Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юнаки 14-15 років / Хлопці / -44 кг
(IMMAF)
4-1
終了
Artur Davlatnazarov
Київська область ММА
Won by Submission (Arm Triangle Choke) - 01:18
Станіслав Панькевич UMA Academy
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юніори 16-17 років / Дівчата / -65,8 кг
(IMMAF)
3-1
終了
Anastasiia Artiukh
Donetsk Regional Federation MMA
Alisiia Stoianovska Dnipro Federation MMA Won by Submission (Armbar) - 02:42 - Round 2
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юнаки 14-15 років / Хлопці / -44 кг
(IMMAF)
4-2
終了
Глєб Степаненко
Київська область ММА
Максим Савчук Івано-Франківська область NMMAFU Won by Decision (Unanimous) - 04:00
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Старші діти 12-13 років / Хлопці / -52 кг
(IMMAF)
1-1
終了
Сергей Лещенко
Dnipro Federation MMA
Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Денис Кособура Київська область ММА
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юніори 16-17 років / Хлопці / -65,8 кг
(IMMAF)
3-2
終了
Вадим Барчишен
Федерація ММА Вінницької області
Максим Торчило Волинська область Won by Submission (Kimura) - 03:49 - Round 2
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юнаки 14-15 років / Хлопці / -44 кг
(IMMAF)
4-3
終了
DENYS VIZER
Київська область ММА
Won by Submission (Americana) - 01:04
Денис Рибальченко Dnipro Federation MMA
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Старші діти 12-13 років / Хлопці / -52 кг
(IMMAF)
1-2
終了
Семен Кравченко
Odessa MMA Federation
Віталік Франко Федерація ММА Вінницької області Won by Submission (Armbar) - 02:33
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юнаки 14-15 років / Хлопці / -44 кг
(IMMAF)
4-4
終了
Олександр Непийвода
Київська область ММА
Artur Davlatnazarov Київська область ММА Won by Submission (Americana) - 02:28
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Молодші діти 10-11 років / Хлопці / -34 кг
(IMMAF)
2-1
終了
Mykolay Shilov
Odessa MMA Federation
Гліб Сорокін Dnipro Federation MMA Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Старші діти 12-13 років / Хлопці / -52 кг
(IMMAF)
1-3
終了
Yaroslav Khlystov
Dnipro Federation MMA
Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Станіслав Міхневич Київська область ММА
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юніори 16-17 років / Хлопці / -65,8 кг
(IMMAF)
3-3
終了
Андрій Вілісов
Dnipro Federation MMA
Won by Submission (Americana) - 02:56
- Round 2
Дмитро Роздобудько Хмельницька область
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юнаки 14-15 років / Дівчата / -48 кг
(IMMAF)
4-7
終了
Поліна Ковирнова
Волинська область
Won by Submission (Americana) - 01:18
Liubov Karaush Odessa MMA Federation
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юнаки 14-15 років / Хлопці / -40 кг
(IMMAF)
4-10
終了
Богдан Дацюк
Хмельницька область
Антон Панасюк Волинська область Won by Decision (Unanimous) - 04:00
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Молодші діти 10-11 років / Хлопці / -34 кг
(IMMAF)
2-2
終了
Ivan Petryk
Odessa MMA Federation
Игнат Волященко Dnipro Federation MMA Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Старші діти 12-13 років / Хлопці / -52 кг
(IMMAF)
1-4
終了
Платон Койфман
Odessa MMA Federation
Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Самир Шарипов MMA Mykolaivska oblast
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юніори 16-17 років / Хлопці / -65,8 кг
(IMMAF)
3-4
終了
Давид Степанян
Львівська область NMMAFU
Тимофій Соколов Київська область ММА Won by Decision (Unanimous) - 06:00 - Round 3
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юнаки 14-15 років / Хлопці / -44 кг
