Vi har upptäckt att du kanske använder en föråldrad webbläsare som inte är kompatibel med vår webbplats.
Events
Om
Funktioner & priser
Poängtavla
Liveströmmar
Förbundsplattform
Om Smoothcomp
Support
Community
Klubbar
Affiliations
Tävlanden
Logga in
Skapa konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Konto
Logga in
Skapa konto
Events
Kommande tävlingar
Tidigare event
Dina tävlingar
Community
Klubbar
Affiliations
Tävlanden
Om
Funktioner & priser
Poängtavla
Liveströmmar
Förbundsplattform
Om Smoothcomp
Support
Allstyle Open 25 mars 2023
25 Mar
Anmäl
Info
rmation
Deltagare
78
Matcher
Tävlingsträd & schema
Resultat
Anmäl
Tävlingsträd
New schedule
Beta
Lördag 09 November
Tiderna är
dynamiska
och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Visa matta
Matta A
eta
matcher
kategorier
11:18
6
Men +18 yr / Allstyle Debutant (Class 2) / Seniors / -72 kg
#1
11:48
1
Boys 16-17 yr / Class 2 / Juniors / -72 kg
#1
11:55
1
Boys 14-15 yr / Class 2 / Juniors / -60 kg
Match 2/6
12:13
1
Boys 16-17 yr / Class 2 / Juniors / -60 kg
Match 1/6
12:28
1
Boys 16-17 yr / Class 2 / Juniors / -64 kg
Match 2/6
12:36
1
Boys 16-17 yr / Class 2 / Juniors / -76 kg
Match 2/6
12:46
1
Boys 16-17 yr / Class 2 / Juniors / -72 kg
Semifinals #2
13:43
1
Boys 14-15 yr / Class 2 / Juniors / -60 kg
Match 3/6
13:49
1
Boys 16-17 yr / Class 2 / Juniors / -60 kg
Match 4/6
13:57
1
Boys 16-17 yr / Class 2 / Juniors / -64 kg
Match 4/6
14:00
1
Boys 16-17 yr / Class 2 / Juniors / -76 kg
Match 3/6
14:07
1
Boys 16-17 yr / Class 2 / Juniors / -72 kg
Semifinals #1
14:14
1
Men +18 yr / Allstyle Debutant (Class 2) / Seniors / -72 kg
Final
14:28
1
Boys 14-15 yr / Class 2 / Juniors / -60 kg
Match 5/6
14:34
1
Boys 16-17 yr / Class 2 / Juniors / -60 kg
Match 5/6
14:10
1
Boys 16-17 yr / Class 2 / Juniors / -64 kg
Match 6/6
14:39
1
Boys 16-17 yr / Class 2 / Juniors / -76 kg
Match 6/6
14:45
1
Boys 16-17 yr / Class 2 / Juniors / -72 kg
Final
Visa matta
Matta B
eta
matcher
kategorier
11:19
3
Men +18 yr / Class 1 / Seniors / -72 kg
11:33
3
Men +18 yr / Class 1 / Seniors / -76 kg
11:40
3
Men +18 yr / Class 2 / Seniors / -64 kg
11:51
1
Men +18 yr / Allstyle Debutant (Class 2) / Seniors / -82 kg
11:56
3
Men +18 yr / Class 2 / Seniors / -82 kg
12:03
3
Men +18 yr / Class 2 / Seniors / -72 kg
12:23
1
Girls 12-13 yr / Class 2 / Juniors / -52 kg
13:46
1
Women +18 yr / Class 2 / Seniors / -70 kg
13:54
1
Boys 12-13 yr / Class 2 / Juniors / -48 kg
14:01
1
Men +18 yr / Class 2 / Seniors / -76 kg
14:09
1
Men +18 yr / Class 2 / Seniors / -98 kg
14:21
1
Men +18 yr / Allstyle Debutant (Class 2) / Seniors / -98 kg
Match 5/6
Visa matta
Matta C
eta
matcher
kategorier
11:20
1
Men +18 yr / Allstyle Debutant (Class 2) / Seniors / -98 kg
Match 2/6
11:26
1
Women +18 yr / Class 2 / Seniors / -65 kg
Match 1/6
11:34
2
Men +18 yr / Allstyle Debutant (Class 2) / Seniors / -76 kg
#1
11:53
7
Men +18 yr / Allstyle Debutant (Class 2) / Seniors / -64 kg
#1
12:30
2
Men +18 yr / Allstyle Debutant (Class 2) / Seniors / -88 kg
#1
13:41
1
Men +18 yr / Allstyle Debutant (Class 2) / Seniors / -98 kg
Match 4/6
14:10
1
Women +18 yr / Class 2 / Seniors / -65 kg
Match 3/6
14:19
1
Men +18 yr / Allstyle Debutant (Class 2) / Seniors / -76 kg
Semifinals
14:41
1
Women +18 yr / Class 2 / Seniors / -65 kg
Match 6/6
14:26
1
Men +18 yr / Allstyle Debutant (Class 2) / Seniors / -88 kg
Final
14:47
1
Men +18 yr / Allstyle Debutant (Class 2) / Seniors / -64 kg
Final
14:51
1
Men +18 yr / Allstyle Debutant (Class 2) / Seniors / -76 kg
Final