Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FEMALE / White / Adult / +60 kg
(Day 1)
1-39
Gotowy
Jelena Bilobrk
INFINITY Bjj Split
Nataša Kuravica Gracie Barra Belgrade
MIGHTY-MITE Boys/Girls / Mighty-Mite Boys/Girls (4,5,6 years old) / -22 kg
(Day 1)
1-1
Gotowy
Rukaja Niksic
Bjj Arena Sarajevo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Rejjan Hodžić Sloboda Tuzla Jiu Jitsu
JUNIOR Boys/Girls / Junior Boys/Girls (10,11,12 years old) / -32 kg
(Day 1)
2-1
Gotowy
Jusuf Niksic
Bjj Arena Sarajevo
Malik Kadić Sloboda Tuzla Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
TEEN BOYS / Teen Boys (13,14,15 yeras old) / +60 kg
(Day 1)
3-1
Gotowy
Danin Teskeredzic
BUSHIDO SARAJEVO/MIRKOVIĆ BJJ
Ridvan Dizdarević Redzovic Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
MIGHTY-MITE Boys/Girls / Mighty-Mite Boys/Girls (4,5,6 years old) / -22 kg
(Day 1)
1-2
Gotowy
Muhamed Kapic
Bjj Arena Sarajevo
Polat Hodžić Sloboda Tuzla Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
MIGHTY-MITE Boys/Girls / Mighty-Mite Boys/Girls (4,5,6 years old) / +22 kg
(Day 1)
1-5
Gotowy
Rejjan Hodžić
Sloboda Tuzla Jiu Jitsu
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Jakub Softic Bjj Arena Sarajevo
PEE WEE Boys/Girls / PEE WEE Boys/Girls (7,8,9 years old) / -36 kg
(Day 1)
1-7
Gotowy
Ali Behrem
Sloboda Tuzla Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 02:00
Zejd Maglic Bjj Arena Sarajevo
JUNIOR Boys/Girls / Junior Boys/Girls (10,11,12 years old) / -40 kg
(Day 1)
2-4
Gotowy
Tarik Kunic
Bjj Arena Sarajevo
Nora Filić RIO GRAPPLING CLUB CROATIA Wygrana na punkty - 01:25
TEEN BOYS / Teen Boys (13,14,15 yeras old) / +60 kg
(Day 1)
3-2
Gotowy
Unknown User
Fenix/Kiki Melo/Nova Uniao
Vlado Blažević RIO GRAPPLING CLUB CROATIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
PEE WEE Boys/Girls / PEE WEE Boys/Girls (7,8,9 years old) / -36 kg
(Day 1)
1-8
Gotowy
Davud Softic
Bjj Arena Sarajevo
Ahmed Kutrovic Bjj Arena Sarajevo Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
TEEN BOYS / Teen Boys (13,14,15 yeras old) / +60 kg
(Day 1)
3-3
Gotowy
Nemanja Gajanović
Gracie Barra Belgrade
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Mirza Ledenko BUSHIDO SARAJEVO/MIRKOVIĆ BJJ
JUNIOR Boys/Girls / Junior Boys/Girls (10,11,12 years old) / -32 kg
(Day 1)
2-2
Gotowy
Unknown User
BJJ ARENA
Wygrana na punkty - 03:00
Jusuf Niksic Bjj Arena Sarajevo
MIGHTY-MITE Boys/Girls / Mighty-Mite Boys/Girls (4,5,6 years old) / -22 kg
(Day 1)
1-3
Gotowy
Rejjan Hodžić
Sloboda Tuzla Jiu Jitsu
Muhamed Kapic Bjj Arena Sarajevo Wygrana na punkty - 02:00
TEEN BOYS / Teen Boys (13,14,15 yeras old) / +60 kg
(Day 1)
3-4
Gotowy
Luka Radić
Fenix/Kiki Melo/Nova Uniao
Ibrahim Smajić Redzovic Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
JUNIOR Boys/Girls / Junior Boys/Girls (10,11,12 years old) / -40 kg
(Day 1)
2-5
Gotowy
Seid Gacanovic
Bjj Arena Sarajevo
Edi Mak Mujanović Sloboda Tuzla Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
PEE WEE Boys/Girls / PEE WEE Boys/Girls (7,8,9 years old) / -36 kg
(Day 1)
1-9
Gotowy
Zejd Maglic
Bjj Arena Sarajevo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Davud Softic Bjj Arena Sarajevo
