Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Mix belt / 14 & 15 yrs / +130 lbs
(Day 1)
3-8
Gotowy
Alex Navarro
Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Bryce Runnells Absolute MMA Behring Wygrana na punkty - 03:00
Boys No-Gi / Mix belt / 12 & 13 yrs / -99 lbs
(Day 1)
1-11
Gotowy
Jonah Parsons
PIT MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Jackson Harris Wasatch Combat Sports
Boys No-Gi / Mix belt / 12 & 13 yrs / -99 lbs
(Day 1)
1-10
Gotowy
Derek Jones
Roots combat club
Carter Pimentel Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Boys No-Gi / Mix belt / 10 & 11 yrs / -88 lbs
(Day 1)
2-8
Gotowy
Samuel Fuentes
First BJJ Carlson Gracie Utah
Wygrana na punkty - 03:00
Ayden Gilbreth Absolute MMA Behring
Boys No-Gi / Mix belt / 6 & 7 yrs / -50 lbs
(Day 1)
4-9
Gotowy
Braxton Sales
BJJ Revolution Team
Coco Oguey Bernales Institute of Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Boys No-Gi / Mix belt / 8 & 9 yrs / -69 lbs
(Day 1)
3-13
Gotowy
Bo Baird
First BJJ Carlson Gracie Utah
Wygrana na punkty - 03:00
Bentley Billings Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Girls Gi / White & Grey / 6 & 7 yrs / -66 lbs
(Day 1)
4-14
Gotowy
Talitha Mower
First BJJ Carlson Gracie Utah
Alyson Roth Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Boys No-Gi / Mix belt / 6 & 7 yrs / -50 lbs
(Day 1)
4-10
Gotowy
Coco Oguey
Bernales Institute of Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Riley Perrine Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy
Boys No-Gi / Mix belt / 10 & 11 yrs / -88 lbs
(Day 1)
2-9
Gotowy
Ashkan Sharifian
Combat Arts Strength & Conditioning
Camden Thorup Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys No-Gi / Mix belt / 12 & 13 yrs / -99 lbs
(Day 1)
1-12
Gotowy
Jax Putnik
Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy
Kiona Correa Hawaiian lion Jiu jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys No-Gi / Mix belt / 10 & 11 yrs / -88 lbs
(Day 1)
2-10
Gotowy
Lonnie Riley
Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Samuel Fuentes First BJJ Carlson Gracie Utah
Girls Gi / White & Grey / 6 & 7 yrs / -66 lbs
(Day 1)
4-15
Gotowy
Talitha Mower
First BJJ Carlson Gracie Utah
Alyson Roth Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Boys No-Gi / Mix belt / 6 & 7 yrs / -50 lbs
(Day 1)
4-11
Gotowy
Emerson Langford
The Pit SLC
Wygrana na punkty - 03:00
Cooper Bunleang Combat Arts Strength & Conditioning
Boys No-Gi / Mix belt / 14 & 15 yrs / +130 lbs
(Day 1)
3-10
Gotowy
John Coulter
Renzo Gracie Utah
Wygrana na punkty - 03:00
Reegin Rivard Peak Fitness BJJ
Boys No-Gi / Mix belt / 6 & 7 yrs / -50 lbs
(Day 1)
4-12
Gotowy
David Anderson
Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Timothy Kibbie Gracie Barra Sandy
Boys No-Gi / Mix belt / 10 & 11 yrs / -88 lbs
(Day 1)
2-11
Gotowy
Camden Thorup
Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy
Drake Bloebaum Wygrana na punkty - 03:00
Boys No-Gi / Mix belt / 12 & 13 yrs / -99 lbs
(Day 1)
1-13
Gotowy
Carter Pimentel
Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Jonah Parsons PIT MMA
Boys No-Gi / Mix belt / 8 & 9 yrs / -69 lbs
(Day 1)
3-14
Gotowy
Bo Baird
First BJJ Carlson Gracie Utah
Wygrana na punkty - 03:00
Bentley Billings Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu
Boys No-Gi / Mix belt / 14 & 15 yrs / +130 lbs
(Day 1)
3-11
Gotowy
Bryce Runnells
Absolute MMA Behring
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Tai Roberts Absolute MMA Behring
Boys No-Gi / Mix belt / 10 & 11 yrs / -88 lbs
(Day 1)
2-12
Gotowy
Tristan Sales
BJJ Revolution Team
Wygrana na punkty - 03:00
Ayden Gilbreth Absolute MMA Behring
Boys Gi / White & Grey / 6 & 7 yrs / +66 lbs
(Day 1)
1-14
Gotowy
Draven Atwood Bowen
Absolute MMA Behring
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Tombo Cornell First BJJ Carlson Gracie Utah
Girls Gi / White & Grey / 6 & 7 yrs / -50 lbs
(Day 1)
4-16
Gotowy
Weslie Day
Roots combat club
Coco Oguey Bernales Institute of Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / White & Grey / 8 & 9 yrs / -54 lbs
(Day 1)
2-17
Gotowy
Victoria Masur
First BJJ Carlson Gracie Utah
Mekelle Putnik Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Girls Gi / White & Grey / 6 & 7 yrs / -50 lbs
(Day 1)
4-18
Gotowy
Haevin Goudie
First BJJ Carlson Gracie Utah
Myanna Fuller Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White & Grey / 6 & 7 yrs / +66 lbs
(Day 1)
1-15
Gotowy
Draven Atwood Bowen
Absolute MMA Behring
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Tombo Cornell First BJJ Carlson Gracie Utah
Boys Gi / White & Grey / 6 & 7 yrs / -50 lbs
(Day 1)
3-15
Gotowy
Timothy Kibbie
Gracie Barra Sandy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Braxton Sales BJJ Revolution Team
Boys No-Gi / Mix belt / 14 & 15 yrs / +130 lbs
(Day 1)
3-12
Gotowy
John Coulter
Renzo Gracie Utah
Alex Navarro Gustavo Rodrigues Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Boys No-Gi / Mix belt / 6 & 7 yrs / -50 lbs
(Day 1)
4-13
Gotowy
Coco Oguey
Bernales Institute of Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Emerson Langford The Pit SLC
Boys No-Gi / Mix belt / 10 & 11 yrs / -88 lbs
(Day 1)
2-13
Gotowy
Tristan Sales
BJJ Revolution Team
Wygrana na punkty - 03:00
Camden Thorup Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy
Girls Gi / White & Grey / 8 & 9 yrs / -76 lbs
(Day 1)
4-22
Gotowy
Triniti Johnson
Absolute MMA Behring
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Doenya Sharifian Combat Arts Strength & Conditioning
Boys Gi / White & Grey / 6 & 7 yrs / -58 lbs
(Day 1)
1-17
Gotowy
Colin Mossbarger
Drysdale/Zenith
Owen Mossbarger Drysdale/Zenith Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / White & Grey / 8 & 9 yrs / -54 lbs
(Day 1)
2-18
Gotowy
Victoria Masur
First BJJ Carlson Gracie Utah
Mekelle Putnik Gustavo Rodrigues BJJ - Tooele Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 03:00