(IMMAF)
4-5
終了
Максим Савчук
Івано-Франківська область NMMAFU
DENYS VIZER Київська область ММА Won by Decision (Unanimous) - 04:00
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Старші діти 12-13 років / Хлопці / -48 кг
(IMMAF)
1-12
終了
Егор Штапов
Dnipro Federation MMA
Максим Барановський Київська область ММА Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юніори 16-17 років / Хлопці / -65,8 кг
(IMMAF)
3-5
終了
Вадим Хитрук
Федерація ММА Вінницької області
Євген Босак Волинська область Won by Submission (Armbar) - 01:14 - Round 1
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Старші діти 12-13 років / Хлопці / -52 кг
(IMMAF)
1-5
終了
Андрій Штик
Волинська область
Won by Submission (Triangle Armbar) - 01:33
Сергей Лещенко Dnipro Federation MMA
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юнаки 14-15 років / Хлопці / -40 кг
(IMMAF)
4-11
終了
Андрій Мірошниченко
Київська область ММА
Ivan Shemeniev Donetsk Regional Federation MMA Won by Submission (Americana) - 01:19
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Молодші діти 10-11 років / Хлопці / -34 кг
(IMMAF)
2-5
終了
Ярослав Яцина
Черкаський обласний Відокремлений підрозділ громадської організації ,,Федерація змішаних єдиноборств
Donchenko Mykhailo Odessa MMA Federation Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юнаки 14-15 років / Дівчата / -48 кг
(IMMAF)
4-8
終了
Поліна Ковирнова
Волинська область
Won by Submission (Armbar) - 01:46
Myroslava Boichuk Федерація ММА Вінницької області
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Молодші діти 10-11 років / Хлопці / -34 кг
(IMMAF)
2-6
終了
Марк Чувашов
Київська область ММА
Никита Акопян Zaporizhzhia MMA Federation Won by Submission (Armbar) - 00:49
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Старші діти 12-13 років / Хлопці / -52 кг
(IMMAF)
1-6
終了
Віталік Франко
Федерація ММА Вінницької області
Won by Submission (Armbar) - 00:52
Назар Черкас КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юніори 16-17 років / Хлопці / -65,8 кг
(IMMAF)
3-6
終了
Ілля Матущенко
Федерація ММА Вінницької області
Won by Technical Knockout (tko) - 03:14
- Round 2
Максим Карпенко Donetsk Regional Federation MMA
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Молодші діти 10-11 років / Хлопці / -34 кг
(IMMAF)
2-4
終了
Artur Pryimuk
Київська область ММА
Гліб Сорокін Dnipro Federation MMA Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Старші діти 12-13 років / Хлопці / -52 кг
(IMMAF)
1-7
終了
Дмитро Прохоровський
Волинська область
Yaroslav Khlystov Dnipro Federation MMA Won by Submission (Armbar) - 02:11
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юнаки 14-15 років / Хлопці / -40 кг
(IMMAF)
4-12
終了
Максим Гайдамака
Черкаський обласний Відокремлений підрозділ громадської організації ,,Федерація змішаних єдиноборств
Won by Submission (Armbar) - 00:58
Вадим Пілявіз Федерація ММА Вінницької області
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Старші діти 12-13 років / Хлопці / -52 кг
(IMMAF)
1-8
終了
Платон Койфман
Odessa MMA Federation
Нікіта Попінко UMA Academy Won by Submission (Armbar) - 01:22
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Молодші діти 10-11 років / Хлопці / -34 кг
(IMMAF)
2-7
終了
Андрій Маньонок
Федерація ММА Вінницької області
Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 03:00
Давид Кирилюк Волинська область
Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА (юніори, юнаки, діти) IMMAF м.Вінниця, 19-21 травня 2023 рокуу / Юнаки 14-15 років / Хлопці / -40 кг
(IMMAF)
4-13
終了
Володимир Верхола
Львівська область NMMAFU
Назар Сергійчик Dnipro Federation MMA Won by Disqualification (disqualification)