
Mill Hill BJJ
Toby Harry Gracie Barra Yate Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Boys Gi / Grey / TEEN 1 (12 & 13 yrs) / -50 kg
(Saturday )
6-1
Gotowy
Sulaiman Ali
Lions Gym/Gracie Barra Coventry
Oliver Allum Gracie Barra Cannock Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:49
Boys Gi / Grey / JUNIOR 1 (8 & 9 yrs) / -38 kg
(Saturday )
2-1
Gotowy
Koby Longworth
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Ted England ROGER GRACIE ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Boys Gi / Grey / TEEN 2 (14 & 15 yrs) / -60kg
(Saturday )
4-1
Gotowy
Atas Pigarevas
Gracie Barra Kings Lynn
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:31
Haseeb Ali Stronghold Jiu-Jitsu
Boys Gi / Grey / TEEN 1 (12 & 13 yrs) / -42 kg
(Saturday )
1-1
Gotowy
Evan Donnelly
Atos Jiu Jitsu UK
Lewis Humes Trident Martial Arts Uk Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Boys Gi / Grey / JUNIOR 1 (8 & 9 yrs) / -24 kg
(Saturday )
3-4
Gotowy
Ethan Perez
Predators MMA and BJJ Academy Manchester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Alfie Graham Lions Gym/Gracie Barra Coventry
Boys Gi / Grey / JUNIOR 2 (10 & 11 yrs) / -34 kg
(Saturday )
2-2
Gotowy
Muhammad Adam
Alliance UK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Varun Patel GRACIE Barra Wolverhampton
Girls Gi / Grey / TEEN 1 (12 & 13 yrs) / -46kg
(Saturday )
5-2
Gotowy
Miley Bray
Aberdeen Martial Arts Group --- Carlson Gracie Scotland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Sydney Purchase GB Telford
Boys Gi / Grey / TEEN 1 (12 & 13 yrs) / -50 kg
(Saturday )
6-2
Gotowy
Ollie Ward
Doncaster Martial Arts centre
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Sulaiman Ali Lions Gym/Gracie Barra Coventry
Girls Gi / Grey / TEEN 1 (12 & 13 yrs) / -46kg
(Saturday )
5-3
Gotowy
Chelsea Gregory
Alliance Derby
Wygrana na punkty - 04:00
Sidhi Parmar GRACIE Barra Wolverhampton
Boys Gi / Grey / TEEN 1 (12 & 13 yrs) / -38 kg
(Saturday )
3-2
Gotowy
Andrew Perez
Predators MMA and BJJ Academy Manchester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Ryan Senevirathna Mill Hill BJJ
Girls Gi / Grey / TEEN 1 (12 & 13 yrs) / -65kg
(Saturday )
4-4
Gotowy
Billie-Mae Harper
Atos Jiu Jitsu UK
Wygrana na punkty - 04:00
Holly Wakefield Infliction Derby
Boys Gi / Grey / JUNIOR 2 (10 & 11 yrs) / -34 kg
(Saturday )
2-3
Gotowy
Dominykas Vaiciunas
Gracie Barra Kings Lynn
Ibrahim Dukaev Great Britian Top Team Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Grey / TEEN 2 (14 & 15 yrs) / -60kg
(Saturday )
6-5
Gotowy
Katelyn Lawrence
Gracie Barra Gloucester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Evie Webster Atos Jiu Jitsu UK
Boys Gi / Grey / TEEN 1 (12 & 13 yrs) / -65kg
(Saturday )
6-4
Gotowy
Faustas SAVICKAS
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:53
Leonardo Fajardo Romeo Gracie Barra Milton Keynes
Boys Gi / White / JUNIOR 1 (8 & 9 yrs) / Above 42 kg
(Saturday )
6-6
Gotowy
Hugo Grinins
Lions Gym/Gracie Barra Coventry
Aleksandrs Lapsa Gracie Barra Kings Lynn Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / TEEN 2 (14 & 15 yrs) / Above 70kg
(Saturday )
1-5
Gotowy
Krisztian Suranyi
Gracie Barra Warrington
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Eryk Wojewodzki Graciebarra darlaston
Boys Gi / Grey / TEEN 2 (14 & 15 yrs) / -60kg
(Saturday )
4-2
Gotowy
Will Reid
Rogers Jiu Jitsu Academy
Haseeb Ali Stronghold Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / White / PEE WEE 2 (6 & 7yrs) / -24 kg
(Saturday )
5-5
Gotowy
Coen Howat
The Griphouse BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Kornel Futerski Lions Gym/Gracie Barra Coventry
Boys Gi / White / PEE WEE 2 (6 & 7yrs) / -24 kg
(Saturday )
Gotowy
Luca Ward
ALEXANDRU IOAN NEGREA Lions Gym/Gracie Barra Coventry Wygrana walkowerem
Boys Gi / White / TEEN 2 (14 & 15 yrs) / -70kg
(Saturday )
3-5
Gotowy
Toby Carter
Doncaster Martial Arts centre
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Hamza Ahmed Gracie Barra Birmingham
Boys Gi / White / TEEN 1 (12 & 13 yrs) / -50 kg
(Saturday )
1-2
Gotowy
Laighton Lawes
Serenity Jiu Jitsu
Sulayman Ahmed Gracie Barra Birmingham Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Grey / TEEN 1 (12 & 13 yrs) / -46kg
(Saturday )
5-4
Gotowy
Miley Bray
Aberdeen Martial Arts Group --- Carlson Gracie Scotland
Chelsea Gregory Alliance Derby Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Boys Gi / Grey / JUNIOR 2 (10 & 11 yrs) / -34 kg
(Saturday )
2-4
Gotowy
Collin Perez
Predators MMA and BJJ Academy Manchester
Ezra Walker HAMMA BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / White / JUNIOR 1 (8 & 9 yrs) / -34 kg
(Saturday )
3-6
Gotowy
Oscar Gatenby
Gracie Barra Cannock
Adrians Bertholds-Flemins Lincoln Grappling Coalition Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Girls Gi / White / PEE WEE 2 (6 & 7yrs) / Above 30kg
(Saturday )
4-6
Gotowy
Bella Gaucas
Lions Gym/Gracie Barra Coventry
Annabelle Heard Gracie Barra Stafford UK Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Grey / JUNIOR 2 (10 & 11 yrs) / -34 kg
(Saturday )
2-5
Gotowy
Muhammad Adam
Alliance UK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Ibrahim Dukaev Great Britian Top Team
Boys Gi / Grey / TEEN 1 (12 & 13 yrs) / -50 kg
(Saturday )
6-3
Gotowy
Oliver Allum
Gracie Barra Cannock
Ollie Ward Doncaster Martial Arts centre Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Boys Gi / Grey / TEEN 2 (14 & 15 yrs) / -60kg
(Saturday )
4-3
Gotowy
Atas Pigarevas
Gracie Barra Kings Lynn
Wygrana na punkty - 04:00
Haseeb Ali Stronghold Jiu-Jitsu
Male Gi / Black / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday )
1-6
Gotowy
Dominic Dillon
Elements Jiu Jitsu UK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Jamie Faulding Doncaster Martial Arts centre
Boys Gi / Grey / TEEN 1 (12 & 13 yrs) / -38 kg
(Saturday )
3-3
Gotowy
Toby Harry
Gracie Barra Yate
Andrew Perez Predators MMA and BJJ Academy Manchester Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57