Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
Završeno
Joshua Abraham
Alliance Newcastle
Miguel Alvarez Saru Ju Jitsu Academy Pobeda bez borbe
Boys Gi / Junior III (12yrs) / White / -40.3 kg
(Tournament day)
Završeno
Blu Kennedy
The MMA Academy Liverpool
Pobeda bez borbe
James Sharp JAX - Mixed Martial Arts
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M41
Završeno
Haider Shah
Haa Meem BJJ
Lewis Waryck Gracie Barra Warrington Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M53
Završeno
Ross Lowery
Alliance Newcastle
Pobedio Završnicom - 00:26
Curtis Morgan Stealth BJJ Bolton
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M21
Završeno
Jack Atkinson
Serenity Jiu Jitsu
Francisco Matos Game Fight UK Pobedio Završnicom - 00:49
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M31
Završeno
Jonny Broadstock
TEAM SUKATA
Pobeda po poenima - 05:00
Josh Mitchell Inverclyde BJJ
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M51
Završeno
Pele Sengphom
Next Generation MMA Liverpool
Jack Griffiths CVA Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 01:35
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M42
Završeno
Sam Wright
Stealth BJJ Manchester
Pobedio Završnicom - 01:17
Jamie Wycherley SBG Southshields
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M81
Završeno
James Lavelle
Stealth BJJ Manchester
Pobedio Završnicom - 05:00
Gareth Lawson Serenity Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M23
Završeno
John Watt
Radgie Rollers
Callum Hindmarsh Alliance Newcastle Pobeda po poenima - 05:00
Female Gi / White / Master 2 (36+) / -64 kg (Light)
(Tournament day)
M71
Završeno
Rachael Oddy
Radgie Rollers
Pobeda po poenima - 05:00
Anabel Rotmistrovsky NewLife Gym
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M11
Završeno
Harry Welsh
JAX - Mixed Martial Arts
Daniel Friett Team Sukata Ellesmere Port Pobeda po poenima - 05:00
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M62
Završeno
Tracey Webster
JAX - Mixed Martial Arts
Lois Viney Apex Jiujitsu Pobedio Završnicom - 04:35
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M52
Završeno
Jack Griffiths
CVA Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:46
Michael Watson Carlson Gracie Hull
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M45
Završeno
Dave Roper
Barry Stuart LOBO BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M22
Završeno
Francisco Matos
Game Fight UK
Pobedio Završnicom - 01:07
Jake Gibson Alliance Newcastle
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Tournament day)
M84
Završeno
Ali Saleem
Pobeda po poenima - 05:00
Mitchel Black Mark Connor BJJ
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M26
Završeno
Chris Morrison
Shaun Matthews BJJ
Andrew Palmer Dungeon BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M32
Završeno
Fernando Gouveia
TEAM SUKATA
Pobeda po poenima - 05:00
Ovidijus Redeckis Dungeon BJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M12
Završeno
Ross Hamilton
Scottish Hit Squad
LUKE GITTINS Pobeda po poenima - 05:00
Female Gi / White / Master 2 (36+) / -64 kg (Light)
(Tournament day)
M72
Završeno
Laura Southern
JAX - Mixed Martial Arts
Pobeda po poenima - 05:00
Becky Partridge Gracie barra york
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M55
Završeno
Gary Robinson
Alliance Newcastle
Gary Speirs Higher Level MMA Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Tournament day)
M82
Završeno
Daniel Appleton
Gbm
Pobedio Završnicom - 01:30
Gareth Lawson Serenity Jiu Jitsu
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Tournament day)
M61
Završeno
Marie Scott
Higher Level BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Anna-Louise Burns Ayrshire Hit Squad
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M33
Završeno
Jonny Broadstock
TEAM SUKATA
Connor Davies Stealth BJJ Bolton Pobedio Završnicom - 04:17
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Tournament day)
M24
Završeno
Jake Gibson
Alliance Newcastle
Pobeda po poenima - 05:00
John Watt Radgie Rollers
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M43
Završeno
Haider Shah
Haa Meem BJJ
Jamie Wycherley SBG Southshields Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M54
Završeno
Jack Griffiths
CVA Jiu-Jitsu
Ross Lowery Alliance Newcastle Pobedio Završnicom - 00:21
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Tournament day)
M65
Završeno
David Gronow
Rolldeepbjjacademy
Pobeda po poenima - 05:00
James Harris SBG UK
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Tournament day)
M34
Završeno
Will Aitken
Ayrshire Hit Squad
Pobeda po poenima - 05:00
Vlad Semianiuk Gbm
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Tournament day)
M13
Završeno
Bradley Chalmers
JAX - Mixed Martial Arts
Kieron Grant Newcastle Itaipava BJJ and MMA Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Tournament day)
M44
Završeno
Lewis Waryck
Gracie Barra Warrington
Sam Wright Stealth BJJ Manchester Pobeda po poenima - 05:00