Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male - Gi / White / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(All Divisions)
Gotowy
Anthony Gielty
Inverclyde BJJ
Tom Jenkins Rick Young´s Blackbelt Academy Wygrana walkowerem
Male - Gi / White / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(All Divisions)
Gotowy
Anthony Gielty
Inverclyde BJJ
Gregor Lesslie Gracie Barra Fife Wygrana walkowerem
Male - No Gi / Beginner (Less than 18 months experience in any grappling style) / -91,50 kg (Heavy) / Masters (30+)
(All Divisions)
Gotowy
Przemyslaw Krakowiak
Aberdeen Combat Centre
Wygrana walkowerem
Georgios Athanasiadis Higher Level MMA
Male - No Gi / Beginner (Less than 18 months experience in any grappling style) / -91,50 kg (Heavy) / Masters (30+)
(All Divisions)
Gotowy
Lukasz Loszczyk
Osprey Martial Arts
Wygrana walkowerem
Georgios Athanasiadis Higher Level MMA
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(All Divisions)
Gotowy
Michael Fletcher
Kombat Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Johan Bracht ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(All Divisions)
Male - No Gi / Beginner (Less than 18 months experience in any grappling style) / -73,50 kg (Light) / Adult
(All Divisions)
Gotowy
Ryan McBrearty
The Griphouse BJJ
Thomas Munro Scottish Hit Squad Wygrana walkowerem
Male - Gi / White / -57,5 kg (Rooster) / Adult
(All Divisions)
2-1
Gotowy
Roy Shields
Osprey Martial Arts
Lee Black Aberdeen Combat Centre Wygrana na punkty - 05:00
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(All Divisions)
3-1
Gotowy
John Lamont
Inverclyde BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
Jack Littlejohn MXP
Male - Gi / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(All Divisions)
1-1
Gotowy
Callan Stevenson
MNBJJ
Joel Yeap Aberdeen University All Round Fighting Club Wygrana na punkty - 05:00
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(All Divisions)
4-1
Gotowy
Ryan McBrearty
The Griphouse BJJ
Michael Fletcher Kombat Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(All Divisions)
6-1
Gotowy
Sam Shackleton
Cross Combat
Ross McCormack MNBJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(All Divisions)
5-1
Gotowy
Kevin Celentano
Gracie Barra Fife
Shaun Cassidy Rick Young´s Blackbelt Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(All Divisions)
3-2
Gotowy
Ryan Cameron
Coração Valente BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Craig Robertson Osprey Martial Arts
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(All Divisions)
4-2
Gotowy
Kyle Barclay
Aberdeen Combat Centre
Jordan Allan Rick Young´s Blackbelt Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male - Gi / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(All Divisions)
2-2
Gotowy
Christopher Carson
MNBJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Jasper Cochrane Connection Gracie Jiu-Jitsu
Male - Gi / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(All Divisions)
Gotowy
Daniel Sim
Callachans BJJ
Euan Christopher Cross Combat Wygrana walkowerem
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(All Divisions)
6-2
Gotowy
Michael Atkinson
Aberdeen Combat Centre
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Russell Maclennan Oban BJJ
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(All Divisions)
5-2
Gotowy
Scott Inkster
Aberdeen Combat Centre
Wygrana na punkty - 05:00
Ewan McKay Callachans BJJ
Male - Gi / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(All Divisions)
Male - Gi / White / -70 kg (Feather) / Adult
(All Divisions)
2-6
Gotowy
Iain Philp
Coração Valente BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Kevin Lawrence Fighters Hive
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(All Divisions)
3-3
Gotowy
Calum Gilfether
The Griphouse BJJ
Scott Campbell Rick Young´s Blackbelt Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Masters (30+)
(All Divisions)
4-6
Gotowy
Rob Blair
Callachans BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Higher Level MMA
Male - Gi / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(All Divisions)
Gotowy
Joel Yeap
Aberdeen University All Round Fighting Club
Wygrana walkowerem
Kieran Brown MNBJJ
Male - Gi / White / -70 kg (Feather) / Adult
(All Divisions)
1-4
Gotowy
Paul Murdoch
The Griphouse BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Duncan Lamont SBG Inverness
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(All Divisions)
3-4
Gotowy
John Lamont
Inverclyde BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan Cameron Coração Valente BJJ
Male - Gi / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(All Divisions)
5-3
Gotowy
Georgio Christofi
Cross Combat
Wygrana na punkty - 05:00
Christopher McCall Aberdeen University All Round Fighting Club
Male - Gi / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(All Divisions)
2-3
Gotowy
Christopher Carson
MNBJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Thomas Cairney Scottish Hit Squad
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(All Divisions)
4-3
Gotowy
Jordan Allan
Rick Young´s Blackbelt Academy
Andrew McDonald M.A.D Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Male - Gi / White / -100,5 kg (Super heavy) / Masters (30+)
(All Divisions)
6-6
Gotowy
James Mcewan
Innovation Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19
Jose Dalto Coração Valente BJJ
Male - Gi / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(All Divisions)
1-2
Gotowy
Joel Yeap
Aberdeen University All Round Fighting Club
Euan Christopher Cross Combat Wygrana na punkty - 05:00
Male - Gi / White / -76 kg (Light) / Adult
(All Divisions)
3-5
Gotowy
Scott Campbell
Rick Young´s Blackbelt Academy
Ewan Weir Oban BJJ Wygrana na punkty - 05:00