Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -64 & -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-19
Završeno
Jorth Van Schaarenburg
Sportschool Herbert
Damian Braaksma Gracie Barra Kleve Pobedio Završnicom - 00:41
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-22
Završeno
Antoni Chen
Energia Martial Arts
Pobeda po poenima - 05:00
Sandro Buise Energia Martial Arts
Male Gi / White / Adult / -64 & -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-20
Završeno
Donny Wolter
Evolve_Jiu_Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:12
Ivan Jöbsis Nakama-Gym
Female Gi / White / Adult & Masters / -79,3 kg Heavy)
(Day 1)
2-25
Završeno
Natasja Van Der Wijst
Gracie Barra Oss
Pobedio Odlukom - 05:00
Mirjam Versteeg Dojo Huigenbos
Male Gi / White / Adult / -64 & -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-23
Završeno
Felipe Brandileone Gadelha
Evolve_Jiu_Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:52
Dyami Martin Nakama-Gym
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-23
Završeno
Luuk Van Kreij
Pobedio Završnicom - 03:29
Jasper Hallie Dojo Huigenbos
Male Gi / White / Adult / -64 & -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-24
Završeno
Mohamed Bentaleb
Energia Martial Arts
Kaya Van Ijzendoorn Sportvision HoneyBadgers Pobedio Završnicom - 02:39
Female Gi / White / Adult & Masters / -79,3 kg Heavy)
(Day 1)
2-24
Završeno
Linda De Kleijn
Gracie Barra Oss
Amber Van Steen Energia Martial Arts Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-26
Završeno
Sandro Buise
Energia Martial Arts
Stoleru Alin Constantin Gracie Barra Kleve Pobedio Završnicom - 01:40
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-28
Završeno
Thiadrik V Amerongen
Dojo Huigenbos
Ward Van Ravensteijn Gracie Barra Oss Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
3-17
Završeno
Mattanja Van Tol
Nakama-Gym
Pobedio Završnicom - 01:08
Steven Eikemans Gracie Barra Oss
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-28
Završeno
Willem Bonnes
Energia Martial Arts
Matthijs Vink Sportschool Herbert Pobedio Završnicom - 03:31
Male Gi / White / Adult / -64 & -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-25
Završeno
Dyami Martin
Nakama-Gym
Mohamed Bentaleb Energia Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:02
Male Gi / White / Adult / -64 & -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-26
Završeno
Felipe Brandileone Gadelha
Evolve_Jiu_Jitsu
Kaya Van Ijzendoorn Sportvision HoneyBadgers Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-24
Završeno
Luuk Van Kreij
Pobeda po poenima - 05:00
Stoleru Alin Constantin Gracie Barra Kleve
Female Gi / White / Adult & Masters / -79,3 kg Heavy)
(Day 1)
2-27
Završeno
Mirjam Versteeg
Dojo Huigenbos
Pobedio Završnicom - 04:55
Amber Van Steen Energia Martial Arts
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Završeno
Jasper Hallie
Dojo Huigenbos
Pobeda bez borbe
Sandro Buise Energia Martial Arts
Male Gi / White / Adult / -64 & -70 kg (Feather)
(Day 1)
Završeno
Ivan Jöbsis
Nakama-Gym
Felipe Brandileone Gadelha Evolve_Jiu_Jitsu Pobeda bez borbe
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-29
Završeno
Tomasz Dryja
Gracie Barra Oss
Pobeda po poenima - 05:00
David Brüninghoff Gracie Barra Kleve
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-29
Završeno
Maciej Kot
Dojo Huigenbos
Pobeda po poenima - 05:00
Rainiero Bringas Energia Martial Arts
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
2-33
Završeno
Danilo Meijer
Nakama-Gym
Mike Koemans Energia Martial Arts Pobedio Završnicom - 02:48
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-27
Završeno
Luuk Van Kreij
Antoni Chen Energia Martial Arts Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-30
Završeno
David Brüninghoff
Gracie Barra Kleve
Thiadrik V Amerongen Dojo Huigenbos Pobedio Završnicom - 01:41
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-31
Završeno
Tomasz Dryja
Gracie Barra Oss
Pobeda po poenima - 05:00
Ward Van Ravensteijn Gracie Barra Oss
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-28
Završeno
Stoleru Alin Constantin
Gracie Barra Kleve
Jasper Hallie Dojo Huigenbos Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-30
Završeno
Willem Bonnes
Energia Martial Arts
Pobedio Završnicom - 04:28
Rainiero Bringas Energia Martial Arts
Male Gi / White / Masters (35+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
3-29
Završeno
Arjan Zwebe
Dojo Huigenbos
Pobedio Završnicom - 01:05
Unknown User Energia Martial Arts
Male Gi / White / Adult / -64 & -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-27
Završeno
Donny Wolter
Evolve_Jiu_Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:26
Kaya Van Ijzendoorn Sportvision HoneyBadgers
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-25
Završeno
Antoni Chen
Energia Martial Arts
Jasper Hallie Dojo Huigenbos Pobedio Odlukom - 05:00
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-31
Završeno
Matthijs Vink
Sportschool Herbert
Maciej Kot Dojo Huigenbos Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-32
Završeno
Ward Van Ravensteijn
Gracie Barra Oss
David Brüninghoff Gracie Barra Kleve Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Masters (35+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
3-30
Završeno
Nick Van Lieverlooy
Gracie Barra Oss
Pobeda po poenima - 05:00
Damy Bloem Gracie Barra Oss