Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / -73,50 kg (Light) / Masters 35+
(Sunday)
C16
Gotowy
Pablo Davila Martinez
Game Fight UK
David Galloway Gracie Jiu Jitsu Marple
Male Gi / Blue / -85,50 kg (Medium heavy) / Masters 35+
(Sunday)
9
Gotowy
David Gee
Allegiance Jiu-Jitsu Academy
Dawid Kruszelnicki Union BJJ
Male NO-Gi / White (or training time under 1 year 2 months) / -97,50 kg (Super heavy) / Masters 35+
(Sunday)
A64
Gotowy
Carl Rogers
Oswestry Jiu-Jitsu academy
John Gizzi Peoples Gym
Male Gi / Blue / -61,50 kg (Light feather) / Adult
(Sunday)
C1
Gotowy
Adam Cook
Amber Valley MMA
David Smith Independent Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Male Gi / White / -61,50 kg (Light feather) / Adult
(Sunday)
A1
Gotowy
Lewis Batey
Manifest BJJ Rugeley
Edward Hart HW1 Fitness & Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Male Gi / White / -79,50 kg (Middle) / Masters 35+
(Sunday)
B1
Gotowy
Isaac Downes
SUF Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Luigi Musa The warfare academy
Male Gi / Blue / -85,50 kg (Medium heavy) / Adult
(Sunday)
1
Gotowy
Dan Rogers
SBG Crewe
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Alexander Carney Gracie Barra Stafford UK
Male Gi / Blue / -67,50 kg (Feather) / Adult
(Sunday)
C2
Gotowy
Matthew Belcher
Gordo Jiu Jitsu Cannock
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:03
Ethan Steventon Immortal Combat Academy - Tamworth
Male Gi / Blue / -85,50 kg (Medium heavy) / Adult
(Sunday)
Gotowy
David Mckay
Horizon BJJ
Lukus Meakin Bedlam BJJ Raspberry Ape Team Wygrana walkowerem
Male Gi / White / -61,50 kg (Light feather) / Adult
(Sunday)
Gotowy
Eddy Maunder
UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
James Vickers The McGovern Academy Wygrana walkowerem
Male Gi / White / -79,50 kg (Middle) / Masters 35+
(Sunday)
B2
Gotowy
Tom Yates
Allegiance Jiu-Jitsu Academy
Lee Liddiard-smith Manifest BJJ Rugeley Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:59
Male Gi / White / -67,50 kg (Feather) / Adult
(Sunday)
A3
Gotowy
Aaron Dring
Shinka Ju-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
David Cureton Next Generation MMA Liverpool
Male Gi / Blue / -61,50 kg (Light feather) / Adult
(Sunday)
C3
Gotowy
Adam Cook
Amber Valley MMA
David Smith Independent Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:18
Male Gi / Blue / -85,50 kg (Medium heavy) / Masters 35+
(Sunday)
3
Gotowy
David Gee
Allegiance Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Dawid Kruszelnicki Union BJJ
Male Gi / Blue / -67,50 kg (Feather) / Adult
(Sunday)
C4
Gotowy
Ethan Parry
Immortal Combat Academy - Tamworth
George Probert Allegiance Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / White / -79,50 kg (Middle) / Masters 35+
(Sunday)
B3
Gotowy
Isaac Downes
SUF Martial Arts Academy
Theo Logan Immortal Combat Academy - Tamworth Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / -61,50 kg (Light feather) / Adult
(Sunday)
Gotowy
Lewis Batey
Manifest BJJ Rugeley
Wygrana walkowerem
Eddy Maunder UTC Blackpool - OG Jiu Jitsu
Male Gi / White / -61,50 kg (Light feather) / Adult
(Sunday)
A5
Gotowy
Edward Hart
HW1 Fitness & Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
James Vickers The McGovern Academy
Male Gi / Blue / -85,50 kg (Medium heavy) / Adult
(Sunday)
Gotowy
Alexander Carney
Gracie Barra Stafford UK
Wygrana walkowerem
David Mckay Horizon BJJ
Male Gi / Blue / -85,50 kg (Medium heavy) / Adult
(Sunday)
5
Gotowy
Dan Rogers
SBG Crewe
Lukus Meakin Bedlam BJJ Raspberry Ape Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Male Gi / Blue / -85,50 kg (Medium heavy) / Masters 35+
(Sunday)
6
Gotowy
Oliver Whelan
Black Dog BJJ
Dawid Kruszelnicki Union BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / -85,50 kg (Medium heavy) / Adult
(Sunday)
B4
Gotowy
Joseph Williamson
Immortal Combat Academy - Tamworth
Wygrana na punkty - 05:00
Joshua Alcock Bedlam BJJ Raspberry Ape Team
Male Gi / Blue / -73,50 kg (Light) / Adult
(Sunday)
C5
Gotowy
Oliver Górecki
Fighting Fit Grappling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:58
Ben Hughes GB Telford
Male Gi / White / -67,50 kg (Feather) / Adult
(Sunday)
A6
Gotowy
Aaron Dring
Shinka Ju-Jitsu Academy
James Oxley Aspinall bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Male Gi / Blue / -91,50 kg (Heavy) / Adult
(Sunday)
7
Gotowy
Jonathan Hands
Trojan free fighters Gloucester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Ricky Gray Game Fight UK
Male Gi / White / -67,50 kg (Feather) / Adult
(Sunday)
A7
Gotowy
Oleg Nichita
Lewis Jones Team Sukata Ellesmere Port Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Male Gi / Blue / -67,50 kg (Feather) / Adult
(Sunday)
C6
Gotowy
Ethan Steventon
Immortal Combat Academy - Tamworth
Ethan Parry Immortal Combat Academy - Tamworth Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Male Gi / White / -73,50 kg (Light) / Adult
(Sunday)
A8
Gotowy
Kyle Phillips
Bedlam BJJ Raspberry Ape Team
Wygrana na punkty - 05:00
David Smith Evolve Combat Academy
Male Gi / White / -79,50 kg (Middle) / Masters 35+
(Sunday)
B5
Gotowy
Isaac Downes
SUF Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Tom Yates Allegiance Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Blue / -91,50 kg (Heavy) / Adult
(Sunday)
8
Gotowy
Jack Johnson
Allegiance Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Reace Dunne Gracie Jiu Jitsu Marple
Male Gi / Blue / -73,50 kg (Light) / Adult
(Sunday)
C7
Gotowy
Marcus Revan
Gracie Barra Cannock
Wygrana na punkty - 06:00
Oscar Krikman Next Generation MMA Liverpool
Male Gi / White / -79,50 kg (Middle) / Masters 35+
(Sunday)
B8
Gotowy
Theo Logan
Immortal Combat Academy - Tamworth
Lee Liddiard-smith Manifest BJJ Rugeley Wygrana na punkty