Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Beginners / -83 kg
(Day 1)
2-21
Gotowy
Chris Bonnar
Brazilian Top Team Estonia
Fred Peetersoo Võimla Wygrana na punkty - 05:00
Women / Beginners / +60 kg
(Day 1)
1-13
Gotowy
Alise Šulca
Jiu-Jitsu Team Jelgava/A-Force BJJ
Kertu Roosi Hilti Bjj Estonia/ M-Dojo Wygrana na punkty - 02:00
Men / Beginners / -83 kg
(Day 1)
2-22
Gotowy
Eemeli Mäkinen
DOJO Ry
Wygrana na punkty - 05:00
Raigo Piil Vabavõitlusklubi RAMM
Men / Beginners / -83 kg
(Day 1)
2-23
Gotowy
Arseni Aznjuk
Orion`s Belt
Wygrana na punkty - 05:00
Kristofer Tammeväli Vabavõitlusklubi RAMM
Men / Professionals / +99 kg
(Day 1)
1-15
Gotowy
Kasper Keps
Võimla
Miro Pentti DOJO Ry Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Men / Beginners / -60 kg
(Day 1)
2-24
Gotowy
Danila Gorbunov
Vabavõitlusklubi RAMM
Edvin Pihlak Orion`s Belt Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Women / Beginners / -60 kg
(Day 1)
1-16
Gotowy
Laura Sarapuu
Alistamise Akadeemia
Wygrana na punkty - 05:00
Brigita Mass Brazilian Top Team Estonia
Men / Beginners / -91 kg
(Day 1)
2-25
Gotowy
Hugo Vaarend
Estum Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Tõnu Kask Brazilian Top Team Estonia
Women / Beginners / +60 kg
(Day 1)
1-17
Gotowy
Jenni Muunoja
Finnfighters' Gym
Anna Kolisnetsenko Vigor Sport Club Wygrana na punkty - 05:00
Men / Professionals / -98,9 kg
(Day 1)
1-18
Gotowy
Janis Kogutics
Jiu-Jitsu Team Jelgava/A-Force BJJ
Wygrana na punkty - 06:00
Mikk SALK Võimla
Men / Beginners / -83 kg
(Day 1)
2-26
Gotowy
Fred Peetersoo
Võimla
Eemeli Mäkinen DOJO Ry Wygrana na punkty - 05:00
Men / Professionals / -98,9 kg
(Day 1)
1-20
Gotowy
Rostislav Aminov
Orion`s Belt
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Juha Leino Loimaan Kamppailu-urheilijat
Men / Beginners / -70 kg
(Day 1)
2-27
Gotowy
Kregor Paimets
Vabavõitlusklubi RAMM
Wygrana na punkty - 05:00
Rolands Dzedons Jiu-Jitsu Team Jelgava/A-Force BJJ
Men / Beginners / -60 kg
(Day 1)
2-28
Gotowy
Danila Gorbunov
Vabavõitlusklubi RAMM
Wygrana na punkty - 05:00
Samuel Roost Brazilian Top Team Estonia
Women / Beginners / +60 kg
(Day 1)
1-21
Gotowy
Alise Šulca
Jiu-Jitsu Team Jelgava/A-Force BJJ
Jenni Muunoja Finnfighters' Gym Wygrana na punkty - 02:00
Men / Beginners / -70 kg
(Day 1)
2-29
Gotowy
Anthony Yazaki
Estum Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Bohdan Oliinyk Brazilian Top Team Estonia
Men / Professionals / -98,9 kg
(Day 1)
1-22
Gotowy
Janis Kogutics
Jiu-Jitsu Team Jelgava/A-Force BJJ
Wygrana na punkty - 02:00
Taavi Liias Võimla
Men / Beginners / -83 kg
(Day 1)
2-30
Gotowy
Kristofer Tammeväli
Vabavõitlusklubi RAMM
Fred Peetersoo Võimla Wygrana na punkty - 05:00
Men / Professionals / -87,9 kg
(Day 1)
1-23
Gotowy
Toni Toivanen
Monkey Grip Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Harto Vallimägi Estum Jiu-Jitsu
Men / Beginners / -70 kg
(Day 1)
2-31
Gotowy
Gints Kairens
Jiu-Jitsu Team Jelgava/A-Force BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
Vjacheslav Akchurin Brazilian Top Team Estonia
Men / Professionals / -98,9 kg
(Day 1)
1-25
Gotowy
Rostislav Aminov
Orion`s Belt
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:33
Arti Tamm Võimla
Women / Beginners / +60 kg
(Day 1)
1-26
Gotowy
Kertu Roosi
Hilti Bjj Estonia/ M-Dojo
Wygrana na punkty - 05:00
Anna Kolisnetsenko Vigor Sport Club
Men / Beginners / -60 kg
(Day 1)
2-32
Gotowy
Samuel Roost
Brazilian Top Team Estonia
Edvin Pihlak Orion`s Belt Wygrana na punkty - 02:00
Men / Beginners / -70 kg
(Day 1)
2-33
Gotowy
Kregor Paimets
Vabavõitlusklubi RAMM
Sander Lepp Hilti Bjj Estonia/ M-Dojo Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Men / Beginners / -70 kg
(Day 1)
2-34
Gotowy
Anthony Yazaki
Estum Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Serghei Cheles TOKON
Men / Professionals / -87,9 kg
(Day 1)
1-27
Gotowy
Ilja Drovnjašin
Hilti Bjj Estonia/ M-Dojo
Krišjānis Grantiņš Jiu-Jitsu Team Jelgava/A-Force BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Men / Beginners / -83 kg
(Day 1)
2-35
Gotowy
Arseni Aznjuk
Orion`s Belt
Eemeli Mäkinen DOJO Ry Wygrana na punkty - 05:00
Men / Professionals / -87,9 kg
(Day 1)
1-28
Gotowy
Märten Liivik
Estum Jiu-Jitsu
Karolis Pipiras B Team JiuJitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Men / Professionals / -98,9 kg
(Day 1)
1-29
Gotowy
Taavi Liias
Võimla
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Arti Tamm Võimla
Men / Beginners / -70 kg
(Day 1)
2-36
Gotowy
Yury Shkarbanov
Vigor Sport Club
Gints Kairens Jiu-Jitsu Team Jelgava/A-Force BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Men / Professionals / -87,9 kg
(Day 1)
1-30
Gotowy
Ilja Minin
TOKON
Dmitry Remeshkov Orion`s Belt Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Men / Professionals / -87,9 kg
(Day 1)
1-32
Gotowy
Toni Toivanen
Monkey Grip Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Jānis Tilibs