Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Pojkar 12-14 år / -56 kg
(Dag 1)
1-1
Окончено
Castor Hellman Johansson
Tyresö Fightcenter IF
Paolo Pasquariello Westerås Tai Nui Club Won by points - 03:00 - Round 1
Pojkar 12-14 år / -56 kg
(Dag 1)
1-2
Окончено
Dexter Sanchez Oliveby
Tyresö Fightcenter IF
Ted Alexander Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by points - 03:00 - Round 1
Flickor 12-14 år / -48 kg
(Dag 1)
1-3
Окончено
Nell Bergström
Fight Club Stockholm
Won by Technical Knockout (tko) - 02:47
- Round 1
Ida Tirri BK Slagskeppet Muay Thai
Pojkar 12-14 år / -56 kg
(Dag 1)
1-5
Окончено
Paolo Pasquariello
Westerås Tai Nui Club
Won by Technical Knockout (tko) - 00:38
- Round 0
Joakim Ekström Tyresö Fightcenter IF
Pojkar 12-14 år / -64 kg
(Dag 1)
1-4
Окончено
Alexander Wilhelmsson
Tyresö Fightcenter IF
Milton Frygelius Tyresö Fightcenter IF Won by points - 03:00 - Round 1
Pojkar 12-14 år / -56 kg
(Dag 1)
1-6
Окончено
Castor Hellman Johansson
Tyresö Fightcenter IF
Won by points - 03:00
- Round 1
Dexter Sanchez Oliveby Tyresö Fightcenter IF
Pojkar 12-14 år / -44 kg
(Dag 1)
1-7
Окончено
Elias Bonds
Tyresö Fightcenter IF
Adam Jansson Rönninge Salem Kampsportsklubb - RSK Won by points - 03:00 - Round 1
Pojkar 14-16 år / -60 kg
(Dag 1)
1-8
Окончено
Noel Karlsson
Tyresö Fightcenter IF
Liam Allstyle Mäkelä SKIFT Won by points - 04:00 - Round 1
Pojkar 12-14 år / -56 kg
(Dag 1)
1-9
Окончено
Castor Hellman Johansson
Tyresö Fightcenter IF
Won by points - Round 0
Joakim Ekström Tyresö Fightcenter IF
Pojkar 14-16 år / -60 kg
(Dag 1)
1-10
Окончено
Lucas Bonds
Tyresö Fightcenter IF
Won by points - 02:49
- Round 1
Alex Lindgren Rönninge Salem Kampsportsklubb - RSK
Pojkar 14-16 år / -64 kg
(Dag 1)
1-11
Окончено
Fernando Demeter
Allstars Kampsportförening
Won by Technical Knockout (tko) - 00:18
- Round 0
Erik Ekelund Slagskeppet
Pojkar 14-16 år / -68 kg
(Dag 1)
1-12
Окончено
Younes Oukhti
Westerås Tai Nui Club
Won by points - 04:00
- Round 1
Marko Novacic Tyresö Fightcenter IF
Pojkar 14-16 år / -60 kg
(Dag 1)
1-13
Окончено
Noel Karlsson
Tyresö Fightcenter IF
Won by points - Round 0
Alex Lindgren Rönninge Salem Kampsportsklubb - RSK
Pojkar 12-14 år / -56 kg
(Dag 1)
1-14
Окончено
Paolo Pasquariello
Westerås Tai Nui Club
Won by points - 03:00
- Round 1
Ted Alexander Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Pojkar 16-18 år / -68 kg
(Dag 1)
1-15
Окончено
Hampus Westanau
NOVA MMA IF
Won by points - 04:00
- Round 1
Emin Budakci Rönninge Salem Kampsportsklubb - RSK
Flickor 12-14 år / -56 kg
(Dag 1)
1-16
Окончено
Louise Andersson
Rönninge Salem Kampsportsklubb - RSK
Esmeralda Rinderud Tyresö Fightcenter IF Won by points - 03:00 - Round 1
Pojkar 12-14 år / -82 kg
(Dag 1)
1-17
Окончено
Elias Concha
Fightclub Freestyle Stockholm IF
Won by points - 03:00
- Round 1
Theodor Rosendahl Tyresö Fightcenter IF
Pojkar 14-16 år / -60 kg
(Dag 1)
1-18
Окончено
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Won by points - Round 0
Lucas Bonds Tyresö Fightcenter IF
Pojkar 16-18 år / -68 kg
(Dag 1)
1-19
Окончено
Hampus Westanau
NOVA MMA IF
Won by points - 04:00
- Round 1
Leo Jönsson Rönninge Salem Kampsportsklubb - RSK
Flickor 12-14 år / -56 kg
(Dag 1)
1-20
Окончено
Louise Andersson
Rönninge Salem Kampsportsklubb - RSK
Emma Lönn Tyresö Fightcenter IF Won by points - 03:00 - Round 1
Pojkar 16-18 år / -68 kg
(Dag 1)
1-21
Окончено
Emin Budakci
Rönninge Salem Kampsportsklubb - RSK
Won by points - Round 0
Leo Jönsson Rönninge Salem Kampsportsklubb - RSK
Flickor 12-14 år / -56 kg
(Dag 1)
1-22
Окончено
Esmeralda Rinderud
Tyresö Fightcenter IF
Emma Lönn Tyresö Fightcenter IF Won by points - 03:00 - Round 1