Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
48
Gotowy
Amine Moujahed
United BJJ Cicero costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Bilal EL HAMRANI ZNASSJITSU TEAM
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
50
Gotowy
Lawane-Adjid Abkress
ICON JIU JITSU TEAM
Côme LUPOGLAZOFF LE CERCLE TISSIER Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
59
Gotowy
JAWAD Hamdi
AKAMAT
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:02
Soulemane Coulibaly SPORT ATTITUDE 78
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-52
Gotowy
Malik Belaiche
AAM De La Riva
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Loqman Khalfaoui NSM TEAM
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
50
Gotowy
Yannis Ahmissou
RONIN FIGHT TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:13
Ishak Mekran Badr team Amiens
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
60
Gotowy
Léandre Lallemand
INFINITY COMBAT
Wygrana na punkty - 05:00
Akim Perce-neige GF TEAM France
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
60
Gotowy
Lucas Espuela
PCA BJJ - Pro Connection Artes
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Irfane Abdou Ali SPORT ATTITUDE 78
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-55
Gotowy
Euan Wood
MKTEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Claudino Pereira Semedo RONIN FIGHT TEAM
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
51
Gotowy
Elias TAILLET
Casa de Lapel
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User RONIN FIGHT TEAM
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-55
Gotowy
Yann Nsele
GGLL Luta Jitsu
Nathan Carmichael Casa de Lapel Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
51
Gotowy
Yassine El Anzi
RONIN FIGHT TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Rhoan LANGLADE INFINITY COMBAT
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
61
Gotowy
Gabriel CIANELLI
Gokudo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Khalid Rizoug AKAMAT
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
61
Gotowy
Amine Betteka
Brothers Squad Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Léo Lacotte Badr team Amiens
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-59
Gotowy
Mohamed Brahimi
house of warriors MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Allan Brochard
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
52
Gotowy
William Vainqueur
Statera Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Sofiane Azzouz Brothers Squad Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-56
Gotowy
Yoann Genart
RONIN FIGHT TEAM
Zaho Son DEH RONIN FIGHT TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
52
Gotowy
Geoffrey Joly
ICON JIU JITSU TEAM
Samba GAYE AC BOBIGNY JJB Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
62
Gotowy
Amine Rbib
KIWI WOD
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Kenzo Redondo Gimenez Origine Fight
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
53
Gotowy
Grady KAMAYENGUE
Origine Fight
Wygrane przez Poddanie (submission)
Sylvain Delacourt Team BSM Berck sur Mer
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1-59
Gotowy
William Douant
ICON JIU JITSU TEAM
Wygrana na punkty - 04:00
Remi Pene MKTEAM
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
62
Gotowy
Estevan Bouhours
Statera Jiu-Jitsu
Adrien Coly SPORT ATTITUDE 78 Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
64
Gotowy
Raphael Martone
GFTeam France
Wygrana na punkty - 05:00
Mohamed Bouanani RONIN FIGHT TEAM
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
53
Gotowy
Amine Moujahed
United BJJ Cicero costha
Vincent Dassonville AJP ACADEMIE JACKSON PAULO Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:28
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-60
Gotowy
Achraf Mostef
SPORT ATTITUDE 78
Wygrana na punkty - 05:00
Hassan Daofa ZNASSJITSU TEAM
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1-60
Gotowy
Khaled Bouhennouche
DEO JIU JITSU / CDK TEAM
Fouad Bensaidi DEO JIU JITSU / CDK TEAM Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Male Gi / White / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Day 1)
1-61
Gotowy
Daniel Adamian
RONIN FIGHT TEAM
Maroine BOUZIANE GFTeam France Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
63
Gotowy
Michel Ndomo
RONIN FIGHT TEAM
Wygrana na punkty
Djuwyan Cohen @ AKAMAT
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-61
Gotowy
Ayoub Arab
Brothers Squad Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:55
TOM GUICHON JJB CHILLY ROCK THE MAT
Male Gi / White / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Day 1)
1-62
Gotowy
Mamadou Drame
INFINITY COMBAT
Ronnie Quignion Badr team Amiens Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
54
Gotowy
Yannis Ahmissou
RONIN FIGHT TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Yassine El Anzi RONIN FIGHT TEAM
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
65
Gotowy
Azad Ates
Statera Jiu-Jitsu
Souleymane Diarra VLB TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
54
Gotowy
Bruno Leroy
LX team
Younes Yahiaoui Badr team Amiens Wygrana na punkty - 05:00