TEEN BOYS / Teen Boys (13,14,15 yeras old) / +60 kg
(Day 1)
3-5
Gotowy
Ridvan Dizdarević
Redzovic Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Mihailo Bogdanić Gracie Barra Belgrade
MIGHTY-MITE Boys/Girls / Mighty-Mite Boys/Girls (4,5,6 years old) / -22 kg
(Day 1)
1-4
Gotowy
Rukaja Niksic
Bjj Arena Sarajevo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Polat Hodžić Sloboda Tuzla Jiu Jitsu
JUNIOR Boys/Girls / Junior Boys/Girls (10,11,12 years old) / +40 kg
(Day 1)
2-8
Gotowy
Ahmed Muratovic
Bjj Arena Sarajevo
Mate Katić RIO GRAPPLING CLUB CROATIA Wygrana na punkty - 00:45
TEEN BOYS / Teen Boys (13,14,15 yeras old) / +60 kg
(Day 1)
3-6
Gotowy
Vlado Blažević
RIO GRAPPLING CLUB CROATIA
Nemanja Gajanović Gracie Barra Belgrade Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
JUNIOR Boys/Girls / Junior Boys/Girls (10,11,12 years old) / -32 kg
(Day 1)
2-3
Gotowy
Malik Kadić
Sloboda Tuzla Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Unknown User BJJ ARENA
PEE WEE Boys/Girls / PEE WEE Boys/Girls (7,8,9 years old) / -26 kg
(Day 1)
1-11
Gotowy
Tarik Husić
Sloboda Tuzla Jiu Jitsu
Faris Dedic Bjj Arena Sarajevo Wygrana na punkty - 02:00
TEEN BOYS / Teen Boys (13,14,15 yeras old) / +60 kg
(Day 1)
3-7
Gotowy
Ibrahim Smajić
Redzovic Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Armin Halilovic Sloboda Tuzla Jiu Jitsu
PEE WEE Boys/Girls / PEE WEE Boys/Girls (7,8,9 years old) / -26 kg
(Day 1)
1-13
Gotowy
Makarije Nedić
Sloboda Tuzla Jiu Jitsu
Ibrahim Niksic Bjj Arena Sarajevo Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
TEEN BOYS / Teen Boys (13,14,15 yeras old) / +60 kg
(Day 1)
3-8
Gotowy
Unknown User
Fenix/Kiki Melo/Nova Uniao
Wygrana na punkty - 04:00
Stefan Nikolic Gracie Barra Belgrade
PEE WEE Boys/Girls / PEE WEE Boys/Girls (7,8,9 years old) / -36 kg
(Day 1)
1-10
Gotowy
Ali Behrem
Sloboda Tuzla Jiu Jitsu
Ahmed Kutrovic Bjj Arena Sarajevo Wygrana na punkty - 02:00
JUNIOR Boys/Girls / Junior Boys/Girls (10,11,12 years old) / -40 kg
(Day 1)
2-6
Gotowy
Tarik Kunic
Bjj Arena Sarajevo
Wygrana na punkty - 03:00
Seid Gacanovic Bjj Arena Sarajevo
MIGHTY-MITE Boys/Girls / Mighty-Mite Boys/Girls (4,5,6 years old) / +22 kg
(Day 1)
1-6
Gotowy
Rejjan Hodžić
Sloboda Tuzla Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Tarik Husić Sloboda Tuzla Jiu Jitsu
JUNIOR Boys/Girls / Junior Boys/Girls (10,11,12 years old) / +40 kg
(Day 1)
2-9
Gotowy
Mate Katić
RIO GRAPPLING CLUB CROATIA
Teofan Galamić Gracie Barra Belgrade Wygrana na punkty - 01:30
TEEN BOYS / Teen Boys (13,14,15 yeras old) / +60 kg
(Day 1)
3-9
Gotowy
Ridvan Dizdarević
Redzovic Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Nemanja Gajanović Gracie Barra Belgrade
PEE WEE Boys/Girls / PEE WEE Boys/Girls (7,8,9 years old) / -26 kg
(Day 1)
1-12
Gotowy
Faris Dedic
Bjj Arena Sarajevo
Selman Maglic Bjj Arena Sarajevo Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
JUNIOR Boys/Girls / Junior Boys/Girls (10,11,12 years old) / +40 kg
(Day 1)
2-10
Gotowy
David Gotovac
Gracie Barra Belgrade
Dino Muharemagić Sloboda Tuzla Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48