Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / 75 - 85 Kg
(Day 1)
Kids No-Gi / Teen II (14yrs) / -54 kg
(Day 1)
29
Završeno
Abdurahman Katsumata
No Team /Association
Pobedio Završnicom - 01:37
Todor Ilic Pyranha MMA
Kids No-Gi / Teen II (14yrs) / -54 kg
(Day 1)
30
Završeno
Lilani Lopez
MISSILE JIU JITSU Rolling Rascals
Pobedio Završnicom
David Barbojevic Pyranha MMA
Male Gi / Purple and above / 75 - 85 Kg
(Day 1)
2-27
Završeno
Miguel Novoa
Bow Bjj
Peter Schmidt Gracie Academy Berlin Pobedio Završnicom - 05:00
Kids No-Gi / Teen II (14yrs) / -54 kg
(Day 1)
31
Završeno
Jovan Petkovic
Pyranha MMA
Abdurahman Katsumata No Team /Association Pobeda po poenima - 04:00
Male Gi / Purple and above / 75 - 85 Kg
(Day 1)
2-29
Završeno
Aaron Olf
Ribeiro Jiu-Jitsu - Brazil
Pobeda po poenima - 05:00
Marco Crispini
Kids No-Gi / Teen II (14yrs) / -54 kg
(Day 1)
32
Završeno
David Barbojevic
Pyranha MMA
Todor Ilic Pyranha MMA Pobedio Završnicom
Male Gi / White / 75 - 85 Kg
(Day 1)
2-26
Završeno
Jeremy Blens
Karkará GB BJJ Germany
Pobedio Završnicom - 00:49
Marcin Krzyzanowski Atlas Gym Heilbronn
Kids No-Gi / Teen II (14yrs) / -54 kg
(Day 1)
33
Završeno
Lilani Lopez
MISSILE JIU JITSU Rolling Rascals
Abdurahman Katsumata No Team /Association Pobedio Završnicom - 00:35
Male Gi / Purple and above / 75 - 85 Kg
(Day 1)
2-28
Završeno
Peter Schmidt
Gracie Academy Berlin
Unknown User Mma Spirit Pobedio Završnicom - 01:15
Open Weight Male Gi Advanced (Blue and above)
(Day 1)
2-34
Završeno
Ariel Mudde
UNITED FIGHTERS - FERRARI TEAM
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:31
Marco Crispini
Open Weight Male Gi Advanced (Blue and above)
(Day 1)
2-36
Završeno
Edgar Schachow
Dzan Zogic Atos Germany Pobeda po poenima - 05:00
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Day 1)
1-22
Završeno
Isaiah Wikstrom
ROLLING RASCALS, Ramstein Bjj
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Bogdan Lanulov Pyranha MMA
Kids Gi / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-24
Završeno
Hunter Novoa
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Pobedio Završnicom - 00:31
Nathan Torres Fußjitsu
Male Gi / Purple and above / 75 - 85 Kg
(Day 1)
2-30
Završeno
Miguel Novoa
Bow Bjj
Pobeda po poenima - 05:00
Marco Crispini
Kids No-Gi / Junior II (11yrs) / -46 kg
(Day 1)
Završeno
Abdulsalam Katsumata
No Team /Association
Pobeda bez borbe
Giorgina Lenhart Pyranha MMA
Kids No-Gi / Teen II (14yrs) / -54 kg
(Day 1)
34
Završeno
Jovan Petkovic
Pyranha MMA
Pobedio Završnicom - 03:10
Todor Ilic Pyranha MMA
Kids Gi / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-25
Završeno
Nikola Petkovic
Pyranha MMA
Bekir Musab Karakurt Pyranha MMA Pobeda po poenima - 03:00
Kids Gi / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Day 1)
1-23
Završeno
Kyriakos Papadopoulos
Pyranha MMA
Bogdan Lanulov Pyranha MMA
Kids No-Gi / Junior II (11yrs) / -46 kg
(Day 1)
35
Završeno
Mohamed Labed
Pyranha MMA
Pobedio Završnicom
Ivano Jurisic Pyranha MMA
Female Gi / White / Adult / 56 - 62 Kg
(Day 1)
2-41
Završeno
Ashley Brewster
ROLLING RASCALS, Ramstein Bjj
Pobedio Završnicom - 02:16
Sabrina Inwich Judo-Club Wetzlar
Kids No-Gi / Junior II (11yrs) / -46 kg
(Day 1)
36
Završeno
Carlos Bonet
Gavin Holley MISSILE JIU JITSU Rolling Rascals Pobedio Završnicom - 02:46
Male Gi / Purple and above / 75 - 85 Kg
(Day 1)
2-31
Završeno
Unknown User
Mma Spirit
Pobedio Završnicom - 04:02
Aaron Olf Ribeiro Jiu-Jitsu - Brazil
Kids Gi / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-26
Završeno
Hunter Novoa
Atos Jiu Jitsu - Andre Galvao
Pobedio Završnicom - 00:39
Nikola Petkovic Pyranha MMA
Kids No-Gi / Junior II (11yrs) / -46 kg
(Day 1)
37
Završeno
Abdulsalam Katsumata
No Team /Association
Pobedio Završnicom - 01:52
Mohamed Labed Pyranha MMA
Kids No-Gi / Junior II (11yrs) / -46 kg
(Day 1)
Završeno
Giorgina Lenhart
Pyranha MMA
Pobeda bez borbe
Ivano Jurisic Pyranha MMA
Male Gi / Purple and above / 75 - 85 Kg
(Day 1)
2-32
Završeno
Miguel Novoa
Bow Bjj
Pobedio Završnicom - 01:28
Peter Schmidt Gracie Academy Berlin
Kids No-Gi / Junior II (11yrs) / -46 kg
(Day 1)
38
Završeno
Abdulsalam Katsumata
No Team /Association
Pobedio Završnicom
Carlos Bonet
Open Weight Male Gi Advanced (Blue and above)
(Day 1)
2-35
Završeno
Nico Pulvermüller
89 MMA
Pobedio Odlukom - 05:00
Unknown User Mma Spirit
Kids Gi / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-7
Završeno
Lilani Lopez
MISSILE JIU JITSU Rolling Rascals
Jovan Petkovic Pyranha MMA Pobedio Završnicom - 00:01
Kids Gi / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-8
Završeno
Abdurahman Katsumata
No Team /Association
Pobedio Završnicom - 00:01
Emmanuel Ordway MISSILE JIU JITSU Rolling Rascals
Kids No-Gi / Junior II (11yrs) / -46 kg
(Day 1)
39
Završeno
Mohamed Labed
Pyranha MMA
Gavin Holley MISSILE JIU JITSU Rolling Rascals Pobedio Završnicom